Judasz Iskariota via Ann Dahlberg, 12 sierpnia 2017

 

 

Judasz Iskariota

Poniedziałek, 12 sierpnia 2017 r

Kanał: Ann Dahlberg

Jestem Judasz Iskariota i mam dziś wiele rzeczy do powiedzenia. Przede wszystkim chcę podziękować za doskonałą pracę, którą wykonaliście na Ziemi. Pokój jest tutaj, drogie dzieci na Ziemi. Królestwo Pokoju wkroczyło na Ziemię i wszyscy mogą odetchnąć z ulgą. Pokój umożliwia ludziom odważenie się aby postawić na siebie i robić inne rzeczy, podczas gdy nie muszą myśleć po prostu o przeżyciu. To właśnie teraz kreatywność może się narodzić i nowa nadzieja zapala się wśród ludzi na Ziemi. To jest czas , kiedy możecie wypatrywać jutra z większą pewnością, otwartością na nowe możliwości zmiany własnego świata. Teraz nowe technologie i nowe badania mogą być zakotwiczone w świecie, w którym żyjemy. To właśnie teraz odważamy się widzieć i rozumieć, że rzeczywiście możemy zmienić świat, w którym żyjemy w znacznie lepsze miejsce do życia. Wszystko co jest dobre, ale ukryte dla ludzkiego oka może teraz wyjść na światło dzienne i służyć ludzkości w ludzki sposób. Jest wiele rzeczy ukrytych w cieniu, które mogą być pomocne, aby ten ponownie stanął na nogi. Każdy może uzyskać energię, której potrzebuje i nie powinno to potrwać zbyt długo, aby zastąpić stare nowym.

Tak, wasz stary świat rozpada się i z popiołów powstaje nowy świat , dokładnie tak jak Feniks. To tutaj teraz jesteście drodzy Ziemianie. Nowy świat wyłania się z popiołów starego. Wygląda jak obraz ze snu, ale snu, który wkrótce nabierze wyraźniejszych konturów. Teraz możecie zbudować swoje marzenia, kochani Ziemianie – marzenie, które mieliście przychodząc na Ziemię. Teraz możecie snuć swoje marzenia. Kamień z grobu, który sami wykopaliście, może zostać odrzucony. Zasłona zniknęłą z waszych umysłów, a dusza może swobodnie iść drogą, którą wybrała.
Nowa era przychodzi w pokoju, harmonii i miłości do każdego i wszystkich, którzy mieszkają na Ziemi, wybraliście to dla siebie. Królestwo Pokoju jest teraz tutaj drogie dzieci na Ziemi. Możesz odrzucić zasłonę i cały strach, które tam istnieją. Jesteście teraz jednym z Ziemią i wszystkim, co żyje. Tak, jesteście jednością z całym Wszechświatem. Wszyscy jesteśmy waszymi braćmi i siostrami, którzy witają was z powrotem. Oczywiście, nigdy was nie zostawiliśmy, ale tego nigdy nie rozumieliście po tym, jak zasłoniliście oczy zasłoną. Nadszedł czas na ponownw zjednoczenie i będzie to wspaniałe dla wszystkich rodzin, które czekają na was. Nie jest daleko drogie dzieci na Ziemi i wszyscy jesteśmy szczęśliwi i wdzięczni za to. W dzisiejszych czasach obie strony mają duże nadzieje. Wszyscy wiedzą, że czas zbliża się do największego przełomu w historii Ziemi. To tak, jakby każdy wstrzymał oddech, oczekując czegoś wspaniałego, co jest w trakcie rozwoju z naszą Ziemią i wszystkimi, którzy ją zamieszkują.

Ziemia jest piękna. Gaja płynie na przód majestatycznie na niebie z niewiarygodną kaskadą kolorów. Jest umiłowana. Ona czeka z utęsknieniem, tak jak wy drodzy Ziemianie. Tak, wszystko jest jasne, piękne i kochające. Poczujcie i zrozumcie to w swoich sercach, a zobaczycie nową rzeczywistość, która jest teraz wokół was. Bądźcie w Świetle, a zobaczycie Światło i wszystko, co do niego należy. Wy należycie do niego. Musicie tylko uwierzyć, zrozumieć i odczuć. To już jest wokół was. Wasze pierwsze niepewne kroki zostały wykonane, a następne kroki będą bardziej klarowne. Pociągniecie innych za sobą, którzy próbują tego samego i tak jak wam, im też się powiedzie. Będą też bardziej pewni w swoich krokach. Przyszłość wygląda jasno i widać już jej kontury. Gratulujemy Wam i trąbimy fanfary w nasze trąby. Nadszedł czas na świętowanie teraz drodzy Ziemianie. Nadszedł czas, aby świętować teraz …

Czekam na nasze spotkanie w najbliższej przyszłości.

Cała moja miłość dla was

Judasz

Źródło: http://sananda.website/judas-iscariot-via-ann-dahlberg-august-12th-2017/

One thought on “Judasz Iskariota via Ann Dahlberg, 12 sierpnia 2017

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.