[Benjamin Fulford] Amerykańskie groźby wobec Korei Północnej związane z negocjacjami w sprawie bankructwa i globalnym resetem

 

2017-08-15
[Benjamin Fulford] Amerykańskie groźby wobec Korei Północnej związane z negocjacjami w sprawie bankructwa i globalnym resetem

 

Wydarzenia na świecie utknęły w stanie oczekiwania tego lata, ale na jesieni możliwa jest znaczna zmiana paradygmatu, jeśli sprawimy, by to się stało.

Oczekiwania przedstawiają się następująco: KORPORACJA STANÓW ZJEDNOCZONYCH AMERYKI, która nie uregulowała płatności związanych z długami w dniu 1 maja tego roku, stosuje groźbę wojny wobec Korei Północnej, jako taktykę negocjacyjną z wierzycielami. Jej główny wierzyciel, Chiny, odpowiedziały na ten  korporacyjny blef, obiecując ochronę Korei Północnej w przypadku jednostronnego ataku . Jednocześnie Chińczycy prowadzą ograniczone działania wojenne na granicy z Indiami, przypominając Amerykanom, że dysponują technicznymi zdolnościami aby przejąć ten kraj z populacją 1,3 mld ludzi w ciągu kilku miesięcy, gdyby doszło do wojny.

Chińczycy powiedzieli również, że nie będą chronić Korei Północnej w przypadku gdy ta pierwsza rozpocznie uderzenie. Jednocześnie Rosjanie i Pentagon poinformowali Izraelczyków, że zostaną zaatakowani, jeśli spróbują wystrzelić pociski atomowe z jednego z ich okrętów podwodnych i sprawią, by wyglądało to jakby zrobiła to Korea Północna, mówią Pentagon i rosyjskie źródła FSB. To skutecznie zaszachowało wszelkie próby mafii chazarskiej rozpoczęcia 3 wojny światowej, ponieważ każda próba zrobienia tego może odbić się tylko na nich. Nie są już w stanie oszukać nas by rozpętać wojnę.

W każdym razie amerykańskie wojsko opracowało niezliczone scenariusze obejmujące totalną wojnę z Chinami, a wynik jest zawsze taki sam, 90% ludzkości umiera, a półkula północna staje się niemożliwa do zamieszkania. Chińczycy są w pełni świadomi tego. Oznacza to, że cała ta rozmowa o wojnie to tylko uderzanie w stół. Sytuacja wygląda więc jakby utknęła w  impasie.

Nie jest to jednak impas. Chazarska frakcja reżimu Trumpa, zdając sobie sprawę, że ich gadanie o wojnie prowadzi do niczego, rozważa obecnie odcięcie chińskiego eksportu do USA. To jest stara “jeśli nie kupimy, oni umrą” gadka słyszana w amerykańskich agencjach wywiadowczych. Jednak z chińskiego punktu widzenia utrata klienta, który przez ostatnie 40 lat płacił kartą kredytową i nie jest w stanie zapłacić rachunku za kartę kredytową, byłaby w istocie plusem. Nikt nie czerpie korzyści z niepłacącego dłużnika, zwłaszcza niepłacącego dłużnika kryminalisty, takiego jak Stany Zjednoczone, które od 220 lat są w stanie wojny na 241 lat swego istnienia.

Jeśli Amerykanie zdecydują się pójść dalej i skorzystać z taryf i barier handlowych w celu wyeliminowania chińskiego importu i zakończenia nadwyżki handlowej Chin z USA, przyniesie to wiele trzeciorzędnych konsekwencji, a większość z nich jest bardzo zła dla USA. Zasadniczo Stany Zjednoczone doświadczyłyby gwałtownego spadku poziomu życia i stałyby się wyrzutkami w handlu światowym, gdyby próbowały zrobić coś takiego.

Rząd Stanów Zjednoczonych stracił wiele zaufania i sojuszników w wyniku antyspołecznego zachowania na całym świecie. Wskazuje na to, że włoskie obligacje śmieciowe mają obecnie wyższą cenę niż amerykańskie bony skarbowe.
http://www.zerohedge.com/news/2017-08-10/italian-junk-bonds-yield-less-treasurys-insanity-bond-market-4-charts

Zagłębimy się nad tym przez minutę, od II wojny światowej bony skarbowe USA uznawano za najbezpieczniejszy raj dla pieniędzy na świecie, a teraz rynek ocenia, że ​​są bardziej ryzykowne niż obligacje śmieciowe wyemitowane przez firmy z sektora prywatnego w tym także bankrutujący naród Włoch .

Teraz władze finansowe w Wielkiej Brytanii pośrednio ujawniły taktykę amerykańskiego rządu korporacyjnego w zakresie skupu własnego długu sprawiając, że wygląda to jakby robili to cudzoziemcy (Belgia, Irlandia itd.), by sprawić wrażenie, że wszystko ma się dobrze na amerykańskich rynkach finansowych. Zrobili to pośrednio z pomocą Financial Times, który przed 103 laty, kiedy prawie nikt nie kupował angielskich obligacji dla sfinansowania I wojny światowej, skłamał publicznie ogłaszając, że popyt na wyemitowane obligacje przekroczył podaż.
http://www.zerohedge.com/news/2017-08-08/none-it-was-true-103-years-later-ft-admits-it-ised-and-colluded-bank-england

Kiedy byłem dziennikarzem finansowym korporacyjnych mediów, moi szefowie często mówili, żebym popierał takie kłamstwo “w celu zwiększenia psychologii rynku”. Innymi słowy, powiedziano nam, byśmy byli cheerleaderkami, a nie obiektywnymi reporterami.

Teraz coraz więcej ludzi z korporacyjnych mediów w Stanach Zjednoczonych ryzykuje swoją karierę, aby ujawnić plany swoich szefów. Na przykład Brian Williams z NBC przyznał w czasie najwyższej oglądalności, że “nasza praca polega na tym, aby wystraszyć ludzi na śmierć tematem Korei Północnej”.
http://www.zerohedge.com/news/2017-08-09/nbcs-brian-williams-our-job-quipment-people-death-over-north-korea

Celem tej obawy o terroryzm było nakłanianie inwestorów do zakupu obligacji amerykańskich jako “bezpiecznej przystani”, ale to nie działa.

Zamiast tego, pozostaje plan by usunąć ostatecznie wszystkich pozostałych chazarskich gangsterów rządzących w Stanach Zjednoczonych. “Trump jest gotowy na totalną wojnę z waszyngtońskim bagnem po tym jak zwolnił kapusia Paula Ryana sprzymierzeńca Renca Priebusa”, mówią źródła Pentagonu.

Jest wiele innych oznak, że bagna są oczyszczane z Chazarów czczących Szatana, mówią źródła. Teraz, gdy usunięto największych chazarskich popleczników, takich jak Clintonowie i John McCain, zostają zwolnieni funkcjonariusze niższego szczebla. Z jednej strony “zwolnionych zostało dwóch najwyższych asystentów izraelskiej zdziry ambasador ONZ Nikki Haley, a ona sama może być następna”, zauważają źródła. Z drugiej “Irański jastrząb i kumpel [generała Davida] Petraeusa, Derek Harvey został zwolniony z Rady Bezpieczeństwa Narodowego, podczas gdy generał marynarki John Kelly został szefem sztabu Białego Domu”, zauważa Pentagon. Ponadto “agent Mossadu Ezra Cohen-Watnick, dyrektor wywiadu NSC został zwolniony po tym, jak Kelly przejął władzę, za bycie zagrożeniem dla bezpieczeństwa narodowego i sprzeciwianiu się umowie z Iranem”, zauważają źródła. Mówi się, że inni pracownicy podróżujący do Izraela lub powiązani z tym nieprzewidywalnym krajem również będą zwolnieni.

Źródła mówią, że Ezra i jemu podobni byli poprzednio nietykalni z powodu zięcia Trumpa, Jareda Kushnera. Jednak “sam Kushner może uzyskać certyfikat bezpieczeństwa dzięki Kellyemu”, źródła dodają. Kushner został wysłany na Bliski Wschód na daremnie, aby pokazać jego niekompetencję jako rozjemcy, zauważają źródła.

Aby zastąpić chazarską kontrolę, Pentagon, Rosjanie i Chińczycy utworzyli wielki sojusz, źródła we wszystkich trzech obozach zgadzają się.

Widać to w Wenezueli, która stała się de facto rosyjskim protektoratem po tym, jak Rosjanie otrzymali duży udział w przemyśle naftowym tego kraju. To nie mogło się wydarzyć bez skinienia głową przez wojska amerykańskie. Innymi słowy, oznacza to, że chazarskie plany rozpoczęcia wojny z Wenezuelą, a także ich plany rozpoczęcia wojny w Korei Północnej, zostały powstrzymane.

Wielka trójka naciska także do pokoju na Półwyspie Koreańskim, aby można było utworzyć połączenie kolejowe między Koreą Północną i Koreą Południową i wykorzystać warte ponad 10 bilionów dolarów złoża mineralne znajdujące się w Korei Północnej.

Istnieją również ogromne naciski, aby zakończyć wojnę w Afganistanie, tak aby bogactwa naturalne tego kraju mogły być również wprowadzane do obiegu na rzecz poprawy życia ludzi.

Również pomiędzy Kanadą i Koreą Północną trwają negocjacje na wysokim szczeblu, informują kanadyjskie źródła rządowe. Północni Koreańczycy składają Kanadyjczykom propozycję Azjatyckiego Tajnego Stowarzyszenia, aby sfinansować lewarowany wykup amerykańskiego rządu korporacyjnego, mówią  źródła bliskie negocjacjom. Społeczność Białych Kapeluszy z amerykańskiego wojska i wywiadu popiera ideę zjednoczonej Ameryki Północnej z kompetentnym demokratycznym rządem u steru.

Na koniec, wiele grup wzywa do masowej medytacji podczas zaćmienia Słońca 21 sierpnia. Ponieważ bieżąca wojna hybrydowa toczy się naprawdę o to, kto kontroluje psychologiczny proces podejmowania decyzji i co ludzkość zrobi w przyszłości, sesja pozytywnie myślących grup mogłaby pomóc. Nie trzeba być hinduistą ani buddystą, aby praktykować medytację. Ludzie mogą poświęcić trochę czasu, aby wyobrazić sobie na jakiej planecie chcieliby mieszkać i jak mogą osobiście przyczynić się do tego, aby to się stało.

Do tej pory nasza planeta była kierowana przez strach i podżegaczy wojennych. Manipulowali nami mówiąc, że musimy się obawiać i walczyć z “niewiernymi, muzułmanami, komunistami, Al-Kaidą, Rosjanami, ISIS, Chińczykami, Północnymi Koreańczykami itp.”

Teraz jesteśmy gotowi na przesunięcie w kierunku pozytywnej perspektywy opartej na myśleniu “jak możemy pomóc sobie nawzajem zmienić tę planetę w raj dla wszystkich”. Jesienią tego roku, gdy 30 września nadejdzie fiskalny termin dla amerykańskiego rządu korporacyjnego, możemy sprawić, że to się wydarzy. Nadszedł czas, aby osuszyć bagna w DC, a następnie ruszyć w pogoń za ich czczącymi czarne słońce władcami z P2 Wolnej Masonerii. Proszę odpocznijcie przez ostatnie tygodnie tego lata i przygotujcie się na pracowitą jesień. Zakończmy to, co zaczęliśmy.

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/08/15/us-threats-to-north-korea-linked-to-bankruptcy-negotiations-and-global-reboot/

One thought on “[Benjamin Fulford] Amerykańskie groźby wobec Korei Północnej związane z negocjacjami w sprawie bankructwa i globalnym resetem

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.