Quan Yin via Linda Li, 14 sierpnia 2017

Quan Yin via Linda Li, 14 sierpnia 2017 r

Mówi Guan Yin : Drogie serca, jestem Guan Yin. Przychodzę z ważnymi wiadomościami. Bóg postanowił, że wszyscy Pracownicy Światła na tej planecie są wezwani, aby być w gotowości. Wszyscy, którzy zostali wyznaczeni, aby przybyć w tym czasie, aby pomóc Gai i ludzkości. Jesteście w tej chwili potrzebni. Słuchajcie wezwania Bożego, by przygotować się na wielkie zmiany. Zmiany nadchodzą . Musicie być w gotowości, przygotujcie się w ten czy inny sposób. Musimy być gotowi, wy też musicie być gotowi, dla własnego dobra. To jest przesłanie na dziś. Jest to pilne i konieczne, ponieważ z moich obserwacji są Pracownicy Światła, którzy wciąż walczą, nie wspominając o byciu przygotowanym. Dla tych dusz, które walczą, chcę, żebyście mnie teraz wysłuchali. Walka się skończyła. Musicie wyjść poza walkę. Wiedzcie, że wszystko się zmieni, włączając w to rzeczy, o które walczycie oraz energie, które popychają was do walki. Tak, zmiany przychodzą na wiele różnych sposobów. W dziedzinie finansów nastąpi pewna zmiana, więc nie musicie walczyć. Na arenie politycznej wydarzą się zmiany, tak aby nasi Pracownicy Światła poczuli się skłonni ubiegać się o stanowiska i przejąć władzę nad swoim krajem. Będą też zmiany w energiach, które zakończą walkę dla tych, którzy mają trudności z radzeniem sobie z obecnymi energiami. Tak więc zbliżające się zmiany będą wielopłaszczyznowe, otrzymacie korzyści niezależnie od waszej sytuacji i odkryjecie, że jest to wyzwolenie na głębokim poziomie, jakiego kiedykolwiek wcześniej nie doświadczaliście. Będzie to wspaniałe doświadczenie dla naszych Pracowników Światła i ludzkości. I będzie to naprawdę potrzebne i zasłużone przez wszystkich z was.
Kocham was drogie serca. Jestem Guan Yin. W ciągu najbliższych kilku dni i tygodni te zmiany zostaną wprowadzone przez Boga. Jedno po drugim te zmiany w końcu dotrą do planety i ludzkości. Więc pozostańcie skupieni i pełni nadziei. Wiedzcie, że to Wy sprowadziliście te zmiany tutaj drogie serca. I zasługujecie na nie. Zasługujecie na lepszy świat. Po długiej ciężkiej pracy w końcu stworzyliście lepszy świat, lepsze warunki życia dla siebie i wszystkich innych. Jest to zwycięstwo po wielu trudach. I zasłużona nagroda dla nas wszystkich. My, Bóg i zgromadzenie niebios, jesteśmy przygotowani, aby dostarczyć Wam wszystkie te nagrody,w każdej z nich zapisana jest ciężka praca naszych Pracowników Światła i genialnego planu Bożego. Jesteśmy zadowoleni z wyniku i jesteśmy zadowoleni ze wszystkich naszych Pracowników Światła. Dobra robota w rzeczy samej. Oprócz tych nadchodzących zmian Bóg także chce, aby nasi Pracownicy Światła wiedzieli, że walki się skończyły. Uwierzcie w to. Cieszcie się piękną podróżą, pięknym życiem. Wiedzcie, że rzeczy się zmieniły. Od tej chwili wszystkie walki są zakończone, nie ma już żadnych zmagań. Musicie zresetować swój umysł i uwierzyć. Wiedz, że wszystkie walki miały swój cel. Ale czas jest należny. Nie potrzeba więcej walki. Uwolnijcie się od walki. Uwolnijcie się od wszystkich ciemnych dni. Wiedzcie, że nadchodzą nowe dni. Nadszedł nowy świat. I jesteście na to gotowi. Wasze życie zmieni się radykalnie na lepsze. Zasługujecie na to drogie serca. Wierzcie w to i żyjcie tym. To wasze nowe życie, piękne życie.

Jestem Guan Yin. Kocham was tak bardzo moi drodzy. Nie mogę się doczekać, by zobaczeć uśmiechniętych twarzy i śpiewu serc naszych Pracowników Światła. Śpiewajmy razem drogie serca, wy i ja, razem świętujmy nasze trudne zwycięstwo. Zasługujemy na to. Kocham Was. Jestem Guan Yin. I tak jest.

 

 

Źródło: http://sananda.website/quan-yin-via-linda-li-august-14th-2017/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.