Bogini Isis via Elaine DeGiorgio, 19 sierpnia 2017

Bogini Isis via Elaine DeGiorgio, 19 sierpnia 2017 r

Będąc w Świętej OBECNOŚCI JAM JEST połączonej z moim Wyższym Ja, Moim Umiłowanym Heru i moim Zespołem Przewodników Duchowych mam następujące przesłanie:

Pozdrawiam was drogie dzieci, ja, Isis przychodzę, aby pozdrowić was miłością i współczuciem, gdyż w tym czasie wiele zmian zdobi wszechświat.

Ja, Isis reprezentuję wiele imion we wszechświecie, z których wiele znanych jest na Ziemi.

W tej chwili przychodzę, aby was błogosławić, ponieważ jestem pełna zadowolenia z wysiłków wielu w tym czasie.

Przychodzę z wielkimi wieściami, Portale Bramy Lwa zostały już zamknięte ponownie i wielu Pracowników Światła otrzymało Kody Światła, wszystko to zostało zakończone.

W tej chwili wiele osób odczuwa gęstszą energię i stało się dla nas większym wyzwaniem, ponieważ dotarliśmy do etapu zmian, a obecnie odbywają się ważne wyrównywania planet.

Dwie główne zmiany mają wpływ na Wielkie Zmiany w znakach Panny i Lwa przepowiadane przez Eony, wpływają na te Astrologiczne Konstelacje. Są one rzeczywiście znaczące dla ostatecznego zakotwiczenia Boskiej Kobiecości raz jeszcze, Uzdrowienia i pokoju Boskiej Męskiej Energii.
Merkury jest w Retrogradacji w Pannie do początku września Czasu na Ziemi, kiedy to wejdzie w znak Lwa.

Dwa główne zaćmienia, niedawne Księżyca i nadchodzące Słońca, które to uwolnieni Cienie Boskiej Męskiej Energii i Boskiej Kobiecej Energii.

Panna, reprezentująca moją Świętość zrówna się z Jowiszem, który jest aspektem mojej Świętej Męskiej Energii i Unii wraz z Słońcem, które świeci i Księżycem u moich stóp. Jestem Królową Gwiazd i jestem Boginią Oriona i Syriusza.

Istnieją wyrównania z Lwem, które reprezentują wcielenie, które przyjęłam jako Matka Sekhmet, które jest reprezentacją siły i odwagi Energii Lwa i reprezentacją IS RA EL i Judy.

Jest to reprezentacja energii słonecznej i ognia. Nastąpi wyrównanie Regulusa z Lwem. Regulus jest aspektem mojej Boskiej Męskości w postaci wielu imion: Lord Wisznu, którego wielu z was zna jako Podtrzymujący Aspekt Boga. Regulus reguluje czas i przestrzeń w tym systemie światów. Przynosi Porządek. To rodzi Miłość i Harmonię w czasach Wielkiego Chaosu. Wyrównanie Lwa i Regulusa wyznaczyły koniec wielkiego oczyszczania i wchodząc w stadium Porządku i Harmonii. Przekazanie panowania Kali Yugi dla Kalki. Przekazanie Sekhmet dla Heru i tak dalej, aby przygotować się na nadejście nieba na Ziemi – Nowy Złoty Wiek.
Dwanaście Gwiazd, które ozdabiają Pannę w tym czasie są reprezentacją Dwunastu Planet tego Wszechświata, a wiele z nich zrówna się z Lwem.

To jest punkt zwrotny, jako że jesteśmy w Roku Jednego na Ziemi. Wchodzimy do nowego. I rzeczywiście jest to błogosławieństwo, które będzie miało miejsce w czasie jesiennej równonocy. Zmiana sezonu przynosi zmiany.

Oznacza to przyjście nowego paradygmatu, w którym 144 000 Niosących Światło zakotwiczonych na Ziemi, ponownie dokonają przejścia, obejmą się, oświecą i uzdrowią.

W tym czasie poczyniono znaczne postępy w przypadku wielu Pracowników Światła, a efekt domina rzeczywiście ma miejsce.

W najbliższych miesiącach wyrównywanie i połączenie z Wyższym Ja stanie się wyraźniejsze, połączenia poprzez wymiary zostaną odblokowane , powodując falę wielowymiarowych skutków.

Wielu będzie mieć wizje i marzenia, a klucze do drzwi Komnat Amenti otworzą 7 poziomów świadomości.

Przeszłe Życia, Życia przodków i Pamięć Komórkowa dojdą do głosu, wobec których dokonacie uzdrawiania i przemiany.

Wielkie zadanie i plan ma miejsce, to jest odblokowanie Prawd, które zostały ukryte i zniekształcone przez Ludzkość.

Wiele nieporozumień dochodzi do głosu. Wielu pracuje w tej energii, przynosząc teraz miłość i zrozumienie.
Wielu przyjdzie, a wielu odejdzie … Wielu zrozumie, a wielu nie. Wielu porzuci.

Nadszedł czas, aby przygotować się do podróży i wyposażyć was wszystkich do podróży i ścieżek, które macie przed sobą.

To jest czas miłości i uzdrowienia. W świetle nieporozumień zapraszamy was do przestrzeni miłości, uzdrowienia i medytacji.

Przyszliśmy, aby oświecić i napełnić światłem wasze ścieżki.

Nadszedł czas, aby połączyć się z waszymi Sercami …. Połączcie się z waszymi duszami i połączcie się z ewolucją waszych dusz.

Jesteśmy zainteresowani tym razem ewolucją waszych dusz. Jesteśmy zainteresowani waszym Wniebowstąpieniem.

Czas drodzy, aby objąć i połączyć się z waszymi Sercami, ponieważ zaczynamy realizację Wielkiego Planu – rozpoczynamy połączenie Serc, tworzymy pełną unię Służenia i Jedności.

Błogosławieństwa dla was wszystkich.

JESTEM Isis i mówię dziś przez Elaine.

http://www.EraofLight.com – Kanał: Elaine DeGiorgio

 

 

Źródło: http://sananda.website/godess-isis-via-elaine-degiorgio-august-19th-2017/

One thought on “Bogini Isis via Elaine DeGiorgio, 19 sierpnia 2017

  1. Będąc w Świętej OBECNOŚCI JAM JEST połączonej z moim Wyższym Ja, Moim Umiłowanym Heru i moim Zespołem Przewodników Duchowych mam następujące przesłanie:

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.