Quan Yin via Ann Dahlberg, 23 sierpnia 2017

 

Lady Quan Yin

Środa, 23 sierpnia 2017 r

Kanał: Ann Dahlberg

 

Jestem Quan Yin, otrzymałam pozwolenie by pojawić się dzisiaj i przedstawić światu moje przesłanie. Ten burzliwy świat odnawia się powoli powraca po tysiącach lat wojny i cierpienia. Wykonaliście fantastyczną pracę i jesteśmy tak dumni i szczęśliwi z waszych wysiłków, które przekształcają ten świat z miejsca ciemności, aby Światło ponownie pojawiło się na Gai. Wiele razy sytuacja zmieniała się w jedną lub druga stronę, ale zawsze postępowała w kierunku celu przekształcenia tej powierzchni w Światło i kochające miejsce do życia.

Światło dosięgło teraz wiele dusz na Ziemi i osiągnięto masę krytyczną, więc spodziewamy się znacznych zmian w naszym świecie. Może to nie będzie tak, jak to sobie wyobrażaliście. Trudno sobie wyobrazić, jak to będzie w wyższych wymiarach Światła i miłości, gdy ktoś jest w niższych wibracjach. Niemniej Ziemia trochę podniosła wibracje, mam na myśli na powierzchni. Wewnętrzna Ziemia ma już wysokie wibracje. Światło wypływa z Wewnętrznej Ziemi i spływa z kosmosu. Jesteście dziś zalani Światłem i oddziałuje ono wysoce na wasze ciała. To powoduje, że zmiany będą postępować szybciej i może być trudne dla wielu, aby nadążyć za tym tempem. Wszyscy Pracownicy Światła, którzy osiągnęli postęp na tej ścieżce powinni być gotowi by pomagać. Wszyscy jesteście potrzebni tym wszystkim zmartwionym duszom, które są w trakcie przebudzenia. Wszystkie pomocne dłonie są potrzebne. Mamy przed sobą ogromne, ale pełne miłości zadanie. Wszyscy mamy różne zadania do wykonania. Niektórzy z nas będą budować i pracować z technologią, a inni pomogą ludziom społecznie na wiele różnych sposobów. Inni będą wykonywać medytacje i przynosić uzdrowienie, aby ludzie zrozumieli, kim są i dokąd zmierzają. Idąc naprzód, stworzymy dużą społeczność, w której wspólnie będziemy działać w służbie Gai i Wszechświata – naszego domu. Gaia jest naszym domem i kochamy ją, ale możemy też mieć inny dom, gdzie czujemy, że mamy dużą rodzinę. Tak, jest wiele do zrobienia drodzy przyjaciele na Ziemi i musimy to zrobić krok po kroku. Przede wszystkim chodzi o powierzchnię na naszej Ziemi, która wymaga uzdrowienia i naprawy. Wszyscy eksperci i wszystkie materiały potrzebne są tam, więc musicie po prostu zacząć.
Stary matrix zaczął upadać i rozpoczęła się budowa nowej konstrukcji. To wy drogie dzieci na Ziemi zasługujecie na uznanie. Wasza niewzruszona wiara i wasze niewzruszone Światło lśni teraz na wiele kilometrów i jest to imponująca wizja, którą warto kontemplować. Jesteśmy wdzięczni i szczęśliwi z tego powodu. Światło jest tu, a ciemność znika z horyzontu. Coraz więcej ludzi zaczyna odnajdywać własne Światło i rozumieć, że mogą wrócić, kiedy tylko zechcą. Inni są na drodze do przebudzenia i rozumieją, że są częścią tego wszystkiego – że życie jest większe, niż to widać gołym okiem. Wszystko jest procesem i ten proces przeszedł długą drogę w marszu ku Światłu.

Ja, i cała Galaktyczna Federacja , stoimy gotowi razem z wami. Wysyłamy wam całą naszą pomoc i całą naszą miłość. Z najmniejszymi znakami i wsparciem i jesteśmy po waszej stronie.

Zostawiam was teraz bukietem kwiatów lotosu.

Quan Yin

 

 

Tłumaczenie z języka szwedzkiego na angielski: Per Staffan

Źródło: http://sananda.website/quan-yin-via-ann-dahlberg-august-23d-2017/

One thought on “Quan Yin via Ann Dahlberg, 23 sierpnia 2017

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.