[Benjamin Fulford] Wojsko USA wprowadza rygory dla chuliganów w kwestii zatrudniania ich w USA

 

2017-08-21
[Benjamin Fulford] Wojsko USA wprowadza rygory dla chuliganów w kwestii zatrudniania ich w USA

 

Niedawne demonstracje i brutalne incydenty przeprowadzone przez płatnych chuliganów w takich miejscach jak Charlottesville doprowadziły do wprowadzenia rygorów dla agentów mafii chazarskiej, którzy opłacają te incydenty, mówią źródła Pentagonu. USA jest obecnie bez wątpienia kierowane przez tymczasowy reżim wojskowy, który zamierza oczyścić skorumpowanych chazarskich gangsterów, którzy zniszczyli Stany Zjednoczone. Kiedy to nastąpi, wojsko powróci do swoich koszar, mówią źródła.

Bardzo jasna oznaka jak zdegenerowany stał się amerykański świat polityczny widoczna była w wydarzeniach, które miały miejsce w Charlottesville w stanie Wirginii w tym miesiącu. Członek Towarzystwa Białego Smoka był tam, aby zobaczyć, co naprawdę się stało, w przeciwieństwie do tego, o czym kłamały propagandowe korporacyjne media .
Według doniesień korporacyjnych mediów “rasistowska, siejąca nienawiść biała superrasa” wjechała samochodem w spokojnych lewicowych demonstrantów, zabijając niewinną młodą kobietę i raniąc wielu innych. Po tym wydarzeniu miała miejsce dobrze naoliwiona kampania w mediach korporacyjnych, aby zmusić prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa do potępienia “KKK, białej superrasy i siejących nienawiść”, twierdząc, że miały miejsce brutalne demonstracje w Charlottesville.

Jednak to, czego źródło WDS było faktycznie świadkiem, to zupełnie inna opowieść. Grupy prawicowe (ten pisarz nie zgadza się z ich poglądami, ale popiera ich konstytucyjne prawo do wyrażania w sposób pokojowy) wystąpiły i otrzymały pozwolenie na demonstrację przeciwko planowanemu usunięciu pomnika Konfederaty Wojny Secesyjnej Generała Roberta E. Lee . Po przybyciu demonstrantów zostali zagonieni przez policję w kierunku prowokujących “lewicowych” protestujących, którzy obrzucali ich używając tamponów, prezerwatyw, koktajli mołotowa, kału i kwasu między innymi. Jeden z prawicowych mówców został oślepiony przez kwas, o czym media korporacyjne zapomniały wspomnieć, według tego źródła.
Po atakach ogłoszono stan alarmowy, a prawicowcy spokojnie wyjechali z Charlottesville. Zostawiło to otwarte popołudnie dla wydarzeń organizowanych przez profesjonalnych agentów prowokatorów, w tym rozbicie furgonetki wśród protestujących. Większość protestujących to profesjonaliści( wielu pracujących pod sztandarem komunistycznej Antify) opłacani 25 dolarów za godzinę za wzięcie udziału w tych wydarzeniach, według źródeł NSA.

Świadek WDS zauważył również, że protestanci z organizacji”Black Lives Matter”(Życie Czarnych Liczy Się) w Charlottesville byli wszyscy biali, a lokalni Afroamerykanie byli obrzucani przez nich obelgami.

Ta rażąca promocja niepokojów spowodowała, że ​​amerykańskie wojsko i agencje wywiadowcze podjęły działania. “Fundacja (Georga)Sorosa Antifa może zostać uznana za krajową organizację terrorystyczną po infiltracji FBI”, mówią źródła Pentagonu.

Chazarska mafia wciąż stara się udawać, że George Soros (który zniknął) finansuje całą tę działalność, ale tylko dlatego, że chcą ukryć prawdziwych finansistów tych działań, jak Rothschildowie. Ten pisarz pamięta, pytając George Sorosa w Klubie Korespondentów Zagranicznych w Japonii o właścicieli Zarządu Rezerwy Federalnej zobaczył na jego twarzy przerażenie, kiedy usłyszał to pytanie, na które nie odpowiedział.
W każdym razie sankcje rozpoczęły się wraz z aresztowaniem 27 opłacanych chińskich ekstremistów w Bostonie, zapobiegając podobnym incydentom, które były tam planowane. Czytelnicy zwracają też uwagę na ogłoszenia o chęci zatrudnienia płatnych aktorów kryzysowych by zorganizować wydarzenia w Las Vegas w dniu 26 sierpnia. Będzie tam szeroko oglądany mecz bokserski pomiędzy Białym Conorem McGregorem i Afroamerykaninem Floydem Mayweatherem. łatwo domyśleć się, że będą próby wykorzystania tego meczu do wywołania zamieszek na tle rasowym. Jednak amerykańskie wojsko twierdzi, że nie będą dłużej znosić takich nonsensów i zapewnia, że wszystkie opłacone protesty, a co ważniejsze, ich płatnicy, zostaną aresztowani i oskarżeni o przestępstwa.

Próby rozdmuchania wewnętrznych zamieszek w Stanach Zjednoczonych są oczywiście powiązane z trwającymi problemami finansowymi Korporacji Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej. Najnowsze oznaki są takie, że tegoroczny termin płatności 30 września będzie trudny do spełnienia. Członek WDS, którego matka pracuje dla rządu Stanów Zjednoczonych twierdzi, że jej rządowy fundusz emerytalny został ograbiony, aby utrzymać funkcjonowanie korporacyjnego rządu Stanów Zjednoczonych. Są też doniesienia w takich miejscach jak “Washington Post”, że nawet te pieniądze skończą się we wrześniu.
http://www.zerohedge.com/news/2017-08-16/heres-how-government-pension-funds-are-trying-close-their-7-trillion-funding-gap
https://www.washingtonpost.com/news/powerpost/wp/2017/08/15/q-and-a-for-federal-workers-the-debt-limit-and-the-tsp/?hpid=hp_hp-cards_hp-card-fedgov%3Ahomepage%2Fcard&utm_term=.f2cd80d39eea

Amerykańskie wojsko i agencje, we współpracy z ich sojusznikami w Chinach, Rosji, Wielkiej Brytanii i innych krajach planują reset światowego systemu finansowego w celu zaradzenia tym nadchodzącym wydarzeniom, wiele źródeł zgadza się.
Przygotowując się do tego, źródła Pentagonu mówią: “Trump osuszał bagno, rozwiązując Radę ds. Produkcji oraz Forum Strategiczne i Polityczne, skutecznie pozbywając się chazarskich pasożytów i prezesów, takich jak Jamie Dimon z JP Morgan,Steve Schwarzman z Blackstone, Larry Fink z Blackrock, Carl Icahn i inni “Grupy te są przykrywkami dla rodzin, takich jak Rockefellerowie, którzy są właścicielami Fed.

Amerykańska Rada Bezpieczeństwa Narodowego również niedawno spotkała się w Camp David, gdzie globaliści Jared Kushner, Gary Cohn, Dina Powell i inni nie zostali dopuszczeni “gdy wojsko przejęło Biały Dom”, mówią źródła Pentagonu.

Źródła mówią również, że nacjonalista Steve Bannon został “skrycie usunięty z Białego Domu, gdzie może wyrządzić więcej szkód z zewnątrz przeciw globalistom Jaredowi Kushnerowi i Garemu Cohn z Goldman Sachs, i lepiej służyć Trumpowi i agendzie”.

“Bannon pomoże Trumpowi z zewnątrz jak [Newt] Gingrich, gdzie nie zostanie pociągnięty w dół przez konflikty wewnętrzne i może uzyskać fundusze od miliardera Boba Mercera, aby rozpocząć konserwatywną sieć na prawo od Foxa, aby zniszczyć chazarskie fałszywe media” mówi źródło Pentagonu.

Pentagon dodaje, że “Jared Kushner jest trzymany na krótkiej smyczy, gdzie wszystkie spotkania z Trumpem muszą zostać oczyszczone przez [Szefa Sztabu Generalnego ds. Sił Powietrznych] Johna Kelly, a JK nie może być sam z Trumpem … JK jest skończony promując interesów chazarskich a jego usunięcie może być następne “.
Mafia chazarska, oczywiście, nie ma zamiaru odejść po cichu i grozi “muzułmańskimi” atakami terrorystycznymi w całej Europie i będzie próbowała również zorganizować nowe prowokacje w Stanach Zjednoczonych.

Dzieje się coś bardziej osobliwego w Marynarce Stanów Zjednoczonych, gdzie USS John McCain został potrącony przez tankowiec w pobliżu Singapuru. To idzie za tym, USS Fitzgerald został staranowany w pobliżu Tokio, a wcześniej USS Donald Cook (Kaczor Donald = łatwy cel) uległ awarii na Morzu Bałtyckim. Innymi słowy, Chazarowie ponownie zwracają uwagę, że mają techniczną zdolność do zakłócania elektroniki sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych.

Na koniec, WDS otrzymało bardzo długie i szczegółowe dowody od informatora z Banku Centralnego Japonii na temat tego, kto teraz kontroluje zdolność tworzenia i dystrybucji japońskiego jena. WDS i ich sojusznicy uważają, że BOJ jest słabym ogniwem w chazarskiej siatce kontroli finansowej, a teraz mamy szczegółowe informacje na temat ukrytych aktorów stojących za BOJ. Doprowadzi to do konkretnych działań wspólnie z białymi kapeluszami w wojsku i agencjach USA, jesienią tego roku.

Istnieje również wiele tajnych działań dyplomatycznych, które odbywają się pomiędzy Koreą Północną a Kanadą, pełniąc rolę prokurentów na rzecz tajnych stowarzyszeń wschodnich i zachodnich, aby omówić możliwość przejęcia przez Kanadę funkcji bankrutującej Korporacji Stanów Zjednoczonych. Oczywiście wyżsi rangą mafiozi chazarscy w Kanadzie, jak rodzina Bronfman, zostaną poproszeni o to, aby nie ingerować ani nie angażować się.

Cieszcie się latem na półkuli północnej i upewnijcie się, że jesteście gotowa na to, co będzie działo się jesienią. Kluczowymi polami bitwy będą Japonia i Waszyngton. Nieprzewidywalnemu narodowi Izraela zaleca się również usunięcie przywódców czczących szatana. Kiedy to nastąpi, naród żydowski zostanie wyzwolony z tysiącletniej babilońskiej niewoli.

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/08/21/us-military-cracking-down-on-hooligans-for-hire-in-us/

One thought on “[Benjamin Fulford] Wojsko USA wprowadza rygory dla chuliganów w kwestii zatrudniania ich w USA

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.