Archanioł Gabriel przez Shanta Gabriel, 20 sierpnia 2017

 

Archanioł Gabriel przez Shanta Gabriel, 20 sierpnia 2017 r

Shanta Gabriel ~ AA Gabriel ~ Wasze modlitwy są latarnią przyciągającą do was Światło i Mądrość, których szukacie.

Moi Drodzy,

Tak jak statek na morzu może znaleźć ląd, szukając światła latarni morskiej na brzegu, taka jest też moc waszych modlitw. Światło przewodnie waszych modlitw wyznacza intencje dla waszego życia, które prowadzą do wszystkiego, czego potrzebujecie dla obfitości, zdrowia i pełnego radości życia. Modlitwa jest połączeniem z energią Bożą. Łączy was ze Źródłem obfitości, gdzie wszystko jest dostępne. Modlitwa nie jest czymś, co zachowujecie, dopóki nastąpi pilna potrzeba. Modlitwa jest sposobem na dostosowanie myśli do stworzenia otwarcia dla cudów w waszym życiu.

Kiedy modlicie się, wysyłacie potężną myśl, która jest jak światło latarni. Ta myśl nie tylko przyciąga to, o co prosicie, wyznacza wzór energii dla najwyższego dobra w waszym życiu. Zwiększa świadomą zdolność postrzegania mocy wielkich możliwości. Modlitwa powoduje przesunięcie waszej postawy tak, że możecie być magnesem dla waszego dobra.

Wasza modlitwa nie musi być wyszukanym rytuałem. Proste słowa, które pracują dla was efektywne to najprostszy sposób, aby dostroić się do Boga. Modlitwa działa jako przypomnienie, że istnieje większa moc, która może wam pomóc we wszystkich dziedzinach waszego życia.

Praktyka:
Wiedząc, że postawa wdzięczności może podnieść waszą świadomość, często jest pomocnym rozpoczęcie modlitwy, dziękując za to, co już istnieje w waszym życiu. Głoszenie Boskiego Porządku to kolejna potężna modlitwa, gdy nie wiecie, o co jeszcze prosić. Kiedy Boski Porządek istnieje w waszym życiu, żyjecie w harmonii, miłości i obfitej radości.

Czasami Bóg wydaje się być bardzo daleko i zbyt wielki, aby go pojąć. W takich czasach przywołanie swojego anioła stróża jest jak wezwanie przyjaciela, kogoś z kim można porozmawiać i wylać najgłębsze uczucia z waszych serc. Wiedzcie, że wszystko jest w porządku, gdy prosicie o to, co chcecie. Bogate źródło ducha jest równe dla każdego żądania i zasługujecie na to, aby być szczęśliwym i błogosławionym. Często pomocne jest poznanie cech, które chcecie przyciągnąć do siebie podczas modlitwy. Jeśli jesteście samotni i pytacie o partnera, dobrze wiedzcie, czego chcecie u swojego towarzysza życiowego. Te cechy mogą obejmować głęboki związek serca, zrozumienie i harmonię. Kiedy pytacie bezpośrednio o zalety cech fizycznych, pozwala to na większe otwarcie w waszej świadomości, tak że możecie otrzymywać z głębszego poziomu.

Wizualizacja może również pomóc waszej modlitwie. Wyobraźcie sobie, że jesteście latarnią na skalistym brzegu, promieniem światła. Poczujcie ekspansywność, kiedy wasze światło dociera do otaczającego świata. Wiedzcie, że wasze światło przyciąga wasze dobre samopoczucie i że pomagacie innym przez waszą latarnię. Kiedy staniecie się tym światłem w swoich myślach, poszerzy to waszą świadomość i przygotowuje drogę do otrzymania jeszcze większego światła. Stwarza nowy poziom cichej wiary w was. Niech wasze Światło lśni. Jest wam przeznaczone być tą latarnią światła oświecającą świat, by wszyscy mogli widzieć.
Każda osoba ma tę zdolność by lśnić, ponieważ każda osoba jest częścią Światła, miłości i mądrości, którą jest Bóg. Kiedy rozpoznacie tę moc w was samych, stworzycie energię dla cudów, by mogły się objawić. Wierzcie, że wszystko, co dobre we wszechświecie jest dostępne dla was, tylko dlatego, że jesteście umiłowanymi dziećmi Stwórcy.

Kiedy lśnicie waszym Światłem, wiedzcie, że nie jesteście sami. Obfita energia Boga wlewa się do was, aby pomóc wam w utrzymaniu silnego Światła. Wiedzcie, że Anioły są również dostępne jako towarzysze na waszej ścieżce, gotowi wam pomóc, gdy poprosicie o to. Jesteście magnesem dla waszego dobra, gdy pamiętacie:
Wasze modlitwy to latarnie, przyciągające do was Światło i Mądrość, której szukacie.

Shanta Gabriel dla
Archanioła Gabriela
20 sierpnia 2017 r

 

Źródło:

shantagabriel.com
http://sananda.website/archangel-gabriel-via-shanta-gabriel-august-20th-2017/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.