[Benjamin Fulford] Wysoki poziom dziwaczności w USA podczas gdy chazarski matrix kontroli kruszy się.

 

2017-08-28
[Benjamin Fulford] Wysoki poziom dziwaczności w USA podczas gdy chazarski matrix kontroli kruszy się.

Ludzie, którzy są świadomi, zauważają bardzo dziwne rzeczy w sieci informacyjnej świata, zwłaszcza wewnątrz świata anglosaskiego – w miarę mnożenia się sprzeczności i dziwacznych wydarzeń. Są to oznaki upadku matrixa władzy; tego rodzaju rzeczy widać było w czasach upadku ZSRR.

Pierwszą rzeczą z ubiegłego tygodnia o jakiej należy wspomnieć, jest to, że po raz pierwszy od 2005 r. Stany Zjednoczone zostały uderzone przez huragan. Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump określił na Twitterze wojnę pogodową  stwierdzeniem “raz na 500 lat”, aby opisać Huragan Harvey. Fakt, że uderzył on w dom rodzinny Busha w Teksasie, w szczególności miasto Houston, z niszczycielskimi powodziami, sprawia, że ​​prawdopodobnie jest to jakaś zemsta za zaprojektowany przez Busha atak huraganu Katrina na Nowy Orlean.

Może to być również związane z faktem, że 16 amerykańskich i kanadyjskich dyplomatów na Kubie doznało urazów mózgu z powodu jakiegoś “Ataku dźwiękowego”. Mogli oni zostać zaatakowani z powodu ich zaangażowania w odcięcie od pieniędzy z narkotyków klanu Bushów, które były prane poprzez Kubę. Ciekawe jest również, że “ataki dźwiękowe” są obecnie zgłaszane przez światowe media, zamiast odrzucać je jako urojenia ludzi “noszących czapki z folii aluminiowej”.
http://www.zerohedge.com/news/2017-08-25/mystery-deepens-after-us-confirms-16-diplomats-suffered-traumatic-brain-injury-cuban

W każdym razie wszystko to wskazuje na to, że ezoteryczna walka o władzę na wysokim szczeblu jest kontynuowana.
Ta walka o władzę ujawnia się także w dziwnych i sprzecznych zapowiedziach dotyczących amerykańskiego senatora Johna “Daesh” McCaina. Pamiętacie, że ostatnio mieliśmy medialne doniesienia, że u ​​McCaina został zdiagnozowany rak złośliwy mózgu? W następstwie tego pojawiły się doniesienia o tym, że McCain zmienił stanowisko i zgromadził zwolenników w Senacie, aby powstrzymać plany Trumpa zniesienia ustawy “Obamacare”. Następnie USS “John McCain” został staranowany przez statek towarowy, zabijając wielu amerykańskich marynarzy. Teraz dowiadujemy się, że McCain podsłuchiwał Biały Dom i przekazywał informacje o wszystkich planach administracji Trumpa wrogim mediom.
http://itmakessenseblog.com/2017/08/27/the-rat-in-the-white-house-that-has-been-leaking-was-just-exposed-look-who-it-was-omgjohn-mccain /

Trafnie przedstawia to tak często używane wyrażenie “nie można tego robić”, ale znowu wygląda na to, że dwie przeciwstawne siły rzeczywiście robią to.

Istnieje wiele innych oznak innych niż sprzeczne doniesienia o szaleńcu McCainie, które wskazują, że walka o władzę na wysokim szczeblu rozszalała się w Waszyngtonie.
Wewnątrz administracji Trumpa, po odwołaniu Steve’a Bannona nastąpił kolejny krok, a mianowicie usunięcie doradcy Sebastiana Gorki. Ci ludzie naciskają na twardą linię przeciwko “radykalnemu islamowi” (= agentom chazarskim) i Chinom.

Teraz “przywrócenie Ameryki do jej dawnej świetności” jest zwalczane przez skrajnie prawicową frakcję w administracji. Źródła Pentagonu mówią, że szef sztabu Trumpa, gen. John Kelly, może zostać zmuszony do zwolnienia globalistycznych demokratów Gary’ego Cohna, Jareda Kushnera i Diny Powell, aby wyrównać rachunki i  uspokoić zaplecze Trumpa.
“Jared jest pod ostrzałem za jego niepowodzenie jako rozjemca, nie znalazłszy rozwiązania opartego na koncepcji dwóch państw w granicach z 1967 r., nie otrzymując miłości od Egiptu, Palestyny, a nawet Isreala”, zauważają źródła. Tymczasem ” Gary Cohn z Goldman Sachs jest pod ogromną presją, aby zrezygnować, stawia swoje bractwo na pierwszym miejscu, sprzeciwia się cłom, wspiera antifę i żydowskie fałszywe media w swoim wywiadzie dla Financial Times, który sprawił, że Trump eksplodował”, źródła dodają.

Istnieje również nieprawdopodobna presja wobec nieprzewidywalnego państwa Izraela. Czczący Szatana lider izraelski Benyamin Netanyahu udał się do Rosji, aby ostrzec o izraelskich “czerwonych liniach”, przekroczonych przez Rosję, co pozwoliło zwiększyć irańskie wpływy w Syrii. W następstwie tego przeprowadzona została potężna ofensywa izraelsko-arabskiej armii Daesh w Syrii. Odpowiedź Rosji polegała na umieszczeniu na granicy izraelskiej wojsk irańskich i Hezbollahu.
http://www.debka.com/article/26200/Russians-brings-Iranians-Hizballah-to-Quneitra

Według oficjalnej agencji prasowej “Tass” agencje rosyjskie “zniszczyły w ciągu ostatniego tygodnia ponad 1000 obiektów należących do międzynarodowych grup terrorystycznych w Syrii”,  tym samym miażdżąc ofensywę izraelsko-saudyjską. http://tass.com/defense/961925

Katar, kraj bogaty w ropę naftową i gaz ziemny dodał oliwy do ognia sojuszu izraelsko-saudyjskiego, przywracając stosunki dyplomatyczne z Iranem i trzymając pieniądze z dala od kieszeni mafii chazarskiej. https://www.nytimes.com/2017/08/24/world/middleeast/qatar-iran-boycott-saudi-arabia.html

W przeciwieństwie do tego co było w przeszłości, Izraelczycy nie mogą już biec z płaczem do USA w celu ochrony, de facto ponieważ rząd wojskowy Trumpa ma dość i jest zmęczony tym nieprzewidywalnym i sprawiającym kłopoty państwem. Źródła Pentagonu mówią, że wojsko USA współpracuje z Rosjanami w tej kwestii i innych kwestiach, zaznaczając, że “Rosja popiera amerykańską radę wojskową, mianując byłego wiceministra obrony Anatolija Antonowa na ambasadora USA, militaryzując relacje między dwoma supermocarstwami”.

Źródła Pentagonu próbowały także uzasadnić ostatnie przemówienie Trumpa,otwarcie  ogłaszające  zakończenie wojny w Afganistanie w następujący sposób: “afgańska przemowa Trumpa jest ukrytą wielostronną strategią wyjścia w porozumieniu z mocarstwami regionalnymi, wspierając Indie w jej potyczce o Bhutan z Chinami”. Jednak w tym przypadku stare powiedzenie “podążaj za pieniędzmi” jest bardziej realistycznym wyjaśnieniem tego, co się dzieje. Faktem jest, że w Afgański rynek heroiny jest, jeśli pomnożyć dane ONZ o produkcji heroiny przez szacowane przez ONZ ceny na amerykańskich ulicach, wart ok. 1,6 biliona dolarów rocznie lub ponad dwukrotnie wyższy niż oficjalny budżet wojskowy Stanów Zjednoczonych.

Nowi informatorzy opisują teraz w szczegółach i konkretnie, jak międzynarodowy handel narkotykami stał się niezbędny dla amerykańskiego przemysłu wojskowego w okresie po II wojnie światowej. Oficer informacyjny CIA Kevin Shipp i dziennikarz śledczy Paul Williams podają szczegółowe informacje na ten temat w podkaście, do którego link podany jest poniżej. https://theintelligencehour.podbean.com/e/the-intelligence-hour-with-kevin-shipp-081417/

Co ciekawe w tym, co mówią ci prawdziwi światowi informatorzy, jest to, że dokładnie pasuje to do tego, co ten pisarz słyszy od swoich kontaktów z CIA i Azjatyckiego Tajnego Stowarzyszenia. Prawdziwe dochodzenia prowadzone w warunkach rzeczywistych pokazują, że istnieje wiele miliardów dolarów pochodzących z narkotyków łączących CIA, Watykańską faszystowską Lożę P2, Północną Koreę i gangsterów azjatyckich.
Wiele azjatyckich i innych źródeł zaangażowanych w te powiązania mówi, że spodziewają się jakiejś poważnej zmiany tej jesieni. To, na przykład, źródło w Tajlandii na wysokim szczeblu, ma do powiedzenia odnośnie wydarzeń w tym kraju:
“[Była premier Yingluck] Shinawatra opuściła Tajlandię w środę, 23. w asyście bardzo wysoko postawionych urzędników, poza Huntę, w prywatnym samolocie. Jest z bratem w Dubaju.

Jako tło źródło to zauważyło:

“Król musiał dać pozwolenia na długo przed zamachem stanu [przeciw bratu Yinglaka, Thaksinowi], który miał miejsce w 2006 roku. Pozwoliło to niektórym ludziom na załadowanie samolotów ‘osobistymi’ przedmiotami, takimi jak walizki pełne gotówki o dużych nominałach, Singapurskimi i Brunejskimi banknotami 1000 dolarowymi, ulubionymi banknotami elit, a także kilogramy diamentów, oszlifowanych i nieoszlifowanych ( pomogło bycie wspólnikiem w górnictwie diamentowym w Angoli ). Do balastu dodano kilka ton Au(złota). Podróż Thaksina odbyła się bez przeszkód przez cały czas od początku do końca. Posiadanie paszportu dyplomatycznego uczyniło ją jeszcze szybszą. “
Ponadto, źródło kontynuuje:

“Obecny król był widziany publicznie tylko dwa razy. W wewnętrznych kręgach Pałacu mówi się, że ma AIDS. Lata do Niemiec dwa razy w miesiącu na transfuzję krwi … Wydaje się, że w obszarze jego leczenia jest więcej niż to, co publikują jego najbliżsi powiernicy. Historia AIDS może być zasłoną dymną?

Podsumowując, źródło to zauważa:

“Przyszłość Tajlandii i bardziej to co dzieje się obecnie, tej z Hunty, będzie znana w ciągu 60 dni. To, co dzieje się w DC, bezpośrednio wpłynie na Tajlandię, na wiele sposobów. “

Stowarzyszenie Białego Smoka, ze swej strony, skontaktowało się niedawno z przedstawicielami kilku grup, którzy wycofali się ze wszystkich kontaktów bezpośrednio po masowym morderstwie jakim był atak nuklearny i tsunami na Japonię w dniu 11 marca 2011 r. Są to wysocy rangą członkowie brytyjskiej gałęzi rodziny Rothschildów, największy zabójca syndykatu Yamaguchi gumi i wysoki rangą funkcjonariusz MI6. Wszyscy zgadzają się, że zbliża się coś wielkiego.

Jest to częściowo, ale nie wyłącznie, związane z nadchodzącym ostatecznym terminem płatności 30 września roku budżetowego w USA. Jeśli we właściwym czasie podejmiemy właściwe działania, możemy w końcu powstrzymać przestępczą frakcję Chazarów w Waszyngtonie od grania na zwłokę. WDS wie, kim są tajni “byle do przodu” gracze i prosi ich wszystkich o pełną współpracę, abyśmy mogli wreszcie zająć się działaniami na rzecz ratowania naszej planety.

Proszę cieszcie się ostatnim tygodniem lata i przygotujcie się na to, co może być bardzo obfitujące w wydarzenia jesienią.

 

 

Źródło : https://benjaminfulford.net/2017/08/28/high-level-weirdness-us-khazarian-control-matrix-crumbles/

One thought on “[Benjamin Fulford] Wysoki poziom dziwaczności w USA podczas gdy chazarski matrix kontroli kruszy się.

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.