Międzynarodowe Uzdrawianie na Odległość w czasie Pełni Księżyca z 13 Promieniami Cobry!

Międzynarodowe Uzdrawianie na Odległość w czasie Pełni Księżyca z 13 Promieniami Cobry!

KIEDY:

Poniedziałek 4 września i wtorek 5 września:

Następna sesja odbędzie się 3 i 4 października.

22: 00 ~ 22: 30 (CST w Taipei)

To jest:
7:00 am PDT w Los Angeles
9:00 am CDT w Chicago
10:00 am EDT w Nowym Jorku
15:00 BST w Londynie
16:00 CEST w Paryżu
16:00 EET w Kairze
23:00 w Japonii

16.00 w Polsce

Tutaj można znaleźć czas tej sesji uzdrawiania w waszej strefie czasowej:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Ascended+Masters+and+Stellar+Healing+Rays+Remote+Healing+Activity&iso=20170904T22&p1=241&am=30

 

GDZIE:

Kanał na Żywo Youtube (Międzynarodowa Grupa Złotego Wieku):

https://www.youtube.com/channel/UCzD7ocOiSH9oCPNtyZWXkuw

Promienie Wzniesionych Mistrzów i Promienie Gwiazd:

Kim są WZNIESIENI MISTRZOWIE?

Ukończyli wszystkie wyzwania i przeszli przez wszystkie poziomy trudności w ziemskim systemie reinkarnacji i uciekli z więzienia kontroli matrixa Ziemi, a tym samym mogą instruować nas kosmiczną wiedzą w celu przyspieszenia wyzwolenia planety. W oparciu o swoje poprzednie wcielenia i doświadczenia na Ziemi, mają swoje własne wyższe wizje, aby wspierać wyzwolenie planety i są w pełni zaangażowani w życie wszystkich istot żyjących na Ziemi.

Dla nas jest niezwykle ważne, aby połączyć się ze Światłem Wniebowstąpionych Mistrzów. Wykorzystamy nasze serca i wewnętrzną decyzję by otworzyć z nimi kanał komunikacyjny. Opiszemy im również sytuację na Ziemi i nasze pomysły dla niej. Może to przyspieszyć proces wyzwolenia Ziemi i pomóc nam jak najszybciej doświadczyć Wydarzenia.

 

Uzdrawianie na Odległość Promieniami Wzniesionych Mistrzów i Gwiazd:

2017 jest rokiem ŚWIATŁA, w którym wszyscy wchodzimy w proces pełnego ujawnienia i stajemy się gotowi powitać nadejście Nowej Atlantydy. Międzynarodowa Grupa Złotego Wieku (Przygotuj się na Zmiany – Tajwan) przygotowała dla nas uzdrowienie na odległość Promieniami Wniebowstąpionych Mistrzów i Gwiazd w dniach 14 i 15 każdego miesiąca księżycowego, aby pomóc ludziom na całym świecie uzdrowić ich wewnętrzną istotę i umysł. Jest to dar przekazany wszystkim bezpłatnie.

Uzdrowiciele z całego świata, w tym z Japonii, Malezji, Chin, Tajwanu, itp., którzy mają kwalifikacje 2 Poziomu Inicjacji i praktykę w wykorzystaniu 13 Promieni Cobry …. poświęcą się by stać się niosącymi ŚWIATŁO, przekazując wszystkim te boskie uzdrawiające promienie. Aby skorzystać z tej cennej okazji, dołączcie do nich na kanale Youtube Międzynarodowej Grupy Złotego Wieku w czasie wymienionym powyżej.

 

JEŚLI OTRZYMAŁEŚ 2 POZIOM ​​INICJACJI W KTÓRYMKOLWIEK Z 13 PROMIENI COBRY I JEŚLI CHCESZ UCZESTNICZYĆ JAKO UZDROWICIEL, PROSIMY WYŚLIJ E-MAIL DO:

ada@prepareforchange.net

 

Uzdrawiające aspekty Promieni Wzniesionych Mistrzów i Promieni Gwiezdnych:

PROMIENIE WZNIESIONYCH MISTRZÓW

Promień Sanandy – Sananda (Jezus) był Mistrzem, który wielokrotnie przychodził na Ziemię, aby uczyć ludzkość bezwarunkowej miłości. W Indiach nazywany jest Krishna, na Zachodzie nazywany jest Chrystusem. Ściśle współpracuje z Ashtarem, aby wysyłać energię bezwarunkowej miłości z Syriusza na Ziemię. Jego najważniejszą misją jest nauczyć ludzi bezwarunkowej miłości, uzdrawiając własne serca i ucząc się kochać wszystkich bezwarunkową miłością.

Promień Hut Kuthumiego  – Kuthumi był Mistrzem, który przekazał ludziom wiele technologii uzdrawiania i wiedzy medycznej. Łączy w sobie zalety medycyny zachodniej, by pomagać większej liczbie ludzi i uczy o tachionowej technologii leczenia. Jest odpowiedzialny za rozwój nowych technologii uzdrawiania. Energia Laserowej Mandali Światła jest jednym z arcydzieł Hut Kuthumiego. Jeszcze bardziej niesamowite technologie zostaną przekazane przez Mistrza Hut Kuthumiego po Wydarzeniu. Istnieją różne technologie uzdrawiania, które Siły Światła chcą uwolnić jak najszybciej zarówno przed Wydarzeniem, jak i podczas Wydarzenia.

Promień Ashtara – dowódca Ashtar przynosi na Ziemię piąty wymiar świadomości i wyższą wiedzę, pomagając nam budzić się do 5-wymiarowych zdolności telepatycznych, pozytywnie promując nasze wzniesienie do piątego wymiaru. Ashtar pomaga nam także poznać naszą Gwiezdną Rodzinę i plan pierwszego kontaktu po Wydarzeniu.

Promień Saint Germaina – tworzy obfitość zarówno duchową jak i bogactwo materialne, przynosi duchową wiedzę na temat Szkół Tajemnych na Ziemi. St Germain gra obecnie bardzo ważną rolę. Urodził się w 18-tym wieku we Francji, gdzie założył Szkołę Tajemną w Paryżu, a także założył Fundusz Powierniczy Saint Germaina. Po Wydarzeniu wielu pracowników Światła, szczególnie tych, którzy ciężko pracują dla Światła, otrzyma fundusze z Funduszu Powierniczego Saint Germaina. Głównym celem tych pieniędzy jest pomoc Pracownikom Światła w życiu codziennym i finansowanie Pierwszego Kontaktu.

Promień Serapis Bey -Serapis Bey jest w wielkim stopniu powiązany i współpracuje z anielskim królestwem. Jeśli ktoś chce nawiązać kontakt z anielską sferą, może skontaktować się z Mistrzem Serapis Bey.

Promień Djwhal Khul – Pomaga nam uzdrowić ciała umysłowe i eteryczne.

 

PROMIENIE GWIAZD

Plejady – uzdrawiają umysł i uzdrawiają związki.

Syriusz – przynosi radość naszym sercom.

Orion – oczyszcza nasze wewnętrzne emocje, transmutuje wewnętrzną negatywność i nienawiść, uwalnia wszystkie uczucia depresji.

Galaktyczne Centralne Słońce – nasze światło i źródło naszej energii życiowej, ewolucji życia, łączy nas z naszym wyższym Ja i wyższymi celami, pomaga przypomnieć nam naszą misję na ziemi.

Andromeda – biegłość w manipulowaniu sferą fizyczną, w tym finansami i wszystkimi rzeczami materialnymi, w celu zwiększenia trójwymiarowych aspektów naszego życia, takich jak poprawa zdrowia, relacji, finansów itd.

Lyra – pomaga nam poprawić i wzmocnić naszą kreatywność.

Antares / Aldebaran – pomaga nam przejść z dwoistości do JEDNOŚCI.

 

Proszę zwróćcie uwagę:

Wybór diety : Proszę wybierzcie świeże lub organiczne warzywa, czystą i bezpieczną wodę pitną, spędzajcie więcej czasu na łonie natury i utrzymujcie pozytywną świadomość. (Gdy zwierzęta są zabijane, energia strachu jest przechowywana w komórkach. Kiedy ludzie jedzą mięso, zmniejszają częstotliwość wibracji).

Możecie zażyć przyjemnej kąpieli przed rozpoczęciem sesji uzdrawiania; będzie to pomocne w utrzymaniu energii promieni działających w waszym systemie energetycznym.

Podczas sesji uzdrawiania można położyć się lub po prostu siedzieć i należy rozluźnić wszystkie mięśnie i uwolnić intensywne emocje. Oddychajcie głęboko i stale (wprowadzając się stan fali alfa). Skoncentrujcie swoją uwagę na swojej czakrze korony lub czakrze serca i w pełni ufajcie i odbierajcie promienie uzdrawiania.

Po części uzdrawiania możecie pogłaskać całe ciało, aby wasze ciało w pełni wchłonęło energię uzdrawiania.

 

Inwokacja przed Uzdrawianiem:

Dziś wzywamy wszystkich Wniebowstąpionych Mistrzów i Promienie Gwiazd.
Zapraszamy teraz obecność … (____ Mistrzów …)
JESTEM całkowicie, szczerze i nieskończenie otwarty/a na uzdrowienie, ochronę i prowadzenie Światła. Więc niech tak będzie i tak jest!

Wdzięczność po Uzdrowieniu:

Podziękujmy Wzniesionym Mistrzom i Promieniom Gwiazd.
Podziękowania dla (_____ Mistrzów …)
Wyrażamy nasze najgłębsze uznanie dla Wniebowstąpionych Mistrzów, Promieni Gwiazd, Uzdrowieniu Światła, Ochrony Światła i Przewodnictwu Światła, Niech Plan Miłości i Światła zostanie pomyślnie ukończony!
Proszę przekazać naszą nieograniczoną wdzięczność i szacunek dla tych Mistrzowskich Promieni!
Namaste!

 

 

O tej sesji uzdrawiającej:
Gospodarze: Angela, Anthem
Tłumaczenie i współpraca: Jia, Ira
Koordynatorzy ds. zagranicznych uzdrowicieli: Ada (USA / Europa), Terry (Japonia)

Mamy około 40 uzdrowicieli na całym świecie, którzy przynoszą uzdrowienie co miesiąc.

Jeśli chcesz otrzymywać uzdrowienie dla określonej sytuacji, wyślij e-maila na adres:

ada@prepareforchange.net

Informacje te będą przechowywane bardzo poufnie i będą udostępniane tylko uzdrowicielom biorącym udział w Międzynarodowym Uzdrowieniu na Odległość z 13 Promieniami Cobry

 

 

Źródło: http://prepareforchange.net/2017/08/30/international-remote-healing-at-the-full-moon-with-cobras-13-rays/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.