Archanioł Michał via Victoria Cochrane, 28 sierpnia 2017

 

Archanioł Michał via Victoria Cochrane, 28 sierpnia 2017 r

Rachael czuła się dobrze, dopóki nagle i niewytłumaczalnie zapragnęła popełnić masowe morderstwo. spiskowała w głowie, jak będzie napełniała swój samochód nawozami, zapalnikami i olejem napędowym. Nienawiść, którą poczuła była niepohamowana, dopiero po około dwóch godzinach “opamiętała się”, wzięła się w garść i zastanowiła się, co do licha robi! Gdyby Stella nie była jeszcze świadoma duchowo i nie zaczęła praktykować jej polaryzacji na północ każdego ranka, koniec tej historii mógłby być zupełnie inny.

Świat otoczony jest przez fale ludzkiej świadomości, które unoszą się i opadają z negatywnością i pozytywizmem, ponieważ każda myśl, którą każdy człowiek na świecie tworzy, wchodzi w tę świadomość. Otacza ona planetę niczym niewidzialny koc i ponieważ wszystko we wszechświecie jest Jednym, każdy umysł ludzki jest połączony poprzez częstotliwość myśli. Wibracje myśli ludzi różnią się znacznie w zależności od tego, czy są one związane z trzecim, czwartym, czy piątym wymiarem świadomości oraz od poziomu pozytywności i negatywności, które płyną przez zbiorową świadomość, unoszą się i opadają w zależności od tego, ile miłości lub nienawiści emanuje z Ludzkości w różnych częściach świata.
Historia Rachael jest najlepszym przykładem, w jaki sposób “terroryzm” rozgrywa się obecnie na świecie. Ludzie przypadkowo wplątują się w fale nienawiści, lęku i ekstremizmu, gdy przechodzą one nad nimi poprzez fale świadomości, opadające i wznoszące się po całej planecie, radykalnie zmieniając ich wibracje i stan psychiczny w jednej chwili. To czy zmiana jest ulotna czy trwała, zależy od wymiaru, w jakim osoba funkcjonuje, oraz poziomu świadomości duchowej. Ludzie, którzy są już pod wpływem głębokich przekonań religijnych lub poglądów ekstremistycznych, są bardziej podatni na kontrolę umysłu i prawdopodobnie pozostaną w tej zmodyfikowanej rzeczywistości. Każdy, kto jest głęboko pogrążony w realiach Trzeciego Wymiaru i dramatach, które idą z nim w parze, będzie znacznie bardziej narażony na gniew i nierealistyczne postawy w kwestii swych oczekiwań wobec innych.
Jest dobrze znane wśród Pracowników Światła i ludzi na ścieżce Wzniesienia, że ​​toczy się ogromna bitwa na płaszczyźnie Astralnej pomiędzy siłami ciemności i Światła. Ci, którzy wybrali ciemną ścieżkę, zarówno w formie ludzkiej, jak i eterycznej, robią wszystko, co w ich mocy, by manipulować masami przez strach, a niedawne ataki “terrorystów”, które teraz nękają światem, nie są przypadkiem. Iluminaci infekują ludzką świadomość toksycznymi formami myślenia, które są podłe w ich intensywności i intencji, a gdy ktoś przypadkowo zetknie się z nimi, natychmiast zostanie dotknięty tym. Ironią jest to, że pomimo pozornego załamania się społeczeństwa na poziomie fizycznym, mroczne siły przegrywają swoją bitwę, podczas gdy przebudzenie mas jest kontynuowane w znacznej i przyspieszonej skali. Dlatego ich próby sabotażu stają się coraz częstsze i zdesperowane. Nie dajcie się zwieść orędziami przywódców świata – mają oni tylko na względzie własny interes .

Głównym problemem wielu ludzi jest to, że żyją między wymiarami energii, która zmienia się jak piasek z bardzo niskich i ciemnych częstotliwości do wyższych i bardziej kochających wibracji. Może to nastąpić właśnie dzięki naszym codziennym interakcjom z rodziną, klientami, nieznajomymi i mediami. Utrzymanie wysokiego poziomu wibracji przeciw falom niższych częstotliwości i przemiana rzeczywistości jest dla wielu prawdziwą “pracą w toku” i jest to walką, w której wielu ponosi porażkę.

Są kroki, które wszyscy ludzie muszą podjąć w celu ochrony przed staniem się ofiarą kontroli umysłu i interwencji ze strony Iluminatów, a także pomóc im utrzymać większą częstotliwość z większą stabilnością.

1. Najważniejszym jest odejście emocjonalnie i umysłowo od strachu i wysyłanie tylko miłości do świata. Miłość jest wibracją, która jest poza zasięgiem tych, którzy chcą szkodzić świat dla własnych  egoistycznych korzyści i jest naturalnym obrońcą tych, którzy wysyłają ją z serca i dla najwyższego  dobra.
2. Uziemienie i połączenie swojej energii ze Światłem i bezwarunkową miłością Stwórcy lub Źródła, każdego ranka i utrzymywanie intencji, że jest się odpornym na zło.
3. Używanie Fioletowego Płomienia Transmutacji, aby zniweczyć własne negatywne uczucia i wysyłać go również do zbiorowej świadomości.
4. Polaryzowanie własnych czterech ciał (fizycznego, mentalnego, emocjonalnego i duchowego) na północ każdego ranka, albo stojąc w północnej części domu i łącząc energię z nią, albo poprzez utrzymywanie intencji, aby wszystkie ciała były spolaryzowane na północ i odczuwanie, że to ma miejsce;
5. Bycie z dala od umysłu. Nie pozwólcie, aby wasz umysł przejął wasze myśli. Jeśli czujecie się źle, z różnego powodu lub macie problem, który was martwi, skierujcie swoją świadomość do waszego świętego serca i czujcie lub wiedzcie, zamiast zastanawiać się nad odpowiedzią.
6. Dostrojenie wszystkiego, co jest w waszym domu, jak kryształy, biżuteria, okulary, ozdoby itp., do najwyższej i najlepszej częstotliwość solfeggio, poprzez intencję lub przy użyciu harmonijnego dźwięku solfeggio. Oczami waszych umysłów zobaczycie zmiany kolorów, a także poczujecie zmianę częstotliwości energii.
7. ZAUFANIE, że zawsze jesteście chronieni.
8. Wdychanie diamentowych cząstek kreacji poprzez światło słoneczne lub poprzez intencję w trakcie medytacji.
9. Nie oglądanie wiadomości ani nie czytanie gazet! To wszystko iluzja, która ma być podżegająca i sensacyjna.
10. Praca nad swoją miłością i wiarą. Uzdrowienie przeszłych ran i porzucenie przeszłej traumy. Stawienie czoła i wyeliminowanie własnych obaw. Spożywanie dobrego jedzenia i utrzymanie dobrego nawodnienia. Wysypianie się. Zdrowy umysł i ciało są znacznie silniejsze przeciw podświadomym atakom.
11. Bycie świadomym różnych wymiarów, w których żyjecie i pracujecie. Znajdźcie czas, aby przywrócić energię z powrotem do waszego ciała każdego wieczora i by przywrócić wszystkie ciała z powrotem do najwyższego i najlepszego wymiaru, który jest odpowiedni dla was.
12. Pamiętanie, że każda myśl tworzy, a także wchodzi do ludzkiej zbiorowej świadomości. Im bardziej pozytywne są wasze myśli, tym bardziej pozytywne doświadczenia i wpływ na świat wokół was.
Ciemne siły chcą byście wierzyli, że jesteście podatni i bezbronni wobec ataków; karmią masy strachem, gniewem i nienawiścią, aby sprawować kontrolę nad światem. Im więcej osób podnosi swoje wibracje do wyższego stanu świadomości, tym mniejszy wpływ będą mieli na ludzką zbiorową świadomość. Przebudźcie się moi drodzy, medytujcie, oddychajcie w miłości i wysyłajcie ją do siebie, do ludzkości i planety. Uzbrójcie się w bezwarunkową miłość Stwórcy Wszystkiego Co JEST i wiedzcie, że Jego miłość chroni was przed krzywdą i doprowadzi świat z dwoistości z powrotem do Piątego Wymiaru. Wierzcie, bo tak jest.

Miłość jest wszystkim.

JESTEM Archanioł Michał.

 

 

»Źródło – Channel: Victoria Cochrane
http://sananda.website/archangel-michael-via-victoria-cochrane-august-28th-2017/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.