Archanioł Michał via Shelly, 9 września 2017

Archanioł Michał via Shelly, 9 września 2017 r

 

 

Pozdrawiam was, to ja Archanioł Michał !!

Zazwyczaj nie jestem jednym z liderów channelingu Shelly, ale zawsze jestem obecny w tle. Chciałem teraz przemówić z powodu transformacji, która ma miejsce.

Pozwólcie, że przemówię do was w pierwszej kolejności; jeśli jesteście tymi, na których te zmiany mają wpływ, proszę, przyjmijcie mój energetyczny miecz Światła , aby przebrnąć przez wszystko, co doświadczacie. Trzymajcie się i mam nadzieję, że czujecie moją obecność. Ma to pomóc w oderwaniu się od wszelkiego strachu i zamieszania. Jestem przy was cały czas, niezależnie od tego, co się dzieje.

Przez wiele tysięcy lat byłem jednym ze strażników Ziemi. Dlatego byłem z wami, z ludzkością podczas wielu zmian ewolucyjnych. Wcześniej miały miejsce plagi, pożary, powodzie, trzęsienia ziemi a ludzkość nadal istnieje. Tak będzie i tym razem. Tak, niektórzy uważają, że jest to koniec lub początek końca. Nie jest.

Jednakże ludzkość stoi w bardzo potężnym i niepowtarzalnym miejscu. Świadomie podnosicie wibracje Ziemi i Ziemia dostosowuje się do tej zmiany. Tak więc wiele osób, które sprawowały kontrolę, nie będzie już mieć władzy, którą do tej pory dzierżyły. Istnieje wiele informacji, które pojawią się, gdy społeczeństwo w pełni zasiądzie w piątym wymiarze i istnieją pewne frakcje, które chcą to powstrzymać. Nie powiedzie im się.

Teraz nadszedł czas, aby dokonać wyboru, by zjednoczyć się w sile. Teraz nadszedł czas, aby podjąć decyzję, by wspierać się nawzajem. Teraz nadszedł czas, aby uznać, że każdy z was jest z tej samej rasy – rasy ludzkiej! Dlatego wspierajcie się wzajemnie, taj jakbyście wspierali samych siebie.

Kiedy gromadzicie się razem na całym świecie w medytacji, modlitwie lub intencji, jesteście silniejsi niż to sobie wyobrażacie i tak, możecie złagodzić huragan. Energie negatywności, strachu, panowania, kontroli lub cokolwiek w tym stylu nie mogą stać w przestrzeni Światła, miłości, współczucia i równowagi. Dlatego proszę każdego z was, abyście do mnie dołączyli.
Nieważne, gdzie jesteście na świecie, nie ważne o jakiej porze, poświęćcie kilka minut na dołączenie do mojej energii. (Wyobrażam sobie wszystkich trzymających się za ręce, jak wielokrotnie otaczamy Ziemię).

Oddychajcie do wnętrza serca. W tym celu należy połączyć się z miłością wewnątrz siebie.
Zapytajcie, czy w tej chwili jest w was jakiś strach, lęk lub nienawiść. Jeśli tak, przyznajcie to i delikatnie wyciągnijcie to z wnętrza. Wyciągnijcie to i kiedy oddychacie, uwolnijcie to z waszego pola energetycznego. Zaproście mój miecz Światła, by pomógł wam w oczyszczeniu.
Znowu oddychajcie do środka serca, tym razem dotykając miłości, współczucia, równowagi i waszej boskości, pozwalając im wypełnić wasze serca. Kiedy to robicie, niech to oczyści wasze ciała energetyczne.
Kiedy oddychacie delikatnie i łatwo wyślijcie tą energię do huraganu, ognia, powodzi; cokolwiek może się wydarzyć w waszej świadomości. Podczas gdy to robicie, miejcie jasną intencję, aby to przeniosło się na wszystko i rozproszyło wszelką nierównowagę lub negatywność.

Możecie to robić tak często, jak to tylko możliwe. Pamiętajcie, że jesteś kanałem, przez który przepływa ta zrównoważona energia. Pamiętajcie, że nie musicie “przyjmować” niczego, co nie jest wasze. Po prostu bycie w tej przestrzeni miłości, Światła i równowagi stworzy głębokie zmiany na świecie.

Dziękuję wam moja ukochana rodzino. Jestem zawsze do waszych usług.

Michał

Pamiętajcie o pozostaniu poza strachem w miarę możliwości. Pamiętajcie, że nie jesteście sami ~~~

Dużo miłości,
Shelly!

 

 

Źródło: https://goddesslight.net/
http://sananda.website/archangel-michael-via-shelly-september-9th-2017/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.