[Benjamin Fulford] Wysoki poziom i wysokie stawki utrzymującego się nadal impasu pomimo 911 ataku za pomocą wojny pogodowej na USA

2017-09-11
[Benjamin Fulford] Wysoki poziom i wysokie stawki utrzymującego się nadal impasu pomimo 911 ataku za pomocą wojny pogodowej na USA

 

Drodzy Czytelnicy,

Jak zapewne wiecie, Benjamin Fulford był niedawno celem ataku finansowego, w czerwcu 2017 r. jego konto PayPal zostało zawieszone. Jednocześnie jego była webmaster cierpi na raka i została hospitalizowana. Aby pomóc Benjaminowi, WDS zorganizowała kompletną odnowę jego witryny, opracowaną i obsługiwaną przez nowy zespół IT. Strona internetowa akceptuje płatności bezpośrednie kartą kredytową zamiast PayPal. Od 11 września uruchamiamy miesięczną subskrypcję, aby przywrócić przychody, od których zależy praca i codzienne utrzymanie Benjamina. Aby utworzyć nowe konto lub zalogować się i zaktualizować istniejące konto za pomocą nowych danych karty kredytowej, odwiedźcie poniższy link.

https://benjaminfulford.net/register

Cena subskrypcji wzrosła z 8 do 11 USD miesięcznie, dzięki czemu możemy również zrekompensować pracę personelu IT. Pracowali jako wolontariusze do tej pory, aby pomóc nam udoskonalić stronę, ale także mają rodziny na utrzymaniu.Doceniamy wasze zrozumienie. W okresie objętym subskrypcją tygodniowe artykuły pozostaną swobodnie dostępne, po tym czasie tylko płacący członkowie będą mogli czytać i dyskutować o treści.

Benjamin Fulford.net to premierowe forum internetowe poświęcone rozpowszechnianiu i dyskusji na temat zakulisowych wiadomości geopolitycznych i analiz. Dziękuję z góry za wspieranie Benjamina Fulforda i jego wysiłków w rozprzestrzenianiu prawdy i zakończenia globalnego ubóstwa, wojny i zniszczeniu środowiska. Proszę rozpowszechniać to słowo przez e-mail i media społeczne!

Wysoki poziom i wysokie stawki utrzymującego się nadal impasu pomimo 911 ataku za pomocą wojny pogodowej na USA

 

Intensywna walka na najwyższym poziomie światowej władzy stała się sytuacją patową, z mafią chazarską, która przeprowadziła pogodowy atak na Stany Zjednoczone w desperackiej próbie utrzymania kontroli nad Radą Rezerwy Federalnej. Huragan Harvey, a następnie Huragany Irma, Katia i Jose wszystkie są związane z jakimś rodzajem elektromagnetycznych promieni pochodzących z Antarktydy, mówią źródła marynarki wojennej USA .
http://allnewspipeline.com/Indications_Irma_Weather_Warfare.php

Pojawiły się pewnego rodzaju potwierdzenia w tzw. mediach głównego nurtu, że na Antarktydzie odnaleziono ciepłe jaskinie wypełnione życiem z temperaturą 25 ° Celsjusza .
http://nationalpost.com/news/world/researchers-find-secret-warm-oasis-beneath-antarcticas-ice-that-could-be-home-to-undiscovered-species

Termin tego ogłoszenia może być przypadkowy, ale wydaje się, że jest to sposób na to, aby świat poznał, że nazistowskie bazy zbudowane w wulkanicznie podgrzewanych jaskiniach na Antarktydzie przed, w trakcie i po drugiej wojnie światowej są prawdziwe. To jest coś o czym Rosjanie mówili od dawna.

W każdym razie źródło wysokiego szczebla w Loży P2 Wolnej Masonerii wskazuje na ich zaangażowanie w ataku, mówiąc: “Nie ma innej drogi dla Ameryki, tylko wielka ugoda”. P2 wcześniej twierdziła, że potrafi wyczarować burze, trzęsienia ziemi itp. poprzez ezoteryczne rytuały związane z wydarzeniami astrologicznymi. Dziennikarz Lance Schuttler, który niedawno przeprowadził wywiad z tym autorem, słyszał o tym  samym za pośrednictwem własnych źródeł.
http://www.stillnessinthestorm.com/2017/09/hurricanes-irma-and-harvey-ritualistic-astrology-used-in-geoengineered-false-flags.html

Organizacja Białego Smoka ze swej strony wykorzystała swoje ezoteryczne siły, aby osłabić huragan Irma, ale nie powstrzymała go całkowicie, ponieważ uznała, że rząd Stanów Zjednoczonych potrzebuje przypomnienia o rocznicy 911, że nie podjęto jeszcze działań prawnych przeciwko sprawcom tego ataku a także przeciw ludziom, którzy w 2000 roku zagarnęli wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych, przyznaje wyższe źródło WDS.

Osoby, które nadal nie chcą uwierzyć w rzeczywistość technologii manipulacji pogodą zachęcam do zapoznania się z artykułem pod poniższym linkiem jako wprowadzenie do tematu:
http://www.globalresearch.ca/the-ultimate-weapon-of-mass-destraction-owning-the-weather-for-military-use-2/5306386

W każdym razie źródła Pentagonu ze swej strony mówią, że “huragany, wojny i zamieszki wydają się być nieudaną próbą opóźnienia przez Kabał globalnego resetu finansowego i systemu finansowego opartego na złocie, podczas gdy Irma  zmniejszyła się, a Katia, Jose, tracą moc. “

Walka pogodowa była jedynie niewielką częścią wojny balansującej w wysokim stopniu na krawędzi, podczas gdy zbliża się 30 września jako ostateczny termin płatności dla amerykańskiego rządu korporacyjnego.

Administracja Trumpa i hunta wojskowa, która go popiera, używała Korei Północnej jako pretekstu do zastraszania wojną nuklearną, jeśli rząd Stanów Zjednoczonych nie otrzyma środków na kontynuowanie działań w tym samym dniu. Trump również użył tego tweeta: “Stany Zjednoczone rozważają, oprócz innych opcji, wstrzymanie wszelkiego handlu z jakimkolwiek krajem robiącym interesy z Koreą Północną”, aby zagrozić zaprzestaniem handlu z Chinami.
W wyniku tych gróźb, rząd Stanów Zjednoczonych otrzymał wystarczająco dużo pieniędzy, aby utrzymać się do grudnia, aby kupić czas, aby światowi liderzy wymyślili bardziej wyczerpujący wniosek o trwających negocjacjach w sprawie bankructwa Stanów Zjednoczonych.

Źródła Tajnych Azjatyckich Organizacji, ze swojej strony, twierdzą teraz, że wycofują się z planu, aby wspierać bitcoina jako alternatywę dla obecnego systemu finansowego. Chociaż nie podały powodów tego, przyznają się także, że sytuacja w Korei Północnej sprawiła, że ​​były one “bardzo zajęte”.

Na razie przynajmniej Chińczycy zaczęli przeprowadzać transakcje terminowe oparte  na złocie i juanie, co stanowi frontalny atak na amerykański system petrodolara. Trump, ze swojej strony, posiada trochę pieniędzy aby grać na zwłokę, złagodził teraz rozmowy o wojnie z Koreą Północną. Prywatna FRB( Rada Rezerwy Federalnej) oraz jego kontrolowany przez Chazarów odpowiednik, Bank Centralny Unii Europejskiej oraz Bank Japonii, uzyskały również zielone światło, aby wznowić dodawanie gazu światowym rynkom poprzez nierzeczywiste pieniądze.

W amerykańskich mediach korporacyjnych to wszystko zostało ogłoszone tak, jakby trzy miesiące przedłużenia w kwestii amerykańskiego pułapu zadłużenia było w całości krajowym problemem w USA, który został rozwiązany w drodze kompromisu między urzędnikami Trumpa i Partią Demokratyczną .

Ten ruch rozzłościł zaplecze Trumpa, a wielu byłych współpracowników Trumpa twierdzi, że reżim Trumpa de facto kończy się. Zmuszony do dymisji konsyliere Trumpa Steve Bannon udzielił wywiadu w 60 minutach CBS , który był “hitem, który pokazuje go jako szarą eminencję Trumpa i skrzydłowego spoza Białego Domu, który walczy z globalistami, Republikanami, Chinami i tajnym państwem”, twierdzi pewne źródło Pentagonu.

Źródła CIA w Teksasie ze swej strony mówią, że kompromis Trumpa, tak zezłościł kierownictwo Partii Republikańskiej, że lider Republikańskiej większości w Senacie “Mitchell McConnell i ktoś inny wycofali się z umowy z Trumpem”.

To, czego byliśmy świadkami, jest czymś więcej niż tymczasowym ugaszeniem ognia w bitwie, która na pewno rozgorzeje w najbliższych tygodniach i miesiącach.. W grę wchodzi kontrola nad Radą Rezerwy Federalnej i tym samym prawo do drukowania i dystrybucji dolarów amerykańskich.
Na tym froncie gangsterzy chazarscy wciąż tracą wiele. “Izraelczyk z podwójnym obywatelstwem, agent Rotshchilda, Stanley Fischer, został wykopany ze stanowiska wiceprzewodniczącego FRB, a Gary Cohn z Goldman Sachs został zablokowany przed kierowaniem FED-em”, zauważa Pentagon.

Reżim Trumpa będzie teraz w stanie wybrać 5 z 7 członków FRB, sytuacja, która nie miała miejsca od 1936 roku.
“Może być tak, że FRB zostanie wchłonięta przez Departament Skarbu(USA), kiedy dolar oparty na złocie zostanie wprowadzony, podczas gdy Sekretarz Skarbu [Steven] Mukuchin odmówił umieszczenia Andrew Jacksona na banknocie 20 dolarowym”, zauważa źródło. Jackson, oczywiście, był ostatnim amerykańskim prezydentem, który z powodzeniem zakończył chazarską kontrolę nad amerykańskim systemem monetarnym.

Obecny system jest niezgodny z zasadą zrównoważonego rozwoju, w ten czy inny sposób trzeba go zastąpić. Prywatne banki centralne już w tym roku wprowadziły do obiegu sumę 2 biliona dolarów, co skutkuje tym, że obligacje o wartości 7,4 mld dolarów obecnie są sprzedawane przy ujemnym oprocentowaniu. Rynki finansowe coraz bardziej oddalają się od realnej gospodarki i bez względu na to, jak bankierzy starają się uniknąć rzeczywistości, rzeczywistość znajdzie w końcu sposób by ich dogonić.
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-08/central-banks-have-purchased-2-trillion-assets-2017
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-03/what-global-recovery-global-negative-yielding-debt-hits-one-year-high-74-trillion

Jeśli amerykańskiej huncie wojskowej nie uda się przejąć kontroli nad Radą Rezerwy Federalnej w Stanach Zjednoczonych, duży ruch w celu zakończenia prywatnego systemu bankowego pustego pieniądza może nastąpić w Japonii. Wysokiego szczebla źródło w rodzinie królewskiej Japonii mówi, że japońska służba bezpieczeństwa opracowała listę aresztowań 700 chazarskich gangsterów w Japonii. Spośród nich, 70 najważniejszych jest śledzonych przez 24 godziny na dobę. Wśród osób znajdujących się na czele listy aresztowań znajduje się 5 byłych premierów, 4 byłych prezesów banków japońskich, 3 byłych czołowych urzędników Ministerstwa Finansów, 4 byłych przewodniczących dużych banków i 8 największych przemysłowców – mówi źródło. WDS ma tę listę.

 

 

Źródło : https://benjaminfulford.net/2017/09/11/high-level-high-stakes-mexican-stand-off-continues-despite-911-weather-warfare-attack-us/

One thought on “[Benjamin Fulford] Wysoki poziom i wysokie stawki utrzymującego się nadal impasu pomimo 911 ataku za pomocą wojny pogodowej na USA

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.