Medytacja Tajfunów Talim i Doksuri 14-18 września o godzinie 14:30 czasu GMT(16:30 w Polsce)

Medytacja Tajfunów Talim i Doksuri 14-18 września o godzinie 14:30 czasu GMT(16:30 w Polsce)

W najbliższy weekend Tajfun Talim uderzy w Chiny, na Tajwan i w Japonię.

W tym samym czasie Tajfun Doksuri, znany jako Maring na Filipinach, spowodował obfite deszcze w Manila i pobliskich prowincjach, powodując poważne potopy i osuwanie się ziemi.

https://www.accuweather.com/en/weather-news/talim-to-strike-taiwan-eastern-china-with-damaging-winds-and-flooding/70002697

http://www.scmp.com/news/china/society/article/2110947/china-faces-double-danger-typhoons-talim-and-doksuri-threaten

https://www.reuters.com/article/us-asia-storm-taiwan/taiwan-battens-down-for-typhoon-talim-mainland-china-braces-for-twin-storms-idUSKCN1BO058

Zgodnie z zaleceniami Cobry i Sił Światła, będziemy codziennie medytować o godzinie 14:30 GMT (16:30 w Polsce), aby rozproszyć zarówno Talim, jak i Doksuri, aż oba rozpuszczą się.

Jest to godzina 10:30 CST w Tajpej i 11:30 pm JST w Tokio.

Czas na tę medytację został wybrany, aby dopasować czas medytacji do PFC Japan i PFC Taiwan (International Golden Age Group)

Tutaj można sprawdzić czas dla twojej strefy czasowej:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Meditation+for+storms+Talim+and+Doksuri&iso=20170914T1430&p1=1440

Możesz tutaj przekonwertować czas GMT na lokalną strefę czasową:

http://www.thetimezoneconverter.com/

Dla tej medytacji stworzono także wydarzenie Facebook:

https://www.facebook.com/events/120801351872371

Audio z przewodnikiem do tej medytacji w języku japońskim można znaleźć w poniższym linku:

http://fairylane.art.coocan.jp/ongen/taifuu18gou.mp3

Instrukcje:

1. Użyj własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję by użyć tej medytacji jako narzędzia przyspieszającego proces rozpuszczenia Tajfunów zarówno Talim jak i Doksuri.
3. Wizualizuj słup światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, następnie przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny słup światła wychodzący ze środka Ziemi, następnie przez twoje ciało i do góry w kierunku nieba ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce. Teraz siedzisz w dwóch filarach Światła, Światła płynącego jednocześnie ku górze i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

4. Teraz wyobrazić sobie delikatne, różowe światło rozpuszczające Tajfuny Talim i Doksuri, czyniąc je nieszkodliwymi. Wizualizuj to delikatne, różowe światło, chroniące wszystkich ludzi i ich własność na drodze huraganu. Wizualizuj jak ta sytuacja rozwiązuje się w jak najbardziej pozytywny sposób.

Zwycięstwo światła!

 

 

Źródło:  https://welovemassmeditation.blogspot.com/2017/09/meditation-for-storms-talim-and-doksuri.html

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.