[Benjamin Fulford] Donald Trump udaje się w listopadzie do Azji by błagać.

2017-09-18

[Benjamin Fulford] Donald Trump udaje się w listopadzie do Azji by błagać.

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump planuje udać się do Azji w listopadzie, oficjalnie, aby wziąć udział w spotkaniu APEC, ale w rzeczywistości udaje się tam by błagać, wiele źródeł zgadza się. Błaganie ma na celu zdobycie pieniędzy na utrzymanie bankrutującego amerykańskiego rządu korporacyjnego wykraczające poza grudniowe przedłużenie, które zostało ustalone przez większość azjatyckich wierzycieli.

Korporacyjny rząd Stanów Zjednoczonych otrzymał wystarczającą ilość pieniędzy, aby kontynuować działalność przez trzy miesiące po upływie terminu 30 września, ostatecznego terminu roku fiskalnego, ponieważ “grozili zniszczeniem planety”, co potwierdzili w trakcie spotkania w zeszłym tygodniu przedstawiciele Organizacji Białego Smoka. Innymi słowy, potwierdzili, że cała niedawna północnokoreańska wrzawa to nic innego, jak wielka kampania wymuszeń.

WDS (White Dragon Society) zaleciła Azjatom, aby dali amerykańskiemu korporacyjnemu rządowi wybór do grudnia: “albo zaakceptujecie następne płatności poprzez Kanadę w zamian za przeprowadzenie przez Kanadę reform systemu politycznego i gospodarczego albo sprawdzimy wasz blef wojny nuklearnej “. To całkiem bezpieczny zakład, co Amerykanie zrobiliby, gdyby musieli wybrać między holokaustem nuklearnym a Kanadyjczykami.

W takim scenariuszu amerykańskie dowództwo wojskowe pozostanie nienaruszone, a może nawet przejmie kanadyjskie siły zbrojne. W zamian Kanadyjczycy mieliby kontrolę nad polityką i gospodarką podczas oczyszczania rynsztoka, którym stał się Waszyngton. Taki ruch prawdopodobnie będzie miał poparcie opinii publicznej. Amerykańskie poparcie dla polityków w DC wynosi poniżej 10%, nawet jeśli poparcie dla sił zbrojnych Stanów Zjednoczonych wynosi około 70%. Natomiast ponad 60% Kanadyjczyków popiera swój rząd, ponieważ w przeciwieństwie do przekupionego, zaszantażowanego bagna w DC, rzeczywiście działa dla ludzi.

W każdym razie znaki bliskiego bankructwa i upadku Stanów Zjednoczonych rozprzestrzeniają się z dnia na dzień, więc zdolność amerykańskiego rządu korporacyjnego do dalszego grania na zwłokę kończy się mimo wszystko i trzeba będzie podjąć trudne decyzje.
W Kalifornii na przykład Calpers, największy publiczny fundusz emerytalny w Stanach Zjednoczonych i jeden z najlepiej zarządzanych, zmuszony jest do cięcia wypłat emerytur nawet o 90%.
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-13/calpers-slashes-pension-payments-retirees-two-more-california-towns-90

Tymczasem Pensylwania dołączyła do Illinois, Puerto Rico, Detroit i innych, nie będąc w stanie spłacać swoich zobowiązań.
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-13/calpers-slashes-pension-payments-retirees-two-more-california-towns-90

Wydarzenia te odzwierciedlają fakt, że system petrodolara, który pozwolił amerykańskiemu rządowi korporacyjnemu żyć ponad stan przez ostatnie 40 lat, załamuje się. Jak powszechnie wiadomo, Chiny ogłosiły, że będą kupować ropę płacąc juanem opartym na złocie, zadając śmiertelny cios petrodolarowi. Teraz Wenezuela, jedno z największych źródeł importu ropy naftowej Stanów Zjednoczonych, mówi, że nie będzie już akceptować zapłaty za ropę w dolarach amerykańskich.
http://www.foxbusiness.com/features/2017/09/13/venezuela-stops-accepting-dollars-for-oil-payments-following-u-sanctions.html

Inną oznaką desperacji było “USA ścigają Indonezję po tym jak   nałożyła ogromny 40-procentowy (karny) podatek od importu oleju palmowego… Bankrutujący naród walczący o dolary, by w jakikolwiek sposób utrzymać się na powierzchni. Pamiętajcie, kto przyjechał tu na początku i przekonywał rząd Indonezji, za pomocą ogromnych pieniędzy płaconych pod stołem, aby móc ścinać dżungle w pierwszej kolejności “, wskazują źródła WDS w Indonezji.

W tych zdesperowanych okolicznościach sekretarz stanu USA Steven Mnuchin w ubiegłym tygodniu powtórzył wcześniejsze komentarze ze strony prezydenta USA Trumpa, gdy ten groził odcięciem Chin od”dostępu do amerykańskiego i międzynarodowego systemu dolara”.
https://www.rt.com/usa/403118-usa-china-sanctions-north-korea/

Wielu speców i ekspertów podniosło alarm w sprawie tych komentarzy, ponieważ jasne jest, że Stany Zjednoczone przegrałyby wojnę gospodarczą z Chinami i że próba odcięcia Chin od systemu dolara zniszczyłaby dolara, a nie Chiny. To dlatego, że Stany Zjednoczone są najbardziej zadłużonym krajem w historii planety, a odcięcie od finansowania może doprowadzić do drastycznego spadku amerykańskich standardów życia i izolacji Stanów Zjednoczonych od gospodarki światowej.

Chińczycy, którzy preferują harmonię od nieprzyjemnych walk, dali gołosłowne poparcie amerykańskim wezwaniom do “nałożenia sankcji na Koreę Północną”, aby nie dać Amerykanom pretekstu do podjęcia drastycznych działań. Jednak wyżsi przedstawiciele Korei Północnej urzędujący w Japonii mówią, że sankcje są tylko z nazwy i że dostawy towarów z Chin i ropy z Rosji nadal nieprzerwanie zalewają Koreę Północną.
Chazarska mafia, ze swej strony, stara się, aby amerykański rząd korporacyjny zgodził się na przyjęcie Porozumień Paryskich jako warunku dalszego finansowania. Ten ruch jest kierowany przez najwyższych Chazarów w reżimie Trumpa, jak doradca ekonomiczny Gary Cohn i zięć Trumpa, Jared Kushner.

Problem z Porozumieniami Paryskimi, oprócz faktu, że są one oparte na pseudo-nauce przedstawianej przez przekupionych naukowców, polega na tym, że utrzymują one chazarską mafię przy władzy światowego systemu finansowego. Porozumienia Paryskie dają Chińczykom więcej miejsca przy stole, ale upokarzają Indie i Japonię i utrzymują całkowitą kontrolę Chazarów nietkniętą.

W tym miejscu musimy przyjrzeć się powiązaniom między Watykanem, Lożą P2 Wolnej Masonerii i mafią chazarską, aby zrozumieć, co naprawdę dzieje się na tej planecie.

David Rockefeller i członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej, jak również członkowie rodziny Rothschildów wskazują na Lożę P2 – twórców faszystowskiej światowej dyktatury rzymskiej – zarówno jako prawdziwych kontrolerów systemu dolara amerykańskiego, jak i źródło większości terroryzmu na świecie. Pracują dla nich czołowi liderzy chazarskiej mafii, tacy jak premier Izraela Benyamin Netanyahu, mówią źródła.

W Japonii ten pisarz systematycznie udokumentowywał, w jaki sposób Loża P2, na czele której stał wtedy czołowy jezuita Peter Hans Kolvenbach, stała za masowym morderstwem jakim był nuklearny atak terrorystyczny i tsunami na Japonię w dniu 11 marca 2011 r. Teraz Azjatycka Tajna Organizacja i najwyżsi japońscy gangsterzy potwierdzają, że od incydentu terrorystycznego w Fukushimie załadowano i dostarczono do Fukushimy japońskie banknoty o nominale 10.000 jenów (równowartość 100 dolarów amerykańskich). Tam pieniądze są przekazywane do polityków i gangsterów, nawet gdy wmawiane są publiczne wymówki takie, że pieniądze są wydawane na “oczyszczanie promieniowania w Fukushimie”. Innymi słowy, Fukuszima jest wykorzystywana jako “usprawiedliwienie” do prania pieniędzy promieniotwórczych, a nie radioaktywności.

Były japoński minister finansów Heizo Takenaka jest nadal jednym z czołowych chazarskich podwykonawców, który zajmuje się dystrybucją tych pieniędzy pochodzących z terroru w Fukushimie, potwierdzają źródła japońskich gangsterów.

Źródła Pentagonu mówią, że “wojna przeciwko Kabałowi w Japonii spotęguje się po usunięciu Dowódcy na Pacyfiku Admirała Harry’ego Harrisa “, pod koniec tego roku.
Tymczasem ze źródeł japońskiej służby bezpieczeństwa wynika, że ​​ chazarski niewolnik, premier Shinzo Abe, jest informowany z wyprzedzeniem o “wystrzeliwaniu północnokoreańskich pocisków” i w odpowiedzi otrzymuje skrypt do przeczytania. Ta maskarada jest prowadzona nie tylko dla wymuszenia pieniędzy za pomocą groźby wojny nuklearnej, ale także do stworzenia wiarygodnego pretekstu, aby podwyższyć fałszywe sondaże poparcia opinii publicznej szeroko pogardzanego Abe, jak twierdzą źródła.

Jeśli papież Franciszek naprawdę jest szczery w sprawie reformy Watykanu i P2, musi ujawnić prawdę o Fukushimie i opublikować udokumentowane zaangażowanie Kolvenbacha i jego poplecznika Netanyahu.

“Bezprecedensowa podróż” Netanyahu (w zeszłym tygodniu) do Kolumbii, Argentyny i Meksyku niewiele pomoże, aby powstrzymać wojnę przeciw Mossadowi i wojnę z narkotykami przez Dowództwo Południowe, która była – i być może nadal jest prowadzona przez generała Johna Kellyego, który teraz kieruje Białym Domem “, wskazują źródła Pentagonu.
Podróż Netanyahu skłoniła sekretarza obrony USA Jamesa Mathisa i generała Loriego Robinsona do “wizyty u meksykańskich liderów wojskowych w mieście Meksyk 15 września po tym, jak bibi [Netanyahu] opuścił meksykańskie kartele narkotykowe”, mówią źródła Pentagonu. Meksykańskie trzęsienie ziemi o sile 8.1 mogło być próbą Kabała zmuszenia Meksyku do powstrzymania pomocy ofiarom [ huraganu] Harvey, dodają źródła.
Netanyahu mógł też szukać miejsca dla azylu politycznego, ponieważ wie, że prawdziwi Żydzi w Izraelu uświadamiają sobie, że jest pseudo-Żydem czczącym szatana i przygotowują się do wsadzenia go do więzienia, tam gdzie jest jego miejsce.
Izraelczycy zmuszeni są do zrobienia porządku z ich szatańskim przywódcą, ponieważ ich najemna armia Daesh została całkowicie pokonana przez de facto sojusz między wojskami USA, Iranu, Rosji i Turcji. Nawet powiązana z Mossadem witryna internetowa Debka przyznaje się do tej rzeczywistości, relacjonując amerykańsko / rosyjski atak przeciw Daesh.
http://www.debka.com/article/26221/US-Russian-pincer-for-ISIS-in-Euphrates-Valley

Przesunięcie tektoniczne w dawnej równowadze sił na Bliskim Wschodzie zostało nakreślone, gdy Turcja, która ma drugą co do wielkości armię w NATO, ogłosiła w zeszłym tygodniu, że kupuje rosyjskie rakiety S-400.
http://www.bbc.com/news/world-europe-41237812

Źródła Pentagonu mówią również, że przemówienia z okazji rocznicy 11 września wygłoszone przez Trumpa, Mattisa, Dunforda i innych “obiecujemy działania przeciwko terrorystom (Bushom i Izraelowi), odmawiając jednocześnie nazwania saudyjskich lub islamskich terrorystów jako sprawców”.
Wraz z czystką w zeszłym tygodniu 16 największych urzędników z Arabii Saudyjskiej, może to oznaczać, że nowy król Arabii Salman przecina tajne sojusze jego narodu z Izraelem w celu utrzymania amerykańskiego wsparcia wojskowego, którego jego reżim potrzebuje by przetrwać. Oznacza to, że Izrael także musi oczyścić swe przywództwo z satanistów, jeśli ma przetrwać.
Zmiany w płycie tektonicznej światowej struktury władzy mające teraz miejsce są tak ogromne, że ​​jesienią mogą wyzwolić ludzkość.

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/09/18/donald-trump-go-november-begathon-asia/

One thought on “[Benjamin Fulford] Donald Trump udaje się w listopadzie do Azji by błagać.

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.