Lord Melchizedek via Victoria Cochrane, 27 września 2017

Lord Melchizedek via Victoria Cochrane, 27 września 2017 r

 

Patrz na świat z miłością; my, Mistrzowie, często mówiliśmy o tym, że dla wielu krajów i ludzi panują trudne warunki jak wojna (lub zagrożenie nią), dyktatura, przemoc, głód. Obecny globalny stan wydarzeń jest przerażający i sprawia, że ​​idea (a nawet wyobrażenia) wniebowstąpienia wydaje się być odległym marzeniem, które ma coraz mniejszą szansę na realizację.

Jeśli jednak przyjrzeć się wschodom słońca, zachodom słońca, porom roku i światu przyrody, oznaki wniebowstąpienia są przejrzyste. Cyklony są gwałtowniejsze i częstsze, tęcze są bardziej żywe, a kolory na niebie reagują na nowe, świeże energie z żywą energią Epoki Wodnika. Rośliny pączkują i kwitną w różnych porach roku, drzewa umierają jak dotąd samoczynnie regenerując się, a nocne niebo wydaje się jakby miało więcej gwiazd. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek, naturalny świat oczyszcza się, regeneruje i odnawia, a ludzkość idzie w parze.

Historie z przeszłości są krwawe. Nie ma wątpliwości, że ludzki ślad na Ziemi poza upadkiem Atlantydy pozostawił wspomnienia, które nie mogą pozostać, jeśli świat ma wejść w wyższe i znacznie czystsze wibracje Piątego wymiaru. Chociaż rzeczywistość życia na Ziemi jakby powtarzała się, na przykład w działaniach dyktatorów, którzy rządzą dla władzy kosztem własnego narodu, działania i reakcje mas są w dużej mierze inne niż w przeszłości. Gdzie kiedyś była bezradność i ślepy strach, teraz jest wściekłość, oburzenie i masowe powstanie wobec tych, którzy pracują dla siebie bez względu na konsekwencje. Oprócz ogólnoświatowego powstania i przebudzenia spod ucisku, nastąpiło stałe odsłonięcie nieprawdy i oszustw, odkąd zaczęło się wniebowstąpienie. Tendencja ta będzie kontynuowana i intensyfikowana, wstrząsając wielu z ich snu na ścieżkę przebudzenia.
Trudno dostrzec cokolwiek poza opowieściami o zbliżającej się wojnie jądrowej na scenie światowej i wydaje się, że wojna jest nieuchronna. Ci, którzy rządzą światem poprzez manipulowanie umysłami i strach, karmią ludzką zbiorową świadomość gniewem, lękiem i negatywnością, a liderzy, którzy grają w tę grę, są również ofiarami manipulacji umysłu. To nie jest cel tego przesłania, aby zajmować się tym, kto chciałby zniszczyć świat lub dlaczego, wystarczy powiedzieć, że jest ich wielu, a ich metody są przebiegłe, wytrwałe i wybitnie skuteczne. Dlatego ważne jest, aby obudzić dusze, aby uniknąć zasysania do wiru strachu, który pochłania świat i aktywnie pracować, aby zwiększyć poziom pozytywności i miłości w świadomości zbiorowej, uniwersalnym sercu, uniwersalnym umyśle oraz uniwersalnej duszy. Aby to zrobić, trzeba trzymać się z dala od szumu mediów i pozostać skupionym, w stanie spokoju. Pozostańcie w kontakcie z duchem i słuchajcie miłującego przewodnika, który jest dostępny dla wszystkich, którzy są w stanie utrzymać umysł w oderwaniu od zbiorowej świadomości. Tylko ci, którzy mogą to zrobić, są naprawdę bezpieczni od kontroli umysłu.

Wykorzystajcie nowe energie wniebowstąpienia poprzez intencjonalną myśl i medytację. Poproście, aby wszyscy, którzy byli manipulowani wbrew swojej woli, zostali uwolnieni od uścisków ciemnych sił i aby ich energie zostały oczyszczone miłością i Światłem. Świadomie wysyłajcie miłość Stwórcy z waszych serc do zbiorowej świadomości i połączcie ją z Fioletowym Płomieniem Transmutacji. Wysyłajcie anioły i Mistrzów Światła do części świata, gdzie ciemność jest największa i poproście ich, aby oczyścili energie i chronili niewinnych. To są wszystko pozytywne działania, które każdy świadomy człowiek może codziennie podejmować, aby zmienić negatywne i toksyczne energie obejmujące świat Trzeciego Wymiaru. Tak, jesteś tylko jedną osobą, ale twoje myśli i zamiary są o wiele silniejsze niż kiedykolwiek zdawałeś/aś sobie sprawę. Z wieloma ludźmi na całym świecie wysyłającymi energię ta energia staje się kolektywną siłą miłującej intencji, której niższe energie nie mogą przeniknąć. Jeśli trudnym jest dla was nie absorbować energii otoczenia lub innych osób, zawsze proście, aby wasza energia była chroniona i oczyszczana po jakichkolwiek interakcjach lub medytacjach.
Pozytywne myśli i zamiary wysłane do świata z miłością mogą przyciągnąć pozytywne reakcje w równym stopniu. Każda osoba jest samodzielnym twórcą. Nikt nie jest bezradny wobec rządów, korporacji czy potężnych jednostek, które tworzą dynastie dla własnego zysku kosztem niewinnych ludzi. Żadna osoba na świecie nie jest ważniejsza ani bardziej zasłużona niż inna , nie mówiąc już o Wszechświecie. Każdy jest połączony, jeden ze wszystkim i wszystko jest takie samo w pozycji i znaczeniu. Ziemia, wszystko i wszyscy na niej są bezwarunkowo kochane przez Stwórcę. Zaprzęgnijcie tę miłość kochani, i pamiętajcie, że tylko miłość jest prawdziwa.

JESTEM z wami w służbie i miłości,

Lord Melchizedek!

 

 

Żródło: https://victoriacochrane44.com/2017/09/26/victoria-cochranes-channellings-from-the-masters-see-the-world-with-love/
http://sananda.website/lord-melchizedek-via-victoria-corachene-september-27th-2017/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.