[Recreating Balance] Technika Nieba i Ziemi

[Recreating Balance] Technika Nieba i Ziemi

 

Jest to potężna technika, która może przyczynić się do zwiększenia siły życiowej, ochrony i wsparcia w uzdrawianiu.

 

1. Stań prosto, kiedy robisz wdech, wznieś ręce powoli nad głowę, a kiedy to zrobisz, wizualizuj swoją intencję / wolę / lśniące białe Światło, płynące ku górze od czakry Ziemi (która jest 20 cm poniżej twoich stóp), przez wszystkie meridiany i czakry w całym ciele, przez twoje nogi, przez centralny kanał w tułowiu zarówno z przodu, jak i z tyłu wzdłuż kręgosłupa, przez ramiona i głowę, aż do twojej czakry duszy 20 cm nad twoją głową.

2. Teraz, gdy robisz wydech, powoli opuść ręce i wyobraź sobie to samo, tylko w drugą stronę, od czakry duchowej do czakry Ziemi przez wszystkie meridiany i czakry wzdłuż całego ciała.

3. Powtarzaj ten proces tak długo, jak czujesz się prowadzony/a, a podczas gdy to robisz, wizualizuj to samo białe Światło, obracające się wokół twojej aury, gdy robisz wdech, zmierza ku górze od czakry Ziemi w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara, gdy robisz wydech, schodzi w dół od czakry duszy zgodnie z ruchem wskazówek zegara.

 

Nie śpiesz się robiąc wdech i wydech i poruszaj ramionami powoli , pozwól sobie przekazać intencję całemu ciału.
Możesz również zamiast lśniącego Białego Światła użyć Fioletowego Płomienia, Białego ognia AN, Niebieskiego Płomienia Michała Archanioła, Różowego miłującego Światła Bogini, itp., Wszystko, do czego czujesz się prowadzony/a w danej chwili.
Niezależnie od tego, z czym chcesz pracować, wyobraź sobie, że porusza się w górę i w dół przez wszystkie meridiany i czakry i wiruje w górę i w dół w twojej aurze, zsynchronizowane z oddechem, jak opisano powyżej.

Ta technika może pomóc, między innymi, uświadomić sobie jakiegokolwiek blokady, które mogą istnieć gdzieś w ciele, co możesz doświadczać jako trudności w przemieszczaniu energii przez pewien punkt w ciele lub trudności ze skupieniem uwagi na konkretnym miejscu. Jeśli zdasz sobie sprawę z takich rzeczy, możesz wysyłać więcej intencji i energii do tego miejsca, wysłać fioletowy płomień lub biały ogień AN lub cokolwiek innego do czego czujesz się prowadzony/a, niech płynie dokładnie przez to, i niech zakotwiczy się w tym punkcie.
Pamiętaj, że zdecydowana większość problemów w ciele ma początek na planie niefizycznym, zwłaszcza plazmowym i eterycznym, więc pracując nad naszym ciałem energetycznym możemy również pomóc fizycznemu.

Ta technika może również zwiększyć siłę życiową poprzez wzmocnienie wiru konwersji-inwersji ciała, które jest skupiony w sercu. Zwiększa to ochronę, siłę, prowadzenie itd

Możecie wykonywać to przynajmniej raz dziennie, a jej moc wzrośnie. Jeśli przepływ energii sprawia, że ​​czujesz się jakby poruszała się po innych częściach ciała niż tego chcesz, zaleca się robić to wolno i w skupieniu. Możesz również zrobić to bez poruszania ramionami, ale jest to silniejsze, gdy wizualizacja jest połączona z oddechem i ruchem fizycznym.

Cieszcie się tym!

Zwycięstwo światła

 

 

Źródło: http://recreatingbalance1.blogspot.com/2017/09/heaven-and-earth-technique.html

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.