Pilna Medytacja dla Wulkanu Agung na Bali!

PROSIMY ROZPRZESTRZENIAJCIE TO WIRUSOWO! Pilna Medytacja dla Wulkanu Agung na Bali!

PILNE! PROSIMY POMÓŻCIE ROZPRZESTRZENIĆ TO WIRUSOWO!

 

WYDARZENIE na FACEBOOK :
Pilna Medytacja dla uspokojenia wulkanu Agung na Bali!
https://www.facebook.com/events/1451907091545225/

Jak już zapewne wiecie wulkan zwiększa swoją aktywność i naraża ludzi na Bali, 50 tysięcy osób z okolic wulkanu zostało już ewakuowanych. Musimy działać szybko, podczas gdy wchodzi on w fazę krytyczną, a zwiększona aktywność przewidziana jest w piątek.


Będziemy robić tę medytację każdego dnia o 3:30pm GMT( 17:30 w Polsce) przez 15 minut tak długo, jak jest to konieczne.

Sprawdź swój czas lokalny tutaj:
https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Meditation+to+Calm+Agung+Volcano+in+Bali&iso=20170927T1530&p1=%3A&am=15

Dołącz do nas ratując życia ludzi i uzdrawiając Gaię!

 

Medytacja audio z przewodnikiem w języku angielskim:
https://www.youtube.com/watch?v=TxMM_k0-nR0

 

Instrukcje:

1. Uwolnij ciało i umysł, obserwując swój oddech przez kilka minut
2. Ustanów intencję by użyć tej medytacji jako narzędzia do uspokojenia aktywności wulkanu na górze Aguing w Bali
3.Wizualizuj słup światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, następnie przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny słup światła wychodzący ze środka Ziemi, następnie przez twoje ciało i do góry w kierunku nieba ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce. Teraz siedzisz w dwóch filarach Światła, Światła płynącego jednocześnie ku górze i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.
4. Połącz się z kosmiczną Boginią, wdychając jej boską kobiecą energię Miłości i Światła do twojego serca. Kiedy robisz wydech, wyślij tą czystą energię Bogini do wulkanu Aguing na Bali, uspokajając i łagodząc jego aktywność. Następnie wizualizuj jej delikatne, różowe światło uspokajające wulkan. Rób to przez 5 minut.
5. Teraz rozprzestrzeniaj energię Bogini do wszystkich węzłów tektonicznych planety, równoważąc ciśnienie na wszystkich płytach tektonicznych Gai, pomagając jej uwolnić w harmonijny sposób całą jej negatywność, jaka została stłumiona.
6. Wyobrazić sobie wulkan Aguing w Bali uspokojony, wszystkich ludzi powracających do swoich domów podczas gdy ich majątek jest bezpieczny.

Dziękujemy Ci!
Informacje o sytuacji na Bali:
http://www.dailymail.co.uk/news/article-4916094/Fears-grow-Bali-s-volcano-erupt-time.html
https://www.wsj.com/articles/bali-volcano-eruption-imminent-nearly-50-000-flee-1506341691

http://www.independent.co.uk/travel/news-and-advice/bali-volcano-latest-updates-eruption-mount-agung-safe-travel-holiday-indonesia-uk-tourists-virgin-a7967006. html

http://edition.cnn.com/2017/09/26/asia/bali-volcano-mount-agung/index.html

http://www.theaustralian.com.au/news/world/quake-sets-bali-volcano-for-first-eruption-in-54-years/news-story/e1d6e5321adb2d079f6d6de904116cc5
https://www.forbes.com/sites/trevornace/2017/09/25/bali-volcano-triggers-highest-alert-as-mount-agung-shakes/#22295de43b92
Aktualne informacje o globalnych burzach / trzęsieniach ziemi / wulkanach potrzebujących naszej pomocy za pomocą medytacji, aby pomóc uspokoić i zakotwiczyć mocne energie, które przychodzą do Gai:

https://welovemassmeditation.blogspot.com/

Źródło: https://welovemassmeditation.blogspot.com/2017/09/please-make-this-viral-urgent.html

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.