Codzienna medytacja w celu usunięcia bomb toplet.

Codzienna medytacja w celu usunięcia bomb toplet.

 

Od ostatniego raportu Medytacji Jedności Cobra stwierdził , że ​​główną przeszkodą są plazmowe bomby toplet, które nadal muszą być usunięte zanim nastąpi Wydarzenie.

https://2012portal.blogspot.com/2017/08/unity-meditation-report.html

 

Oto nieco więcej o tych rzeczach:

“Nawet przy użyciu tych zaawansowanych metod mała nierozpuszczona część pierwotnej anomalii nadal pozostaje, a następnie zapada się do wiru akrecyjnego wokół bomb toplet. Siły Światła następnie stosują technologię ATVOR aż do momentu, w którym zostanie rozpuszczona masa krytyczna pierwotnej anomalii, a następnie unicestwią pozostałe bomby raz na zawsze. “:

https://2012portal.blogspot.com/2016/06/situation-update.html

 

WIĘC CO MOŻEMY ZROBIĆ?

Możecie użyć Fioletowego Płomienia, która była już używana do rozpuszczenia Czarnego Kamienia:

https://theeventhub2015.blogspot.com/2017/06/updated-violet-flame-meditation-for.html

LUB użyjcie tego:

Po pierwsze, technologia ATVOR wykorzystywana przez siły Światła jest zaawansowaną metodą konwersji AN:

https://recreatingbalance1.blogspot.com/2016/05/an-conversion.html

“Konwersja AN jest systemem bezpośredniego przesyłu Światła omijając filtry przypadkowości, zatem transmituje przepływ Światła w całej jego pełni. w dół do wszystkich planów(poziomów). To pozwala by Boska Wola transmitowana była przez Światło do gęstszych planów materii, transmutując (przeobrażając), uzdrawiając i łącząc na powrót wszystkie rzeczywistości z Jednością. Ten system konwersji AN progresywnie transformuje wszechświat w rzeczywistość gdzie Jedność jest wszechmocna. Gdy konwersja AN zakończy się, wszechświat będzie dokładnym lustrzanym odbiciem Jednego.”
https://meditation539.wordpress.com/2017/05/15/bialy-ogien-an/

 

CZAS:

17.00 ( 5 pm) CEST Codziennie

To jest godzinę przed Cotygodniową medytacją na rzecz Wzniesienia i godzinę po medytacji Fioletowego Płomienia.

 

Tutaj możesz sprawdzić czas:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=White+Flame+AN+Toplet+bombs+removal+meditation&iso=20230915T17&p1=37&am=15

Mój pomysł na medytację, aby przyspieszyć ten proces:

1. Użyj własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2.Ustanów intencję aby użyć tej medytacji jako narzędzia przyspieszającego proces uzdrawiania Ziemi i jej mieszkańców, usuwania bomb toplet i wywołania Wydarzenia.

3.Wizualizuj filar elektrycznego niebieskiego Światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, a następnie przechodzący przez gwiezdne wrota Oriona znajdujące się w konstelacji Oriona, a następnie wchodzący do Układu Słonecznego i przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez twoje ciało do środka Ziemi.

4. Wizualizuj kolejny słup Światła, który wychodzi ze środka Ziemi, a następnie przez twoje ciało do góry w kierunku nieba ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce. Następnie przechodzący przez konstelację Oriona i wreszcie łączący się z centrum galaktycznym i Źródłem.

5. Teraz siedzisz w dwóch filarach Światła, Światła płynącego zarówno ku górze, jak i w dół. Utrzymuj te kolumny Światła aktywne przez kilka minut.

6. Teraz wizualizuj biały płomień AN wychodzący z filaru Światła pomiędzy Źródłem a Ziemią rozprzestrzeniający się na całą Ziemię, jej atmosferę, a następnie ponad nią w przestrzeń kosmiczną oczyszczając wszystkie pozostałe bomby toplet na wszystkich płaszczyznach (eterycznej, fizycznej, plazmowej itp.) w Układzie Słonecznym i oczyszczający wszystkie anomalie i przynoszący Jedność sprawiając, że Źródło łatwiej objawia się na Gai i kończy kwarantannę .

7. Wizualizuj Siły Światła usuwające i rozpuszczające wszystkie pozostałe bomby toplet, aż do pewnego progu, gdy pozostałe bomby zostaną natychmiast usunięte i spowoduje to Wydarzenie.

* 7. Jeśli czujesz się tak prowadzony możesz wezwać Archanioła Metatrona, aby wspierał proces oczyszczania.

Zwycięstwo światła!

 

Źródło: https://spearoflight.blogspot.ca/2017/09/toplet-bombs-removal-meditation-protocol.html

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.