[Benjamin Fulford] Stany Zjednoczone użyły broni jądrowej wobec Korei Północnej a Japonia postanowiła pozbyć się premiera Abe

Stany Zjednoczone użyły broni jądrowej wobec Korei Północnej a Japonia postanowiła pozbyć się premiera Abe

 

W ubiegłym tygodniu amerykańskie Siły Powietrzne zrzuciły broń nuklearną na szczycie góry w pobliżu miejsca testów nuklearnych w Korei Północnej, jako ostrzeżenie dla tego kraju, aby zapobiec niedawnym prowokacjom rakietowym, według źródeł NSA. Zostało to opublikowane w mediach na świecie jedynie jako bombowce amerykańskie latające najdalej na północ od strefy zdemilitaryzowanej w XXI wieku.
https://www.cnbc.com/2017/09/23/us-bombers-fly-off-north-koreas-coast-in-show-of-force.html

Po tym locie donoszono o trzęsieniu ziemi rzędu 3,5 w pobliżu miejsca, w którym niedawno Korea Północna testowała bombę wodorową. Sprzeczne doniesienia medialne opisywały to trzęsienie ziemi zarówno jako naturalne, jak i wynik eksplozji jądrowej. W każdym razie Korea Północna nie przechwalała się nowym testem nuklearnym po tym wydarzeniu.
http://www.npr.org/sections/thetwo-way/2017/09/23/553127805/earthquake-in-north-korea-sets-off-andarm-and-speculation

Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump zdawał się wskazywać na ten atak następującym wpisem na Twitterze:
“Powiedziałem Rexowi Tillersonowi, naszemu wspaniałemu Sekretarzowi Stanu, że marnował czas próbując negocjować z Małym Człowiekiem Rakietą …. Oszczędzaj energię, Rex; zrobimy to, co trzeba zrobić! Bycie miłym wobec Człowieka Rakiety nie przyniosło efektów od 25 lat; dlaczego miałoby teraz zadziałać? Clinton poniósł porażkę, Bush poniósł porażkę i Obama poniósł porażkę. Ja nie zawiodę “.

Nuklearny atak na Koreę Północną był poprzedzony decyzją azjatyckich tajnych stowarzyszeń, w koordynacji z chazarskim mafioso Henry Kissingerem, aby pozbyć się japońskiego premiera Shinzo Abe, powiedziały źródła azjatyckich tajnych stowarzyszeń. Dlatego Abe zwołał wybory powszechne na 22 października – mówią źródła. Dodają, że następny wyznaczony przez Japończyków premier, gubernator Tokio Yuriko Koike, będzie pierwszą japońską kobietą premierem.

Japońskie korporacyjne media propagandowe przygotowują drogę do “smutnego zwycięstwa” nowej partii Koike, wraz ze zwiększonym nagłośnieniem skandali z Abe i rozbłyskującym nagłośnieniem Koike. Także wszystkie partie opozycyjne, po rozkazach, nagle i jednogłośnie postanowiły poprzeć Koike.

Koike jest także wspierana przez weterana, japońskiego polityka Ichiro Ozawa, który jest szeroko postrzegany zarówno jako agent północnokoreański (jego matka pochodzi z Korei Północnej) i jako marionetka Rockefellera (Jay Rockefeller napisał wstęp do jego angielskiej autobiografii). Komiwojażer Rockefellera Henry Kissinger aktywuje wszystkich swoich wasali w Japonii, takich jak Ozawa, aby upewnić się, że Koike zastąpi niepopularnego Abe, kilka źródeł przyznaje.
Istnieje także połączenie Arabii Saudyjskiej i Korei z tą kampanią w formie rodowitego biznesmena z Korei, Masayoshi Son. Son jest teraz właścicielem Fortress Investment Group, która z kolei jest właścicielem Musashi Engineering, firmy produkującej maszyny, które kradną wybory w Japonii. Pamiętajcie, że to Son,  niedawno otrzymał od Arabii ​​Saudyjskiej 100 miliardów dolarów, a następnie zaproponował z tego kwotę 50 miliardów dolarów Donaldowi Trumpowi.
http://www.reuters.com/article/us-usa-trump-softbank/softbanks-son-pledges-50-billion-foxconn-eyes-u-s-expansion-as-trump-woos-asian-firms-idUSKBN13V2LG

Koike mówi płynnie po arabsku i jest powszechnie znana w Japonii jako przyjazna dla Bliskiego Wschodu, zwłaszcza krajów produkujących ropę naftową. Prawdopodobnie nie jest przypadkiem, że Koike twierdzi, że jest przeciwna energii jądrowej, ponieważ wycofywanie japońskich generatorów energii jądrowej oznacza, że ​​Japonia będzie musiała kupić więcej ropy z Arabii Saudyjskiej, aby utrzymać sieć energetyczną.

Koike zobowiązuje się również do wzmocnienia japońskiego sojuszu wojskowego z USA. Robi to, ponieważ cały japoński establishment niewolników martwi się, kto zastąpi admirała Harry’ego Harrisa jako głównego dowódcę wojskowego Stanów Zjednoczonych na Pacyfiku. Miał nim być admirał Scott Swift, ale w zeszłym tygodniu ogłosił nagle, że przechodzi na emeryturę, po tym jak powiedziano mu, aby ​​nie przejmował stanowiska od Harrisa.
http://www.wearethemighty.com/news/americas-top-pacific-fleet-commander-winds-up-going-down-with-his-ships

Polityczny establishment niewolników w Japonii jest przerażony, że następny najwyższy dowódca zastosuje się do zaleceń japońskiej służby bezpieczeństwa i aresztuje 700 chazarskich niewolników, takich jak byli premierzy i byli prezesi Banku Japonii. To czy aresztowania będą miały miejsce zależy od tego, co zrobi Koike, zakładając, że przejmie władzę jak jej obiecano. W szczególności ona i establishment politycznych marionetek muszą przestać próbować rozpocząć 3 wojnę światową dla swoich szefów Rothschildów. Zamiast tego zostaną poproszeni o pokój i osiągnięcie porozumienia ws. zjednoczenia Półwyspu Koreańskiego – mówią źródła CIA w Azji.

“Ze [Stevenem] Bannonem jako prezydentem cieniem poza Białym Domem, i świrniętym Kissingerem powstrzymującym  Chiny, nacjonaliści są gotowi pokonać globalistów i sługusów establishmentu – to jest to, co Pentagon enigmatycznie powiedział na temat sytuacji.
Według źródeł CIA, kolejną po Abe sługuską establishmentu, o której mówi się, że została wylana to premier Wielkiej Brytanii Theresa May. Może zostać zastąpiona przez brytyjskiego lidera Partii Pracy (i zwolennika prawdy o 9/11 ) Jeremy’ego Corbyna, źródła mówią. “Umowa została zawarta na samym szczycie, aby umożliwić Corbynowi pójście naprzód. Jeśli nie, jego ludzie ujawnią prawdziwą historię Grenfell Towers “- mówią źródła. Ponad 400 osób zmarło w tym zamierzonym wielkim pożarze, co oznaczało ofiarę dla satanistycznego bytu Molecha, wyjaśniają źródła.
https://sputniknews.com/columnists/201709281057774111-jeremy-corbyn-labour-conference/

Izrael ,twierdza chazarskiej mafii również “dostał lanie, po tym jak Stany Zjednoczone odmówiły uznania nielegalnego referendum Kurdów”, mówią źródła Pentagonu. Ponadto “Rosja i Chiny zmusiły Interpol do zaakceptowania Palestyny, aby można było aresztować na całym świecie izraelskich zbrodniarzy i terrorystów z Mossadu”.

Chazarowie są również w obliczu wielu porażek w ich byłej twierdzy USA. Według źródeł Pentagonu i departamentu Policji w LA, w Hollywood policja bada śmierć założyciela Playboya, Hugh Hefnera, jako morderstwo, ponieważ pracował on nad zarzutem ujawnienia pedofilii, tortur, ludzkich ofiar i innych okropności dokonanych przez elitę hollywoodzką. .
http://yournewswire.com/hugh-hefner-murdered/

Również w południowej części Stanów Zjednoczonych “pionek Kabała senator z Alabamy, Luther Strange, poparty przez przywódcę Senackiej Większości Mitcha McConnella i aparat Partii Republikańskiej, został pokonany przez chrześcijańskiego konserwatystę sędziego Roya Moore, popieranego przez Bannona i zaplecze Trumpa” mówią źródła Pentagonu.

“Trump był sceptyczny jeśli chodzi o Luthera i nie miał innego wyboru niż zwolnić zięcia Jareda Kushnera, za naciskanie na niego aby postawił na złego konia, a także za używanie prywatnych wiadomości e-mail, rejestrowania się do głosowania jako kobieta i składanie nieprawdy w kwestii certyfikatu bezpieczeństwa i sprawozdań finansowych, nie mówiąc już o działaniu w charakterze agenta Izraela “, dodają. Dostęp Kushnera do Trumpa został ograniczony przez szefa sztabu generalnego Białego Domu, Johna Kelly’ego.
http://www.thegatewaypundit.com/2017/09/report-general-kelly-trying-restrict-jared-kushners-access-potus/

Ponadto “Wraz z huntą wojskową kierującą Białym Domem, [najwyższy amerykański generał Joseph] Dunford został jednomyślnie zatwierdzony przez Senat na drugą kadencję jako przewodniczący połączonych szefów sztabów”, zauważają źródła Pentagonu.
Chazarska próba użycia Zawodowej Ligi Futbolu Amerykańskiego (NFL) do kontrataku przeciwko wojsku, nakazując graczom, aby nie stali, gdy grał hymn narodowy również nie powiodła się.

W ten sposób źródło w Pentagonie opisało sytuację: “NFL, użyty jako broń przez żydowski Hollywood by prowadzić wojnę nie tylko z flagą, ale amerykańskim wojskiem, jest obecnie bojkotowany przez patriotów, nie tylko przeciw ligom i zespołom, ale także sponsorom korporacyjnym  jak Nike, Ford, Pepsi, Visa, FedEx, Hyundai, Anheuser Busch, Microsoft, Dannon, McDonalds i Procter & Gamble “.

Rezultatem było to, że “Po tym, jak Trump zebrał swoje nacjonalistyczne zaplecze, które szybko rozgromiło Żydowsko-mafijne czarne protesty NFL w, kierowane przez Żydów Narodowe Stowarzyszenie Koszykówki (NBA) otrzymało wiadomość i nakazało jego w większości czarnym graczom stać podczas hymnu narodowego” źródła kontynuują.

W kolejnej klęsce Chazarów i ich lordów narkotykowych, szef Amerykańskiej Rządowej Agencji ds. Wdrażania Obrotu Lekarstw(DEA) Chuck Rosenberg, protegowany zhańbionego byłego szefa FBI Jamesa Comey’a, został zwolniony po tym, jak amerykańskie wojsko obróciło w pył jego plany połączenia DEA z FBI, źródła mówią.

Kampania chazarska używania geoinżynieryjnych huraganów wobec Puerto Rico, aby zhańbić reżim Trumpa, również nie powiodła się. Chazarowie przeprowadzili ciężką kampanię, używając fałszywych kont na Twitterze i mediów propagandowych, aby przedstawiać Puerto Rico jako katastrofę, a Trumpa jako rasistę, jako że nie niesie pomocy. Rzeczywistość jest taka, że wojsko USA dostarczyło całej niezbędnej logistyki, aby Puerto Rico stanęło na nogi w bardzo krótkim czasie. Jedynym problemem jest to, że Chazarowie używają swojej kontroli nad systemem finansowym, aby zamknąć bankomaty na wyspie. Jeśli przyjrzymy się obrazom stosunkowo niewielkich zniszczeń w Puerto Rico w hiszpańskojęzycznych środkach masowego przekazu, widać, że angielskojęzyczne relacje korporacyjnych mediów są w większości fałszywe.
http://www.univision.com/noticias/huracan-maria/juana-diaz-puerto-rico-despues-del-huracan-maria-ultimas-noticias

To, co naprawdę się dzieje, oczywiście to , że Puerto Rico nie spłaca swoich obligatariuszy, więc zostało odcięte od chazarskiego systemu bankowego. Wojsko Stanów Zjednoczonych zaangażowało się z logistyką i gotówką, aby poprawić sytuację.

Jednakże hunta wojskowa w USA, używając Trumpa jako pionka, nadal nie ma pełnej kontroli nad tym prezydentem, zwłaszcza jeśli chodzi o politykę gospodarczą. Dlatego w zeszłym tygodniu Trump mógł przedstawić plan podatkowy, który w przeważającym stopniu faworyzuje 1% najbogatszej części społeczeństwa Stanów Zjednoczonych.
http://www.zerohedge.com/news/2017-09-29/new-trump-tax-analysis-shows-most-benefits-go-top-1-middle-class-pay-higher-taxes

Poza tym dzieje się coś dziwnego w stosunkach Trumpa z Kanadą i Wielką Brytanią. W zeszłym tygodniu książę Harry przez długi czas demonstrował dłonią jednoznaczny znak satanistyczny podczas pozowania dla mediów z Melanią Trump w Kanadzie.
http://www.bizpacreview.com/2017/09/26/prince-harry-flashing-devil-sign-melania-trump-photo-takes-internet-storm-540732

Źródła CIA mówią, że był to znak księcia Harry’ego, że Melania Trump, którą spotkał nie była prawdziwą Melanią, ale była dublerem. Źródła MI5 mówią, że wskazał Melanię jako satanistkę. W każdym razie, Trump w następstwie wizyty Melanii, nałożył 220-procentową taryfę na import kanadyjskich samolotów pasażerskich.
http://www.cbc.ca/news/business/bombardier-cseries-duty-1.4308590

Użycie broni jądrowej w Korei Północnej, kłopoty w Puerto Rico i de facto deklaracja wojny handlowej z amerykańskim partnerem handlowym numer 1, Kanadą są prawdopodobnie przechwałkami. Jest to związane z faktem, że rząd korporacyjny, który to Trump reprezentuje de facto zbankrutował 30 września i obecnie żyje dzięki zapożyczonemu czasowi.

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/10/02/u-s-nukes-north-korea-japan-decides-dump-pm-abe/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.