[Benjamin Fulford] Nagle MI6, Mossad, CIA, NSA, Pentagon, Yakuza i inni wszyscy mówią, że coś dużego nadchodzi

 

2017-10-09

Nagle MI6, Mossad, CIA, NSA, Pentagon, Yakuza i inni wszyscy mówią, że coś dużego nadchodzi

 

Jest też bardzo smutna wiadomość, administrator strony internetowej Bena odeszła w ostatnią sobotę
https://benjaminfulford.net/2017/10/10/obituary/

Nekrolog
Lisa Tohama, mój webmaster, zmarła w sobotę 7 października po tym jak przez rok dzielnie walczyła z rakiem. Przez długi czas pracowała za darmo gdy byłem celem ataku finansowego, ponieważ chciała by świat stał się lepszym miejscem. Będzie jej bardzo brakować. Miała 39 lat.


Nagle wszyscy ludzie, którzy zerwali kontakt po ataku terrorystycznym w Fukushimie 11 marca 2011 roku, próbują skontaktować się z Organizacją Białego Smoka poprzez tego pisarza. Obejmuje to czołowych zabójców Yakuzy, wyższych rangą tajnych agentów MI6, przedstawicieli NSA, przedstawicieli nowej frakcji CIA i innych. Razem z naszymi regularnymi kontaktami wszyscy zgadzają się, że coś dużego nadchodzi.

Najbardziej barwnym bohaterem, z którym nawiązano kontakt, był pan K, który został przedstawiony temu pisarzowi lata temu przez japoński wywiad wojskowy jako czołowy morderca  syndykatu wzajemnej ochrony Yamaguchi-gumi ( to było zanim podzielił się na trzy frakcje). Drobny i pogodny Pan K mówi, że jego praca polega na odcinaniu ludziom palców, po jednym kłykciu naraz, dopóki nie zdobędzie informacji, których potrzebuje. Następnie zawija ciało i wyrzuca je do oceanu, co potwierdził niezależnie Takamasa Kawase z japońskiego wywiadu wojskowego. Pan K mówi również, że wykonywał pracę dla konglomeratu bankowego Mitsubishi (prawdopodobnie pomagając im zlokalizować brakujące fundusze).

Było to związane z panem K, córka byłego szefa nr 2 gangu Yamaguchi, Masaru Takumiego, nalegała, aby spotkać się z tym pisarzem 10 marca 2011 r., aby ustawić alarm telefonu na godzinę 11:00 11 marca 2011 r. , dzień nuklearnego ataku terrorystycznego i tsunami na Japonię.

Dostrzeżono również ciężarówki przywożące duże ilości zapasów pierwszej pomocy do centrali Yagamaguchi-gumi w dniach przed trzęsieniem ziemi w Kobe 17 stycznia 1995 r., według mieszkańców Kobe, którzy mieszkają w pobliżu ich siedziby głównej. W rezultacie ich gang był o wiele szybszy niż rząd centralny w dostarczaniu pierwszej pomocy dla rannych mieszkańców Kobe.

Teraz pan K mówi, że jego grupa stała się “natury duchowej” i że począwszy od końca października, świat doświadczy “trzęsień ziemi, burz i innych katastrof”, które doprowadzą do znacznego spadku liczby ludności świata, zanim rozpocznie się “szczęśliwa nowa era”. Pan K unikał szczegółów, ale powiedział, że coś może się zdarzyć w Japonii tuż przed wyborami powszechnymi w Japonii 22 października, co wg. źródeł azjatyckich tajnych organizacji spowoduje obalenie chazarskiego niewolnika premiera Shinzo Abe.
Japońscy gangsterzy wielokrotnie przy różnych okazjach wspominali temu pisarzowi, że otrzymują jako zapłatę miliardy dolarów od kontrolowanego przez Chazarów Banku Japonii w zamian za działanie jako ich egzekutorzy. Oczywiste jest, że powiedziano im, by zrobili wszystko co mogą, aby utrzymać przy władzy chazarskich pełnomocników, takich jak Abe, pod groźbą nowych ataków na Japonię za pomocą broni wywołującej trzęsienia ziemi.

WDS(White Dragon Society) przesłała wiadomość przez pana K i innych, że gdyby P2 Wolnej Masonerii i ich szefowie w Zug w Szwajcarii spróbowali kolejnego popisu jak w Fukushimie, nastąpi poważny odwet. Istnieją trzy pociski nuklearne, które zostały umieszczone przez Gnostyckich Iluminatów w głównych chazarskich punktach władzy w celu przypomnienia im, że masowa zagłada to dwukierunkowa ulica, mówią źródła Iluminatów. Zalecono również wojsku Stanów Zjednoczonych, aby fizycznie zajęło Bank Japonii i zrobiło obławę na ludzi przekazujących jego pieniądze gangsterom. Wiedzą dokładnie, kim są i gdzie są. Książę Naruhito jest gotowy wskazać wszystkich z nich, jeśli zostanie o to poproszony, mówią źródła tajnej organizacji Trójnożnego Kruka.

W każdym razie, pan K nie jest jedyną osobą przewidującą, że coś niezwykłego ma się wydarzyć. Światowe media przykładowo zwróciły uwagę na ostatnie aluzje prezydenta USA Donalda Trumpa o nadchodzących złowieszczych wydarzeniach.

Źródła Pentagonu wyjaśniają, że “Po masakrze w Las Vegas i izraelskiej zasadzce, która zabiła 4 oddziały sił specjalnych Stanów Zjednoczonych w Nigerze, [Szef Sztabu Białego Domu Generał John]Kelly wezwał Szefa Połączonych Sztabów i dowódców wojsk do Białego Domu 5 października, aby zebrać wszystkich na pokładzie, aby przywrócić Trumpa przeciwko NFL, Antifie, tajnemu państwu i Kabałowi “. Źródło kontynuuje zauważając:” Nawet szef NSA, admirał Mike Rogers i admirał Harry Harris Głównodowodzący na Pacyfiku zostali zaproszeni, podczas gdy Trump powiedział w sposób zagadkowy, że jest to “spokój przed burzą”. “Burza” ma mieć miejsce w postaci masowych aresztowań, emisji nowej waluty i uruchomienia globalnego resetu walut, źródło powiedziało.
“Cisza przed burzą” oznacza, że ​​bagno będzie oczyszczone i wszyscy oni s#ają ze strachu, więc lepiej zróbmy zdjęcie – potwierdziło źródło CIA.

Operacja masowego zabójstwa w Las Vegas i towarzysząca temu burza bredni w mediach korporacyjnych o pojedynczym, teraz martwym zabójcy, który był za to odpowiedzialny, była fatalnym błędem mafii chazarskiej, wiele źródeł zgadza się. Internet jest pełen filmów pokazujących, że wielu strzelców było zaangażowanych w to i wzywa do dokonania kompleksowej zemsty. Popierając to oczywiste kłamstwo, FBI, formalnie odpowiedzialne za śledztwo w Las Vegas, zrobiło z siebie cel ataku wojska USA i innych agencji.

To już wyciekło do Internetu poprzez osoby wtajemniczone, że magnat hazardowy Sheldon Adelson i były szefa ds. Bezpieczeństwa wewnętrznego Michael Chertoff zamierzali zbić fortunę, używając tego zdarzenia jako pretekstu by wprowadzić wykrywacze metali produkowane przez firmę, której są właścicielami, na wszystkich koncertach, dworcach autobusowych, itp. Zamiast tego prowadzone jest polowanie na obu, jeśli już nie są martwi.

Inne źródło CIA mówi, że Las Vegas jest rządzone przez Chicagowską Mafię i że nawet honchos jak Adelson i Chertoff są tylko liderami pracującymi dla Włochów. “To florencka szlachta z Chicagowskiej Ekipy i reszta żydowskiej mafii zajmują się bronią, narkotykami i handlem ludźmi w obrębie granicy USA i Meksyku. John DiFronzo jest szefem Chicagowskiej Ekipy wraz z bratem Peterem DiFronzo “, mówi źródło. Innymi słowy, to faszyści P2 Wolnej Masonerii stali za operacją w stylu Gladio w Las Vegas. FBI jest filią P2 i można wkrótce spodziewać się czołgów w ich siedzibie.

Innym chazarskim ośrodkiem władzy, który jest celem ataku, jest ich kontrola nad środowiskiem akademickim. “Aby usprawnić merytokrację, aby Ameryka ponownie stała się wielka, żydowski bastion Uniwersytet Harvarda jest pod nadzorem Departamentu Sprawiedliwości za nadmierną reprezentację Żydów i pomoc przeciętnym Żydom jak [zięć Trumpa] Jared Kushner w okradaniu z  dostępu bardziej kwalifikowanym białym i Azjatom”, mówią źródła Pentagonu.

Również “Hollywood i Demokraci chwieją się, podczas gdy New York Times dostał polecenie, aby zadać cios Żydowi, seryjnemu drapieżnikowi sexualnemu, producentowi filmowemu i największemu kwestującemu dla Hillary i Obamy Harveyowi Weinsteinowi”, źródła mówią. Oczywiście historia New York Timesa
https://www.nytimes.com/2017/10/05/us/harvey-weinstein-harassment-allegations.html

… to tylko wierzchołek góry lodowej i możecie mieć pewność, że wyjdą na jaw znacznie gorsze rewelacje dotyczące morderstw, gwałtów, pedofilii i wielu ofiar z ludzi w Hollywood.
Sam Donald Trump jest wyraźnie przeciągany przez przeciwstawne siły. Podczas gdy niektóre źródła CIA i Pentagonu przedstawiają go jako bohatera, który “osusza bagno”, inne źródła CIA mówią, że jest on “oszołomiony narkotykami i szantażowany”. W zeszłym tygodniu pojawił się wyraźnie widoczny znak podziału w rządzie Stanów Zjednoczonych gdy CIA mówi na nagraniu, w sprzeczności ze stanowiskiem Trumpa, o koreańskim dyktatorze Kim Jong Un, że jest szalony. CIA wyjaśniła, że ​​jeśli rozpocznie się wojna na Półwyspie Koreańskim, to nie zostanie rozpoczęta przez Północ.
http://edition.cnn.com/2017/10/05/politics/cia-kim-jong-un-intelligence-profile/index.html

Teraz, gdy kampania na rzecz wykorzystania Korei Północnej jako pretekstu do rozpoczęcia 3 wojny światowej jest osłabiona, Chazarowie próbują ponownie rozniecić napięcia z Iranem, jako wymówkę do rozpoczęcie wojny Gog-versus-Magog. Jednak źródła Pentagonu mówią, że sprawa Iranu również się nie wydarzy.

Wielką przyczyną wzrostu napięcia w Stanach Zjednoczonych jest fakt, że korporacja Waszyngtonu – nie mylić z Republiką Stanów Zjednoczonych Ameryki – nie zdążyła z terminem płatności, który zakończył się 30 września, czyli w końcu roku podatkowego – mówi źródło MI6. Budżet rządu Stanów Zjednoczonych wykazywał deficyt w wysokości 1 bln dolarów, a sytuacja osiągnęła punkt, w którym, według własnych szacunków, jego wartość netto wynosi minus 65 bilionów dolarów.
http://www.zerohedge.com/news/2017-10-06/us-government-lost-nearly-1-trillion-fy2017-again

Źródła MI6 mówią, że gdy upłynął termin płatności, wyrażono zgodę na przedłużenie, które trwa do 17 października. Jednak poprzednie sprawozdania mówią, że przedłużenie zostało przyznane do 15 grudnia, więc nie byłoby mądrze skupiać się na określonym terminie. Jasnym jest, że ten rok okazuje się być szczególnie trudnym dla znalezienia pieniędzy na utrzymanie swojej działalności przez rząd korporacyjny Stanów Zjednoczonych .

Innym powodem, że Chazarowie flirtują z prawdziwym bankructwem i utratą władzy, tym razem jest upadek petrodolara. Król Arabii Saudyjskiej Salman (lub być może jego sobowtór) wybrał się z wizytą, pierwszą kiedykolwiek przez panującego monarchę Arabii Saudyjskiej, w ubiegłym tygodniu do Rosji. Saudyjczycy zgodzili się na zakup broni z Rosji i podpisali wiele innych umów, zgodnie z różnymi komunikatami prasowymi. Ponadto Saudyjczycy również rozmawiali o możliwości zakończenia petrodolara, sprzedając ich ropę w walutach innych niż dolar amerykański, mówią źródła Pentagonu. Doprowadziło to wojsko amerykańskie do przekazania ukrytej groźby dla Saudyjczykom poprzez zawieszenie wszystkich ćwiczeń wojskowych z Saudyjczykami i ich sojusznikami.
http://www.zerohedge.com/news/2017-10-06/one-day-after-historic-saudi-russian-summit-us-suspends-military-exercises-arab-alli

Pentagon nadal potrzebuje ropy saudyjskiej, aby napędzać swoje maszyny i pieniędzy saudyjskich, aby płacić wynagrodzenia, a tym samym nie pozwolą na całkowitą śmierć petrodolara, dopóki nie zostanie wprowadzony kompleksowy globalny reset finansowy, wyjaśnia Pentagon.

Innym znakiem, który można było dostrzec w zeszłym tygodniu mówiącym, że coś wielkiego ma nastąpić, był pożar na dachu budynku Nowojorskiego Oddziału Rezerwy Federalnej.
http://www.zerohedge.com/news/2017-10-07/fire-breaks-out-roof-new-york-fed

Jeśli chcecie, możecie uwierzyć w historię Fed, że ​​to generator zajął się ogniem, ale przypuszczam, że palą dowody, zanim wojsko Stanów Zjednoczonych uczyni ich długo opóźniony ruch, aby zajęć tą kryminalną instytucję.

Tej jesieni mamy realną szansę na trwałe zakończenie kryminalnych chazarskich rządów na planecie. Jeśli jesteś w stanie osobiście podjąć działania, proszę zrób to.

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/10/09/suddenly-mi6-mossad-cia-nsa-pentagon-yakuza-others-say-something-big-coming/
https://theeventhub2015.blogspot.com/2017/10/full-article-benjamin-fulford-2017-10.html

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.