Medytacja Alertu

Medytacja  Alertu

Od czasu nagłej prośby o medytację dla Czarnego Alertu, przekazanych zostało kilka nowych zakodowanych wiadomości dla Ruchu Oporu przez Cobrę. Zrzut ekranu z nowymi pokazany jest poniżej:

Aler Status Report 2017-10-12

http://2012portal.blogspot.co.uk/2017/10/alert-status-report.html

I nowa aktualizacja sytuacji:

http://2012portal.blogspot.co.uk/2017/10/situation-update.html

Jednakże Siły Światła poprosiły, aby Medytacja Czarnego Alertu była kontynuowana codziennie o godz. 15:00 GMT ( 16.00 w Polsce).

Dla ludzi, którzy są nowi w tej medytacji, opiera się ona na medytacji jedności, stworzonej przez Cobrę i Corey Gooda w czasie sierpniowego zaćmienia Słońca, która była jedną z najbardziej udanych masowych medytacji dla wyzwolenia planety.

Link do różnych medytacji audio z przewodnikiem, wideo i plików do pobrania można znaleźć w tym poście:

http://2012portal.blogspot.co.uk/2017/08/unity-meditation-update.html

 

Poniżej znajduje się instrukcja dla tej medytacji do codziennego stosowania, bez odniesienia do zaćmienia słońca.

1. Użyj własnej techniki, aby wprowadzić się w zrelaksowany stan świadomości.

2. Ustanów intencję, aby użyć tej medytacji jako narzędzia przyspieszającego proces przywrócenia harmonii i jedności dla Ziemi i jej mieszkańców.

3. Wizualizuj filar światła emanujący z Galaktycznego Centralnego Słońca, przechodzący przez wszystkie istoty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, przez Słońce i Księżyc, a następnie przez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny słup światła wychodzący ze środka Ziemi, a następnie przez twoje ciało i do góry w kierunku nieba ku wszystkim istotom Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyce. Teraz siedzisz pośród dwóch filarów Światła, Światła płynącego jednocześnie ku górze i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

4. Teraz wizualizuj delikatną, różową uzdrawiającą boską żeńską energię, uzdrawiającą wszystkich ludzi na planecie z ich przeszłych urazów, przynosząc pokój, harmonię, zrozumienie, obfitość i jedność. Wizualizuj to delikatne, różowe światło, uzdrawiające umysły i serca wszystkich ludzi na całym świecie. Zobacz wszystkich Pracowników/Wojowników Światła i Prawdy pracujących w jedności dla stworzenia Nowej Ziemi. Zobacz ludzi na Ziemi świętujących i radośnie uczestniczących w tworzeniu naszej nowej rzeczywistości, gdzie wszyscy mogą uzyskać to, czego potrzebują i dowolnie wybierać jak żyć, według ich pragnień.

Sugerowany czas dla medytacji to 15 minut.

Dla tej medytacji utworzono wydarzenie Facebook:

https://www.facebook.com/events/142540063029239

Ponieważ Cotygodniowa Medytacja Wzniesienia wypada również o godzinie 16:00 GMT w każdą niedzielę, ci, którzy czują się prowadzeni mogą wykonać Medytację Jedności bezpośrednio po Medytacji Wzniesienia o godzinie 16:30 czasu GMT (18:30 w Polsce).

http://2012portal.blogspot.co.uk/2016/08/make-this-viral-weekly-ascension.html

Źródło: https://welovemassmeditation.blogspot.com/2017/10/black-alert-meditation-update.html

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.