[Recreating Balance] Mniejsze negatywne istoty plazmowe.

[Recreating Balance] Mniejsze negatywne istoty plazmowe.

 

Temat tego postu jest całkiem rażący, ale prawdziwy, ​​prędzej czy później musimy się pogodzić z tym, że stan tej planety jest naprawdę paskudny, z nielicznymi wyjątkami.

Jak Cobra napisał, niedawno yaldabaoth stał się słabszy, a inne mniejsze negatywne byty plazmowe są ujawniane i oczyszczane. Pisał o kilku dużych bytach podobnych do robaków i stwierdził, że jest wiele innych.

http://2012portal.blogspot.com/2017/09/short-situation-update.html

My na tej planecie wszyscy żyjemy w ciele yaldabaoth, a powierzchnia planety jest niewiarygodnie zainfekowana.
Są dwa główne miejsca pasożytowania dla tych mniejszych bytów na powierzchni, które potwierdził Cobra : nasze ciała i sieć urządzeń elektronicznych.
Cobra wyjaśnił także, że wykorzystują nasze ciała jako fizyczne zakotwiczenie:

http://www.collective-evolution.com/2017/08/11/do-parasites-rule-the-world-by-using-our-bodies-as-hosts/

Wytłumaczył również, że w odniesieniu do urządzeń elektronicznych, znajdują się w każdym komputerze i telefonie komórkowym, używając rozbudowanych programów opartych na rozmytej logice jako kotwicy, a także w polach na wifi. Zostały wzmocnione od 2013 r. poprzez umieszczenie chipów plazmowych generujących silniejsze ujemne pole plazmy we wszystkich urządzeniach wykonanych od tamtej pory.

W naszych ciałach implanty generują negatywne pola plazmy, które karmią robaki i pomagają im się zakotwiczyć.
Tak więc społeczeństwo ludzkie służyło jako gospodarz dla yaldabaoth i mniejszych bytów.
W ciałach ludzkich, o ile wiem, są one głównie zlokalizowane w okolicy brzucha i okolicy szyi i głowy, ponieważ są to miejsca, z których mogą najbardziej wpływać na zachowanie ludzi. Powodem tego jest to, że obszary mózgu i splotu słonecznego są kotwicami naszej zdolności umysłowej, która jest kotwicą naszej woli na poziomie osobowości. Wynika to z faktu, że na poziomie fizycznym, z tych dwóch ośrodków monitorowany jest nasz system nerwowy, który może kontrolować resztę ciała i właśnie nad tymi miejscami przejęły kontrolę.
Zostało dobrze udokumentowano, że jelita są jak “drugi mózg” pod pewnymi względami, na przykład około 90% serotoniny pochodzi stąd:

https://bodyecology.com/articles/your-gut-can-influence-how-you-feel-it-all-starts-withserotonin

Jedną z rzeczy, którą należy rozważyć jest to, że manipulują pragnieniami i smakami żywności, co sprawia, że ​​ludzie chcą jeść to, co wpływa na rozwój tych pasożytów. Na przykład gatunki bakterii jelitowych mogą się całkowicie zmienić, gdy dieta się zmienia, a niektóre gatunki powodują chorobę, podczas gdy inne wpływają na zdrowie:

https://nutritionfacts.org/video/how-to-develop-a-healthy-gut-ecosystem/

I oczywiście różne gatunki bakterii żywią się różnym rodzajem świadomości na płaszczyźnie plazmowej, negatywną lub pozytywną.
Aby usunąć pasożyty, najskuteczniej będzie działać zarówno na poziomie fizycznym, jak i nie-fizycznym. Na poziomie niefizycznym pomaga w oczyszczaniu Fioletowy Płomień i Biały ogień AN.

Co najważniejsze, plazmowe pasożyty (zarówno w ciałach, jak i elektronice) i implanty są połączone przez ujemne plazmowe włókna z całą ujemną siecią plazmy i większymi bytami na całym świecie, dzięki czemu mogą zachować nadzór, a także wykreować negatywne zachowania, konflikty i negatywne okoliczności dla ludzi, z dość niepokojącą precyzją.
Na bardziej ezoterycznym poziomie, w ciałach ludzkich znajdują się na planie fizycznym, plazmowym i eterycznym w połączeniu z membraną umiejscowioną na płaszczyźnie mentalnej, która oddziela Wyższe Ja od poziomu osobowości, więc ich ostatecznym celem jest zapobieganie połączeniu z Wyższą Jaźnią. Te miejsca to splot słoneczny i miejsce gdzie kręgosłup łączy się z mózgiem, tzw. Główne Centrum alta.

Więc tak jak zawsze, większe połączenie z Wyższą Jaźnią pomoże oczyścić i utrzymać w zdrowiu niższe ciało, co również zwiększa oczyszczenie pola energii na naszej planecie.
Świadomość Wyższego Ja musi być zakotwiczona w naszych ciałach, aż do poziomu fizycznego. Ciało niższe jest jak instrument muzyczny, jest pozbawione życia, tylko Wyższy Ja jest grającym muzykę. Jeśli Wyższe Ja nie przejmie kontroli nad niższymi ciałami, inna świadomość może wykorzystać ją jako gospodarz. Obecność Wyższego Ja jest najlepszym i jedynym stabilnym oczyszczeniem, ochroną i celem.

 

Zwycięstwo światła

 

Źródło: http://recreatingbalance1.blogspot.com/2017/10/smaller-negative-plasma-entities.html

One thought on “[Recreating Balance] Mniejsze negatywne istoty plazmowe.

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.