[Benjamin Fulford] Negocjacje na szczycie pomiędzy Donaldem Trumpem i Kim Jong Unem podczas gdy próby rozpoczęcia 3 wojny światowej przez mafię chazarską zawodzą.

 

2017-10-16

Negocjacje na szczycie pomiędzy Donaldem Trumpem i Kim Jong Unem podczas gdy próby rozpoczęcia 3 wojny światowej przez mafię chazarską zawodzą.

 

Rządy mafii chazarskiej prowadzone za pomocą morderstw, szantażu, łapówkarstwa i propagandy są systematycznie likwidowane w sposób, któremu nie można zaprzeczyć. Ci fanatycy, którzy chcą siłą wprowadzić ludzką historię na drogę zniszczenia w oparciu o starożytne księgi, ponownie ponieśli porażkę w ostatnich wysiłkach rozpoczęcie 3 wojny światowej. To było widoczne w Korei Północnej, w Kurdystanie i w Iranie podczas gdy ich coraz bardziej rozpaczliwe zagrywki są powstrzymywane na każdym kroku.

W przypadku Iranu wobec prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa wysuwano groźby i szantażowano go aby zerwał porozumienie jądrowe z Iranem, ale wobec opozycji ze strony zarówno wojskowych, jak i najwyższych sojuszników,  jedyne, co Trump mógł zrobić, to uspokoić Chazarów za pomocą bojowej retoryki. Również retoryka Trumpa spotkało się z oświadczeniem przywódców czołowych sojuszników USA z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Francji, którzy sprzeciwiają się twierdzeniom Trumpa, że ​​Iran naruszył porozumienie w sprawie broni jądrowej.

W oświadczeniu przeczytano po części, że umowa “została jednogłośnie zatwierdzona przez Radę Bezpieczeństwa ONZ w rezolucji 2231. Międzynarodowa Agencja Energii Atomowej wielokrotnie potwierdziła zgodność Iranu z JCPoA(Joint Comprehensive Plan of Action) poprzez swój długoterminowy program weryfikacji i monitorowania”.

https://www.gov.uk/government/news/declaration-by-the-heads-of-state-and-government-of-france-germany-and-the-united-kingdom

Innymi słowy, powiedzieli Trumpowi, aby nie rozpoczynał wojny opartej na kłamstwach. Jest to coś, czego nigdy nie widziałem podczas wielu lat obserwacji wypowiedzi dyplomatów.

W rzeczywistości jedynym krajem, który popierał retorykę wojenną Trumpa, była niegrzeczna, będąca w chazarskiej niewoli Arabia Saudyjska. W każdym razie, satanistyczni władcy Arabii Saudyjskiej stracą głównego protektora, podczas gdy policja izraelska okrąża satanistycznego pseudo-Żyda, izraelskiego lidera Benyamina Netanyahu.

Próby Chazarów użycia Korei Północnej aby rozpocząć 3 wojnę światową również zawodzą. W ubiegłym tygodniu dwóch wyższych rangą japońskich polityków złożyło tajną wizytę w Korei Północnej w celu wynegocjowania spotkania na szczycie Donalda Trumpa z północnokoreańskim dyktatorem Kim Jong Unem, kiedy Trump odwiedzi Azję w listopadzie, według źródła zbliżonego do japońskiej rodziny cesarskiej.
To spotkanie, jeśli będzie miało miejsce (oczekuje się na ostateczną decyzję), prawdopodobnie utoruje drogę do porozumienia pokojowego i zjednoczenia Półwyspu Koreańskiego. Jednak nawet coś większego niż to może zostać ogłoszone podczas tych prac. Zdaniem wyższych rangą źródeł Pentagonu i Azjatyckiej Tajnej Organizacji decyzja aby ustanowić de facto Światowy rząd jest również negocjowana na najwyższym szczeblu. To nie byłby chazarski plan Totalitarnego Nowego Porządku Świata, kontrolowanego przez chazarskich gangsterów. Zamiast tego wymagałoby to demokratycznej przebudowy istniejącej międzynarodowej architektury tak, aby po raz pierwszy w historii ludzkości możliwy był prawdziwy pokój i dobrobyt.

Henry Kissinger zdecydowanie angażuje się w te dyskusje, potajemnie kursując tam i z powrotem pomiędzy Chinami, Stanami Zjednoczonymi i innymi miejscami, nad swego rodzaju zadaniami wysokiego szczebla, zgadza się z kilka źródeł. W zeszłym tygodniu Biały Dom wydał komunikat prasowy po tym jak Kissinger spotkał się z Trumpem po raz trzeci od czasu, kiedy został prezydentem. Odczytano je częściowo (w stylu zwykłej patetycznej prozy Kissingera) w następujący sposób:

“Jestem tutaj,podczas gdy możliwość zbudowania konstruktywnego, spokojnego porządku świata jest ogromna. Prezydent wybiera się w podróż do Azji, co moim zdaniem w znaczący sposób przyczyni się do postępu, pokoju i dobrobytu “.

https://www.whitehouse.gov/the-press-office/2017/10/10/remarks-president-trump-meeting-dr-henry-kissinger

Źródła Tajnej Azjatyckiej Organizacji potwierdzają, że chiński rząd omawia także nowy system światowy na swoim dużym, odbywającym się co 5 lat kongresie, który zwołany został na środę.

Powodem tych nagłych dyskusji w tej chwili, oczywiście jest de facto bankructwo kontrolowanego przez Chazarów reżimu mającego siedzibę na dziesięciu kilometrach kwadratowych w Waszyngtonie, (nie mylić z Republiką Stanów Zjednoczonych Ameryki ).

Organizacja Białego Smoka poinformowało Azjatów, aby nie pozwolili Chazarom na używanie groźby totalnej wojny nuklearnej, aby wyłudzić pieniądze potrzebne do kontynuowania swojego przestępczego przedsięwzięcia. Zostało im wyjaśnione, że wojsko USA nigdy nie pozwoli Chazarom na zniszczenie planety, gdy alternatywą był plan oczyszczenia USA i usunięcia przestępców, którzy przejęli tam władzę.

W każdym razie usuwanie chazarskich gangsterów ze wszystkich poziomów władzy w USA jest kontynuowane w niezaprzeczalnym tempie. Najświeższym celem jest Hollywood. Oto jak źródła Pentagonu podsumowały tamtejszą akcję:
“Hollywood jest pod globalnym atakiem, podczas gdy Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej głosowała w przeważającej mierze za wydaleniem Harvey’a Weinsteina (HW) w bezprecedensowym posunięciu,  może nawet odebrać jego Oscary” – mówią źródła. Co więcej, brytyjska premier Theresa May “może zostać zmuszona do unieważnienia nominacji HW na Kawalera Orderu Imperium Brytyjskiego (CBE), a [Prezydent Francji Emmanuel] Macron odbierze jego Order Legii Honorowej, podczas gdy FBI i nowojorska, londyńska i francuska policja okrążają go “, zauważają źródła.

Publiczne oskarżenia przeciwko HW “otworzyły drzwi nie tylko dla kobiet, ale także mężczyzn i dzieci, które były obmacywane, gwałcone lub molestowane w pedowood”, kontynuują. Innymi słowy, oczyszczanie Hollywood dopiero rozpoczęło się.

“Żydowskie uprzywilejowanie jest teraz historią, podczas gdy uniemożliwiono ucieczkę HW ze Stanów Zjednoczonych, a jego eponiczna firma może wkrótce zostać zamknięta, gdzie główne wytwórnie filmowe, sieci telewizyjne, agencje talentów, Apple, Amazon, Goldman i fundusze hedgingowe uznały ją za toksyczną” źródło wskazuje.

“Żydowska mafia jest skończona, ponieważ wojna kulturowa rozszerza się od fałszywych wiadomości, na NFL, na Hollywood, Ivy League i na wszystkie poziomy władzy żydowskiej jako preludium do masowych aresztowań i Globalnego Resetu Walut”, mówią źródła .

Mimo to w światowym systemie gospodarczym będzie musiał nastąpić jakiś rodzaj resetu, niezależnie od tego, czy przywódcom światowym podoba się to czy nie. Jak podkreśliło wielu czołowych ekspertów, zachodnie rynki finansowe przestały działać jako racjonalni dystrybutorzy inwestycji, a zamiast tego stały się sceną propagandy dla drukowania pieniędzy banku centralnego. Niezależnie od tego, jak bardzo prywatne banki centralne kontrolowane przez Chazarów próbują zaprzeczać rzeczywistości, rzeczywistość zawsze ich dopadnie i jakieś przerażające wydarzenie rynkowe jest nieuniknione, nawet jeśli nie można przewidzieć dokładnego momentu.

Chiny doświadczają również bańki na rynku nieruchomości, która jest gorsza niż japońska bańka, która wybuchła na początku lat 90-tych XX wieku. Podczas szczytu japońskiej bańki, ceny domów wynosiły 20-krotność rocznych dochodów gospodarstw domowych. W najwyższej klasy chińskich miastach ceny wynoszą teraz od 50 do 100 -krotności rocznej pensji, co oznacza, że ​​w niektórych przypadkach potrzeba 200 lat na spłatę pożyczki, nawet jeśli 50% dochodu przeznaczone jest na spłatę kredytu hipotecznego. W Japonii ceny nieruchomości komercyjnych spadły do ​​jednej dwudziestej w porównaniu do cen podczas szczytu bańki. Chiny, wraz ze stagnacją wzrostu liczby ludności i ogromnym wzrostem nowych zasobów mieszkaniowych, będą musiały poradzić sobie z gorszą sytuacją, czy tego chcą, czy nie.
http://www.scmp.com/comment/insight-opinion/article/2114248/bubble-economy-set-burst-and-elections-may-well-be

Innymi słowy, nastąpi całkowite zresetowanie systemu gospodarczego, wraz z jubileuszem – jednorazowym umorzeniem długów i redystrybucją majątku – aby rozwiązać tą sytuację.

Aby to było możliwe, prawdopodobnie będzie to wymagało, aby ludzie z bronią usunęli   najwyższe warstwy kontroli mafii chazarskiej w Loży P2 Wolnej Masonerii we Włoszech i w centrum syjonistycznym w Zug w Szwajcarii. Dobrym początkiem byłby najbardziej widoczny lider P2 – papież Franciszek.

NSA ma nagrania byłego Jezuity Petera Hansa Kolvenbacha, przyznającego się do udziału w masowym morderstwie przy użyciu broni nuklearnej i tsunami z 11 marca 2011 r. w Fukushimie, twierdząc, że był satanistą. Jeśli papież nie upubliczni tego i nie będzie szukał wybaczenia dla swojego Kościoła, będzie on współwinny masowego morderstwa. Jako taka, zostanie wyznaczona nagroda za jego głowę, aby zapewnić, że zostanie aresztowany i stanie przed sądem. Wyznaj winy, Franciszku.

Mówiąc o Fukushimie, w zeszłym tygodniu ten autor został zaszczycony wizytą dr Hirokatsu Kinoshita, który prowadziła klinikę w odległości 20 km od elektrowni jądrowej w Fukushimie. Kinoshita, specjalizujący się w leczeniu raka, zakupił zaawansowane urządzenia do wykrywania promieniowania i systematycznie testował pracowników fabryki Fukushimy po katastrofie jądrowej i tsunami. Mówi, że w ciągu dwóch lat testów nie udało się znaleźć żadnego promieniowania ani jednej osoby cierpiącej na chorobę popromienną. To doskonale wpisuje się w dowody dostarczone właściwym organom, które dowodzą, że Fukushima była spowodowana przez urządzenia nuklearne umieszczone na dnie morza w okolicach brzegu.

Oznacza to również, że 190 miliardów dolarów, które japoński rząd wydał na “oczyszczanie promieniowania” tak naprawdę wykorzystanych zostało w ramach ogromnej kampanii łapówkarskiej przez chazarską mafię, aby utrzymać w Japonii swoje marionetki. To nie może być kontynuowane bez konsekwencji.

W ramach delikatnego przypomnienia, siły naciskające na zakończenie satanistycznych chazarskich rządów mają dostęp do potężnej mocy, którą użyto w zeszłym tygodniu w postaci wielu małych trzęsień ziemi na wyspie La Palma na Oceanie Atlantyckim. Jeśli trzęsienia ziemi spowodują lawinę kamieni wpadającą do oceanu otaczającego La Palma, 100-metrowe tsunami uderzy we wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych i Południowe Wybrzeże Europy.

http://www.independent.co.uk/travel/news-and-advice/la-palma-volcano-canary-islands-earthquakes-tremors-active-erupt-seismic-swarms-a7994476.html

Te same siły wykazały również, że mają możliwość przekierowania obiektów astronomicznych na Ziemię, jak uprzednio pokazano na przykładzie meteoru w Czelabińsku w 2013 roku. NSA ma związane z tym nagranie z ostrzeżeniem, wydanym Gnostyckim Iluminatom, przed tym wydarzeniem.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Chelyabinsk_meteor

Jako ostatnia uwaga, członkowie rosyjskich sił specjalnych skontaktowali się z Organizacją Białego Smoka, aby poinformować ich, że użyli taktycznej broni nuklearnej, aby wysadzić nielegalne laboratorium rozwoju broni nuklearnej w Accra w Ghanie. To wydarzenie zostało opublikowane w światowych mediach jako “wybuch dystrybutora na stacji benzynowej”.

http://www.express.co.uk/news/world/863614/accra-explosion-petrol-station-ghana-video-gas-station-fire-university-of-ghana

 

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/10/16/summit-donald-trump-kim-jong-un-negotiated-khazarian-mafia-attempts-start-war-fail/
https://theeventhub2015.blogspot.com/2017/10/full-article-benjamin-fulford-2017-10_19.html

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.