[Prepare for Change] Październikowy wywiad z Cobrą.

 

[Prepare for Change] Październikowy wywiad z Cobrą.

 

Cobra jest Plejadiańskim kontaktem (ma kontakt z Plejadianami) i od ponad 35 lat ma kontakt z podziemiem. Powiedziano mu przez Opór, by pozostał anonimowy i ma stałą komunikację z istotami z Planety X, które pomagają Ruchowi Oporu. Jako ziemski przedstawiciel sieci Agartan i Sił Światła, stara się przygotować ludzkość do nadchodzącego Wydarzenia.

Naszym zamiarem jest rozproszenie strachu, wyjaśnienie wszelkich nieporozumień i dodanie informacji na temat tego, co naprawdę dzieje się za codziennymi nagłówkami. Aby uzyskać więcej informacji, zachęcamy do zapoznania się z jego archiwum bloga obejmującego łącznie 900 wpisów. Zobacz: 2012portal.blogspot.com


 

Transkrypcja wywiadu z 10 października 2017 r., opublikowana 18 października 2017 r.

 

Zasady publikacji: wszystkie Wywiady Prepare for Change z Cobra muszą zostać opublikowane w ich CAŁOŚCI z całą zawartą w nich treścią, niezredagowane, w pełni tak, jak pojawiają się na stronach i w plikach audio.

 

Aktualizacja dla Malawi na dzień 10 października 2017 r

W miesiącach letnich nie było aktualizacji o Malawi, więc szybko nadrobię zaległości. W ciągu ostatnich 3 miesięcy Keyason był zajęty rosnącą liczbą sierot. Karmimy dzieci  mąką kukurydzianą: msima, którą to spożywają. Ich dieta nie składa się dokładnie z artykułów spożywczych, które najczęściej spożywa się w krajach rozwiniętych. Koszt 50 kilogramów mąki kukurydzianej wynosi około 24 dolarów. Na ostatnim zdjęciu, które Keyason przesłał mi, widać było około 25-30 worków mąki kukurydzianej. To jest tygodniowe zaopatrzenie.

Keyason uprawia też ogród z warzywami i owocami niezmodyfikowanymi genetycznie, co pomaga na małą skalę uzupełnić dietę. Wystąpiły problemy ze szkodnikami ogrodowymi, na które dzięki filmom z YouTube, znaleziono rozwiązania ekologiczne pomagające rozwiązać te problemy. Niektóre uprawy zostały niestety utracone.

Keyason kupił 2 małe woły, ale tylko jeden przeżył w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Zastanawiam się, czy problem leży w niewystarczającej ilości jedzenia.

Jedno raczej smutne zdarzenie miało miejsce pod koniec sierpnia. Jedno z dzieci ciężko zachorowało, a opiekunka Mevisi została poproszony o zabranie Josepha do szpitala w Blantyre. Rower jest najczęstszym środkiem transportu. Blantyre jest najbliższym miastem ze szpitalem i jazda rowerem to długa podróż. W pewnym momencie w podróży do szpitala zarówno Mevisi, jak i Joseph zostali uderzeni przez szybko jadący samochód i obaj zginęli.
Mevisi pozostawiła 4 dzieci, które są teraz sierotami pod opieką Keyasona. Joseph miał trzy siostry, które są pod opieką Keyasona. Keyason nie tylko stracił Mevisi, która pomagała  opiekować się sierotami, ale teraz ma 7 dzieci będących w rozpaczy, które straciły brata i matkę.

Harrison ma 15 lat i jest najstarszym dzieckiem Mevisi. Jest dość mały jak na 15-latka. Harrison lubi grać w piłkę nożną i siatkówkę. Jest dobrym opiekunem dla swojego młodszego rodzeństwa. Chciałby być pilotem, kiedy dorośnie. Jego największym problemem jest to, że gdy jest sam, płacze, gdyż tęskni za matką.

Drugim dzieckiem Mevisi jest 13-letnia Dina. Jest głucha i nie umie mówić. Keyason mówi mi, że jest inteligentna, ale z powodu warunków panujących w Malawi, nie ma specjalnej szkoły dla dzieci niepełnosprawnych. Dina jest w 4 klasie szkoły podstawowej z dziećmi, które słyszą. Lubi grać w siatkówkę z rówieśnikami. Dina jest zamyśloną duszą i chciałaby być pielęgniarką.

Malita jest trzecim dzieckiem Mevisi. Ma 8 lat i jest 3 klasie szkoły podstawowej. Malita jest dobrą uczennicą, ale ma trudności z radzeniem sobie ze śmiercią matki. Keyason mówi, że opuszcza szkołę płacząc, podczas gdy myśli o matce. Starają się odwrócić jej uwagę, ale nie ma zabawek i jakichkolwiek zajęć dla 8-letniej dziewczynki. Keyason mówi, że cotygodniowe pieniądze, które wysyłamy, również wydawane są na opiekę medyczną i potrzeby, takie jak olej i mydło. Na koniec tygodnia nie ma pieniędzy. Dzieci wymyślają własną rozrywkę i gry.

Czwarte dziecko Mevisi to Daniel. Keyason mówi, że ma około jednego roku życia i nadal jest niemowlęciem i wymaga ciągłej opieki.

W imieniu Keyasona proszę wielkodusznych Pracowników Światła o wsparcie dla tych 7 dzieci. Jeśli 7 Pracowników Światła mogłoby stanąć na wysokości zadania, wysyłając comiesięczne wsparcie do Keyasona, to odciążyło by jego wysiłki, które są dla mnie przytłaczające, gdy widzę, z czym musi sobie radzić na co dzień. Zdjęcia i informacje na temat tych dzieci znajdą się na stronie internetowej. Odwiedźcie naszą witrynę, aby zobaczyć te prawdziwe dzieci, które potrzebują naszej pomocy. Jeśli możesz pomóc, napisz do Lynn@prepareforchange.net

Ci, którzy chcą skorzystać z ulg podatkowych, mogą to zrobić z Prepare for Change, ponieważ jesteśmy obecnie organizacją charytatywną 501c3. Jako dodatkowy bonus przez pierwsze trzy dni po opublikowaniu niniejszego wywiadu, każdy nowy darczyńca Prepare for Change dla naszych sierot z Malawi otrzyma datek od specjalnego Pracownika Światła. Proszę skorzystać z tej okazji, aby pomóc w tej najbardziej godnej sprawie. Te sieroty z Malawi są kolejnym pokoleniem, które będą tworzyć Afrykę, zamożną, obfitą i pokojową. Będą na zawsze wdzięczni za szansę w życiu, którą im dasz.

 

Lynn – Witamy wszystkich w naszym wywiadzie PrepareForChange.net z Cobrą 10 października 2017. Witamy z powrotem Cobra.

COBRA – Dziękuję bardzo za zaproszenie. to jest jedna z najlepszych okoliczności, aby kontynuować nasze wywiady.

Lynn – zamierzam pozwolić Aaronowi zadać pierwsze pytanie.

Aaron – Cześć Cobra. Zawsze dobrze jest cię słyszeć. Zacznijmy od pierwszego pytania. To interesujące pytanie. To było w wielu wiadomościach. To jedno z większych wydarzeń. Chodzi o strzelaninę w Las Vegas, która miała miejsce około 10 dni temu. Zacznijmy od jednego widza i tego, o co prosił, a potem zajmiemy się konkretnymi punktami. Jest to jeden z bardziej skomplikowanych.

Jest wiele informacji w internecie i na youtube. Chcę tylko uzyskać opinię na ten temat. Pytanie brzmi: 1 października po prostu doświadczyliśmy masowej strzelaniny / fałszywej flagi w Las Vegas w stanie Nevada. Doniesiono o 58 osobach zabitych. Czy ktoś “większy” stoi za tym atakiem?

COBRA – Zasadniczo jest to tylko jeden z wielu ataków, które zaprojektował Kabał aby stworzyć więcej strachu i paniki. Jest to jeden z celów, a także dodam opinię Benjamina Fulforda: zostało to zaprojektowane tak, aby propagować większą kontrolę tłumu, większe bezpieczeństwo i firmy zajmujące się bezpieczeństwem spodziewały się zarobić na tym. To był drugi powód stojący za tym.

Aaron – Więc, w odniesieniu do Stevena Paddocka pytają: “Zarzucono mu, że jest strzelcem. Jest wiele opinii na temat, czy jest on czy nie. Pytający zapytał: Kto go wyszkolił? To nie musi być ważne pytanie, zakładając, że jest strzelcem.

COBRA – To po prostu różne aspekty Kabała, który może po prostu wynająć tego rodzaju ludzi i są odpowiednio przeszkoleni z wyprzedzeniem, więc jest to niewielka operacja dla. . . nic bardzo skomplikowanego.

Aaron – Mówi się też, że jest sprzedawcą broni.

COBRA – W rzeczywistości było wielu strzelców, a nie tylko jeden strzelec, więc mamy tu kilka osób, które są zaangażowane w tą sytuację.

Aaron – Czy powiedziałbyś, że Steven Paddock jest “kozłem ofiarnym”, który wziął na siebie winę. Zawsze zabijają rzekomego strzelca, a media chcą przedstawić go jako jedynego.

COBRA – Tak, dokładnie tak, tak.

Aaron – Dzisiaj wszyscy mają smartfony i było duż, dużo nagrań. W oddali słychać automatycznie oddawane strzały, a ludzie w Mandalay Bay mogli usłyszeć to naprawdę głośno w tym samym czasie i nie było to echo. Powiedziałeś, że było wielu strzelców.

COBRA – Tak.

Aaron – Mówi się, że na 34 piętrze, na 12 piętrze na 4. piętrze, a także w tłumie. Ludzie, którzy uciekali od strzelców w Mandalay Bay, byli postrzeleni z przodu. Cóż, to również jest dowód na to. Czy powiedziałbyś, że tam byli też aktorzy kryzysowi.

COBRA – Jaki kryzys.

Aaron – Wiesz, była tam prawdziwa broń, prawdziwe kule i prawdziwi strzelcy (tak, tak) to oczywiste, prawdziwi ludzie zostali ranni, ale czy byli tam jacyś aktorzy.

COBRA – O tak, aktorzy, tak, to sytuacja połączona. Były prawdziwe ofiary, prawdziwi strzelcy i prawdziwa krew, a także aktorzy, aby rozdmuchać liczbę ofiar, aby rozdmuchać wydarzenie, aby zwiększyć strach, stworzyć większą panikę. . . Jedną z rzeczy, którą chcieli stworzyć, jest to, żeby każda alternatywna społeczność bez końca analizowała to, co się stało, jak to się stało, dlaczego tak się stało. To jest jedno wielkie rozproszenie uwagi. Jest to jałowe, spędzanie zbyt dużo czasu na analizowaniu tego, ponieważ jest to tylko jeden z wielu ataków, które zdarzają się, właściwie przedstawię wam inną perspektywę: każdego dnia chemioterapia zabija więcej osób w klinikach w Stanach Zjednoczonych i na całym świecie i nikt się tym nie przejmuje.

Aaron – w porządku.

COBRA – Kabał zabija codziennie ludzi chemioterapią i innymi lekami, ale nikt tego nie zauważa, a to jest na znacznie większą skalę niż to, co stało się w Las Vegas.

Aaron – w porządku. Chemioterapia została w pewnym sensie zaakceptowana. Jest OK, ponieważ jest to jedna z uznanych metod terapii.

COBRA: Tak, ale jeśli zobaczysz, co się dzieje, możesz ujrzeć sprawy z perspektywy.

Aaron – Więc 58 osób, które przypuszczalnie zmarły, liczba ta może być mniejsza lub 500+ ofiar, które były dotknięte,które zostały poszkodowane, może być to o wiele mniejsza liczba niż w rzeczywistości?

COBRA – według moich źródeł jest mniejsza, tak.

Aaron – Jest mniejsza? ok

COBRA – Ale są też inne aspekty tej sytuacji. Ludzie są zadeptywani z powodu paniki w tłumie i to jest coś innego, co należy wziąć pod uwagę.

Aaron – Są ranni, ale nie od pocisków?

COBRA – wiele z nich, zwłaszcza tych, które nie zostały śmiertelnie ranne, zostało zdeptanych i był to tłum, w rzeczywistości jednym z aspektów planów, jednego z planów jaki mieli, Kabał miał , było stworzenie paniki w tłumie.

Aaron – Czy był to dla nich eksperyment, aby zobaczyć, jak dobrze im pójdzie?

COBRA – Tak.

Aaron – Ciekawe. Tak, moglibyśmy mówić o tym bez końca, ale prawdopodobnie powinniśmy przejść do następnego pytania, ale jak powiedziałeś to wielkie zakłócenie spokoju. Dziękuję Cobra za tę odpowiedź.

Lynn – OK Cobra, teraz przyjrzymy się Arabii Saudyjskiej: kobiety mogą teraz prowadzić w uciskającym autorytarnym kraju jakim jest Arabia Saudyjska, w której przestrzega się prawa szariatu. To pierwszy raz, od zawsze. Arabia Saudyjska jest krajem, w którym kobiety muszą zakrywać twarze czarnymi zasłonami, gdzie nie mogą chodzić po tej samej stronie chodnika co mężczyźni, gdzie dorosłe kobiety są zmuszane do bycia posłusznymi wobec swoich męskich opiekunów, męża, ojca, brata, gdzie kobiety muszą uzyskać zgodę na podróż i uzyskać notatkę podpisaną przez swojego męża w celu uzyskania jakiejkolwiek opieki medycznej, ponieważ prawo saudyjskie uznaje kobiety za niezdolne do podejmowania decyzji za siebie. Również Arabia Saudyjska jest krajem, w którym kobiety mogą zostać ukamienowane na śmierć za to, że zostały zgwałcone, a nie karze się gwałciciela, a także pozwala ojcu zabić córkę, jeśli córka go zhańbiła. Tak, to jest prawo szariatu w jego najlepszym wydaniu. Ale Cobra, jakim sposobem, jest krajem o takim bogactwie i tak bardzo zacofanym? To brzmi jakby pochodzili autentycznie z epoki kamiennej około 50 000 lat temu! Czy możesz skomentować to Cobra?

COBRA – rzeczywiście jest wiele krajów, które nadal są w średniowieczu, jeśli mówimy o rozwoju społeczeństwa, a wiele z tych krajów jest dość zamożna. Bogactwo nie oznacza. . . nie można tego zrównać ze stanem rozwoju społeczeństwa. Oznacza to po prostu, że w Arabii Saudyjskiej rządzący Kabał jest po prostu bardziej potężny i mogą tłumić więcej. Więc jest to rodzaj społeczeństwa, które stworzyli. (Ok dziękuję)

Pamiętajcie, aby wspierać nas dzięki darowiznom poprzez system PayPal, które zapewniają uaktualnienia.

Aaron – Następne pytanie: Od czasu do czasu zaczęto mówić o martwych walutach powracających ponownie do życia. Historia i zdrowy rozsądek mówią nam, że kiedy waluta jest napompowana do punktu, w którym papier toaletowy jest wart więcej, waluta jest prawie martwa. Ale teraz banknot o nominale 100 bilionów dolarów Zimbabwe jest sprzedawany na eBay za 1 dolar do 70 dolarów, jako przedmiot kolekcjonerski. A obecnie Bank Centralny Zimbabwe skupuje 100 bilionów dolarów Zimbabwe za 40 centów amerykańskich. W moim rozumieniu, ci, którzy zebrali wiele z tych hiperinflacyjnych walut, sprzedają i forsują ideę, że magicznie będą powracać do życia i wszyscy staną się bogaci. Obejmuje to Wietnamski Dong i Iracki Dinar. Czy mógłbyś skomentować to Cobra?

COBRA – Właściwie mówiłem o tym wiele razy wcześniej. Ludzie, którzy oczekują drastycznego wzbogacenia się na handlu tymi walutami, są w błędzie. To się nie wydarzy. Po prostu kiedy. . w rzeczywistości, jeśli istnieje sytuacja z hiperinflacją, co się dzieje to, że kraj dewaluuje walutę i mogą usunąć 3 zera, 6 zer lub 10 zer. Emitują nowego dolara Zimbabwe, na przykład, powiązanego z dolarem amerykańskim i wszystkie stare pieniądze są nagle warte mniej. Może teraz wart jest 40 centów, potem może być wart 20 centów. Jest to więc bardzo ryzykowne, jeśli chodzi o handel walutami, które znajdują się w spirali hiperinflacji. Tego rodzaju banknoty są interesujące dla kolekcjonerów, ale poza tym nie widzę powodu, dla którego ktoś powinien zebrać dużą liczbę takich banknotów.

Aaron – Więc jeśli kraj zdecyduje się na ponowne stworzenie własnej waluty, jak przypuszczam, Zimbabwe używa dolara amerykańskiego, ale jeśli zdecydują się używać własnej waluty, wydrukowaliby nowy banknot. Czy to prawda?

COBRA – zasadniczo, to co dzieje się w tego rodzaju sytuacjach, zazwyczaj w kraju pojawia się nowy banknot, zmienia się waluta, usuwa się pewną liczbę zera i bank centralny przez pewien czas może wymieniać starą walutę, ale przy bardzo niskim kursie, (np. 40 centów), więc najprawdopodobniej to się zdarzy. Jest to jedna z możliwości. (OK, dziękuję za odpowiedź)

Lynn – ustalono, że rzeczywisty koszt nielegalnej imigracji w Stanach Zjednoczonych wynosi 135 miliardów dolarów rocznie dla obywateli amerykańskich. A dla “marzycieli”, dzieci, które przywieziono tutaj, gdy były młode, szczególnie ciężko będzie im być deportowanymi jako dorośli z powrotem do Meksyku lub do innego kraju, z którego pochodzą. Jeśli “marzyciele” pozostaną tutaj, będzie to miało efekt kuli śnieżnej, w wyniku tego wszystkie ich rodziny i przyjaciele migrują tutaj do USA. Ameryka nie może poprzeć masowego napływu niewykwalifikowanych pracowników migrujących do tego kraju. Istnieje tylko ograniczona liczba domów, które potrzebują ogrodników, dozorców i pokojówek. Czy możesz skomentować to Cobra?

COBRA – zasadniczo takie sytuacje można rozwiązać tylko po Wydarzeniu, kiedy nastąpi równość pomiędzy wszystkimi narodami i wszystkimi ludźmi. Powodem, dla którego ludzie uciekają z innych krajów i przybywają do Stanów Zjednoczonych jest, ponieważ w ich krajach mają trudności z przetrwaniem lub stworzeniem szczęśliwego życia. Dlatego migrują i ludzie będą kontynuować migrację, dopóki taka równowaga nie zostanie stworzona w ten czy inny sposób. Więc nie ma żadnej polityki, która może rozwiązać ten problem, nie uwzględniając podstawowej nierówności istniejącej na tej planecie. (Zgadzam się, dziękuję)

Aaron – Miasta udzielające schronienia nielegalnym imigrantom są kolejną kwestią zajmującą się problemem imigracji. Wiem, że to trudna decyzja, gdzie Demokraci wspierają programy zasiłków i świadczeń socjalnych i naturalnie, jeśli imigranci nieposiadający dokumentów otrzymają przywilej głosowania z bezpłatnym programem Obama Care, co już się dzieje, imigranci będą głosować na Demokratów aby utrzymać strumień darmowych rzeczy płynący do nich. I Trump chce powstrzymać to wszystko i przekazać pieniądze do Amerykanów nieimigrantów. Czy możesz skomentować to Cobra?

COBRA – Ok, to tylko 2 strony tej samej monety. Znowu, nie zostanie to rozwiązane zanim nie zostanie stworzona podstawowa równość. Nie może być to rozwiązane na spolaryzowanym poziomie pomiędzy Demokratami a Republikanami. (Ok dziękuję)

Lynn- Cobra, Jak zwykle, media wciąż wzywają Trumpa do zakazu dla krajów, w których panuje terroryzm, “Muzułmański Zakaz”. To niewłaściwe określenie jest typowe dla mediów, zawsze przekręcają słowa i nie robią nic, prócz krytykowania Trumpa. 8 krajów objętych zakazem to Czad, Iran, Libia, Korea Północna, Somalia, Syria, Wenezuela i Jemen. To brzmi logicznie, widząc, jak w tych krajach panuje terroryzm i musimy być ostrożni. Czy możesz skomentować to Cobra?

COBRA – w zasadzie, terroryzm jest tworem Kabała, Kabał ma jedną z głównych baz w Stanach Zjednoczonych, więc nie martwiłbym się tak bardzo o ludzi pochodzących z wymienionych krajów, ponieważ ” Terroryści są już wszędzie “. (Tak, na pewno widzieliśmy to, dziękuję)

Aaron – dokument Kena Burnsa “Wietnam” niedawno nadawany przez PBS, był bardzo wnikliwy. Rzuca światło na to, że Wietnam był terytorium francuskim, zajmowanym przez Francuzów i Japończyków. Francja była naszym sprzymierzeńcem a Japonia naszym byłym wrogiem. Południowi Wietnamczycy nienawidzili zarówno Francuzów jak i Japończyków. Ho Chi Minh rozpoczął rewolucję i chciał naszej pomocy w uwolnieniu mieszkańców Południowego Wietnamu. Dodajmy komunistyczny Północny Wietnam i mamy bardzo złożony problem Kontroli i pragnienie Wolności. Stany Zjednoczone znajdowały się w bardzo niewygodnej pozycji. Wiem, że to jest uproszczenie, ale Cobra możesz skomentować tę całą sytuację Wietnamu w 1960 i 1970 roku.

COBRA – zasadniczo po prostu uprościłbym to bardzo. Kabał chciał wywołać kolejną wojnę i wywołali kolejną wojnę, to wszystko. Zawsze istnieją miejscowe złożoności, które mogą być wykorzystane do wytłumaczenia pretekstu dla kolejnej wojny i tak właśnie stało się z Wietnamem. (OK)

Lynn – John McCain był pilotem myśliwca w Wietnamie, został zestrzelony, schwytany i prawie zginął. W filmie dokumentalnym wydawał się prawdziwym patriotą. Ale teraz w Kongresie, McCain jest obstrukcyjnie przeciwko administracji Trumpa. Co się stało z Johnem McCain, Cobra?

COBRA – On jest poddanym kontroli umysłu niewolnikiem sieci Iluminatów i to wyjaśnia całe jego zachowanie. (wow, tak)

Aaron – Julian Assange w rozmowie z Daną Rohrabacher przedstawił dowody na to, że nie było rosyjskiej ingerencji w amerykańskie wybory. Wiemy, że to prawda, ale o co chodzi z tym, że z Assanga zrobiono przestępcę, ponieważ on był tylko dziennikarzem i reporterem prawdy. Proszę skomentuj to.

COBRA – Nie mam żadnych komentarzy na ten temat. (OK)

Lynn – Robert Mueller, ścigając Trumpa, po tym jak ten zwolnił dyrektora FBI Jamesa Comeya, jest na celowniku byłego asystenta białego domu Rogera Stone’a i sędziego Andrew Napolitano, by zostać zwolnionym przez Trumpa, w której to kwestii Trump ma wszelkie prawa i władzę. Ponieważ ta cała sprawa FBI była polowaniem na czarownice aby działać przeciwko Trumpowi, byłoby wspaniale zobaczyć Muellera odchodzącego wraz z resztą bagiennych stworzeń, które trzeba usunąć. Czy masz jakiś komentarz do tego Cobra?

COBRA – Powiedziałbym, że ta cała seria pytań pochodzi od kogoś, kto jest spolaryzowany na Trumpa i antydemokratów. Powiedziałbym, że obie strony i cała sytuacja zostały zaprojektowane tak, aby tworzyć dokładnie taką polaryzację w ramach amerykańskiego społeczeństwa. I powiedziałbym, że żadna z tych partii nie jest dobra a drudzy są źli. Nie prawda. Zasadniczo mamy infiltrację Kabała w obu partiach, a właściwie Kabał z samego szczytu, Jezuici i inni najwyżsi członkowie Kabała manipulują zarówno partiami, jak i politykami z obu stron, aby stworzyć dokładnie taki podział. (Ok dziękuję)

Aaron – To chyba z tej samej serii: prokurator generalny Jeff Sessions ociąga się z oskarżeniem i postawieniem przed wymiarem sprawiedliwości tych, którzy rażąco naruszają prawo. Jakiekolwiek komentarze Cobra?
COBRA – Powtarzam ponownie ten sam komentarz. (Ok dziękuję)

Lynn – w odniesieniu do Zdrajców i Zdrady, odkryto, że czołowi Republikanie starali się sabotować wybór Trumpa, a także administrację Trumpa. Należą do nich: Paul Ryan, Carly Fiorina, John Kasich, Lindsey Graham i John McCain. Jakieś komentarze tutaj Cobra?

COBRA – tak, powiedziałbym, że to prawda i tak się stało, tak. (Ok dziękuję)

Aaron – To dobre: ​​nasz nowy Człowiek Rakieta – Kim Jong-un, jak go nazywa Trump, spowodował jak zwykle kłopoty. Nie martwię się o jądrową wymianę między Koreą Północną a USA, ale inni nie są tak pewni. Myślę, że istnieją zabezpieczenia, które zapobiegną wypadkom wymknięciu się spod kontroli. Cobra, czy możesz zapewnić resztę z nas, że wszystko będzie OK, o ile nie będzie 3 wojny światowej?

COBRA – O ile. Nie. jeśli chodzi o Koreę Północną, nie będzie wymiany atomowej na ogromną skalę. To się nie wydarzy. Będą zwykłe napięcia pomiędzy Trumpem a koreańskim przywódcą, ponieważ Kabał potrzebuje tego napięcia, aby stworzyć strach, aby utrzymać wszystkich w tym stanie napięcia. Muszą mieć to szczególnie na płaszczyźnie plazmowej, aby utrzymać napięcie na płaszczyźnie plazmy, aby utrzymać ludzkość w niewoli.

Aaron – Poza tym uważam, że Fulford powiedział coś o “zbombardowaniu Korei Północnej po to, aby dać im do zrozumienia, że ​​nie będziemy już godzić się na żadne eksperymenty z rakietami “. Czy to prawda?

COBRA – Właściwie. . . właściwie tak, był niewielki ładunek nuklearny, który został zdetonowany pod powierzchnią w Korei Północnej nie wyrządzając żadnych strat i było to ostrzeżenie, ale północni koreańczycy nie odebrali tego jako ostrzeżenie.

Aaron – Według Fulforda, mówi, że nie robią więcej testów.

COBRA – planują więcej testów. Przewiduje się, że ta gra będzie trwać przez jakiś czas. (Oh, OK). Ale znowu nie martwiłbym się o tę sytuację. (Ok dziękuję)

Lynn – Jeśli chodzi o klasyfikację liderów i inne prominentne osoby, mamy jeszcze kilka osób, które chcielibyśmy ocenić, jeśli chodzi o zło Cobra (OK).

Aaron – po raz kolejny, aby zrozumieć stopień zła, na którym są niektóre prominentne osoby na świecie, czy możesz nam podać, według ciebie, ocenę według skali od jeden do dziesięciu, jeden oznacza dobrą osobę a dziesięć jest uosobieniem zła. Zaczynając od pierwszej ocenianej osoby:

COBRA

1. Jak oceniłbyś Henryego Kissingera? czyste 10 (Wow, nie spodziewałem się tego)

2. Jak oceniłbyś Dicka Cheneya ? czyste 10

3. Jak oceniłbyś Donalda Rumsfelda? 9

4. Jak oceniłbyś Georgea H. W. Busha? Bush Senior. 10 (wow)

5. Jak oceniłbyś George W. Busha Juniora? 8 (OK)

6. Jak oceniłbyś Baracka Obamę? Barack Obama – 5 (więc jest prawie dobrym facetem)

7. Jak oceniłbyś Władimira Putina? 2-3 powiedziałbym (OK)

8. Jak oceniłbyś Angelę Merkel? 8 (wow, dziękuję Cobra)

Lynn – Czy możemy założyć, że wszystkie te osoby są naprawdę żywe lub czy któryś z nich został zastąpiony klonem?

COBRA – Wszyscy są żywi, tak. (Dziękuję Ci)

Lynn – wojna pogodowa Kabała na wyspach na południe od Florydy i na całym świecie spowodowała zamieszanie, zniszczenie, śmierć i więcej uchodźców. Czy możesz powiedzieć coś o niektórych z głównych anomalii pogodowych i która negatywna frakcja celowo manipuluje pogodą?

COBRA – Zasadniczo było to porozumienie pomiędzy różnymi frakcjami Kabała, ponieważ coraz bardziej zdają sobie sprawę, że ich czas się skończył i robią wszystko, aby powstrzymać proces wyzwolenia planetarnego i w ten sposób próbują to robić.

Lynn – Czy te różne frakcje czy różne kraje powodują większość szkód?

COBRA – zasadniczo to frakcje. To nie jest podzielone na kraje, ponieważ wszystkie główne frakcje Kabała są wszędzie na naszej planecie.

Lynn – ile z tego co się dzieje jest naturalne a na ile Kabał nadal ma dostęp do technologii, które czynią rzeczy jeszcze gorszymi?

COBRA – W zasadzie to, co się dzieje, polega na tym, że sama planeta reaguje na zwiększone energie z centrum galaktycznego, a następnie Kabał wykorzystuje istniejące burze i stara się kierować je w stronę, gdzie mogą wyrządzić wiele szkód i gdzie tylko mogą. . na przykład zrobili to ostatnio w Puerto Rico.

Aaron – następne pytanie: 250-letni Europejski fundusz Rothschildów wykorzystywany do szantażu, przekazywania darowizn dla politycznych faworytów (często Bushów i Clintonów), łapówek i przestępstw. Od wtorku 27 września fundusz został skonfiskowany i nie jest już dostępny dla nich. Twój Komentarz Cobra?

COBRA – OK. Nie wierzyłbym, że ten fundusz został skonfiskowany i nie jest już dostępny dla nich. Skąd pochodzą te informacje? (nie wiem) Więc nie wierzyłbym w to, że zgodnie z tym… nadal doskonale działa i funkcjonuje.

Aaron – Nadal mają mnóstwo bogactw do korzystania z nich jak zechcą?

COBRA – wciąż mają dostatecznie dużo bogactwa, że mogą nadal robić co zechcą. (Ok dziękuję)

Lynn – urzędnicy katalońscy twierdzą, że w referendum zabronionym przez rząd centralny tego kraju 90 proc. głosowało na “tak” za niepodległością od Hiszpanii. Jeden z liderów katalońskich powiedział, że region “zyskał prawo do własnego państwa “.

Wiemy, że Katalonia jest dużym motorem ekonomicznym Hiszpanii. Czy możesz powiedzieć coś o tych wyborach w Hiszpanii i dlaczego hiszpański rząd chciał stłumić te wybory?

COBRA – zasadniczo rząd hiszpański chciał stłumić wybory i jednym z głównych powodów, o których właśnie powiedziałaś, jest to, że jest to źródło znacznego procentu bogactwa tego hiszpańskiego rządu centralnego. A część europejskiej polityki. . . właściwie Kabał chce, aby Katalonia nadal była pod rządami hiszpańskiego rządu. Powiedziałbym, że wielu Katalończyków chciało wyzwolić się z tego układu i. . . Nie wiadomo jeszcze, jak to wszystko się rozegra, ponieważ siły represji są wciąż silne, a także to referendum zostało przeprowadzone w różnych stresujących warunkach, zwróć uwagę, że większość Katalończyków nie głosowała, a więc ich referendum nie odzwierciedla woli większości Katalończyków. Więc musimy również uważać, jak to interpretujemy.

Lynn – I czy w tym momencie sądzisz, że ten ruch niezależności jest ruchem pozytywnym, dla sił Światła?

COBRA – Tak, jest pozytywny, jeśli został przeprowadzony we właściwy sposób. Jeśli będzie to prowadzone we właściwym kierunku, może stać się bardzo pozytywnym. (Ok dziękuję)

Aaron – słyszałem, że Wielka Brytania NIE opuści UE, przecież musieliby zapłacić astronomiczną opłatę, jeśli odejdą? Czy to prawda Cobra?

COBRA – jest to po prostu część taktyki negocjacji,  usłyszysz różne spolaryzowane historie na ten temat w najbliższych miesiącach, ponieważ starają się, obie strony starają się uzyskać jak najwięcej z tej całej sytuacji.

Aaron – ludzie, którzy głosowali i czy chcą opuścić UE, przynajmniej ci, którzy głosowali, większość?

COBRA – Tak, to prawda. (Ok dziękuję)

Lynn – na niedawnym spotkaniu Narodów Zjednoczonych zostało wystosowane ultimatum po groźbach Rothschildów, że jeśli nie zostaną mianowani na stanowiska jako kontrolerzy przez członków ONZ, to wywołają wojnę biologiczną, ludobójstwo na całej planecie. Ostatecznym terminem był poniedziałek, 25 września, do którego ​​muszą dostarczyć do wszystkich rządów i wszystkich innych agencji obiecane fundusze. Termin zakończył się bez odpowiedzi Rothschildów, a we wtorek rano w konsekwencji wprowadzono dyrektywy dotyczące działań. Usunięcie kogokolwiek związanego z, pracującego dla lub powiązanego w jakikolwiek sposób z Rothschildami są obecnie usuwani, a także Rothschildowie. 78 krajów rozpoczęło naloty. 1100 urzędników rządowych zostało zwolnionych, a około 600 zostało aresztowanych, a niektórzy już nie są wśród nas. Ten proces trwa i nie zostanie zatrzymany aż do zakończenia. Czy to pomaga RM (Ruchowi Oporu), aby iść naprzód? Czy masz jakiekolwiek uwagi do tego oświadczenia Cobra?

COBRA – Nie, nie mogę całkowicie potwierdzić, że to stwierdzenie jest prawdą.

Lynn – więc nie widzisz takich liczb, albo nie sądzisz, że w ogóle to prawda.

COBRA – Nie widzę takich liczb. Prawdziwe liczby są dużo, znacznie, znacznie, znacznie niższe. Pewne rzeczy, które tu przytoczono, nie dzieją się w ten sposób jak zostały przedstawione, więc nie mogę zgodzić się z tym stwierdzeniem. (OK, dziękuję Cobra)

Aaron – Mamy nowy obszar. Nazywa się: JARZĄCA SIĘ SPIRALA NAD ROSJĄ.
26 września rozbłysła spirala nad Rosją. Czy możesz nam coś więcej powiedzieć o tym?

COBRA – To było po prostu testowanie broni skalarnej.

Aaron – Czy E.T. zaangażowały się w to?

COBRA – Nie.

Aaron – Co to oznacza, jeśli cokolwiek?

COBRA – To było po prostu testowanie skalarnej broni, to wszystko. (OK, dziękuję Cobra)

Lynn – kiedy będziemy mieli replikatory, czy nadal będzie istniała sztuka i wyroby ręcznie robione?

COBRA – Właściwie tak. Replikatory będą replikować obiekty dla codziennego użytku, ale prawdziwa sztuka będzie czymś, co nie będzie się powtarzać w ten sam sposób, ponieważ oryginał. . . jeśli będą kopie wykonane za pomocą replikatorów, zostaną ostemplowane podpisem jako takie, więc będziesz wiedzieć, że oryginał nie został wykonany za pomocą replikatora. (Rozumiem)

Lynn – ta osoba pyta: czy łatwo będzie skopiować dzieło sztuki?

COBRA: Tak, ale wszystkie replikatory będą miały pewien mechanizm ochronny, ponieważ każde dzieło sztuki ma unikalny, energetyczny podpis, którego nie da się łatwo powielić. (to uszczęśliwi artystów. Dziękuję Cobra)

Aaron – Następne pytanie dotyczy aktualizacji, więcej o Korei Północnej: Cobra, czy możesz nas na bieżąco informować o Korei Północnej? Czy jest coś, co Pracownicy Światła mogą zrobić na temat problemu z Koreą Północną?

COBRA – Tak, oczywiście, zawsze mogą medytować, te medytacje pomogą uspokoić sytuację.

Aaron – Czy to jest takie same rozwiązanie, które pochodzi z RM?

COBRA – tak, oczywiście, gdy Wydarzenie będzie miało miejsce wszystko to zostanie rozwiązane. (Ok dziękuję)

Lynn- Cobra, proszę opisz krótko wszelkie umowy istniejące między siłami Światła a siłami ciemności, które wciąż są honorowane i utrzymywane w mocy przez siły Światła.

COBRA – Nie powiedziałbym, że są umowami, powiedziałbym, że istnieje dynamiczna równowaga w tym, kto co robi. Siły Światła nie przekraczają pewnych linii,  siły ciemności również nie przekraczają pewnych linii. Siły Światła nie kontaktują się bezpośrednio fizycznie z populacją na powierzchni. A siły mroku nie rozpętują masowych ludobójstw na planecie. Są dwie polarności, które mamy teraz. (Rozumiem)

Aaron – Cobra, czy możesz nam przekazać aktualizację na temat Yaldaboath, czarnego kamienia i bomb toplet?

COBRA – Czarny kamień został całkowicie usunięty. Yaldabaoth traci większość mocy, ale są też inne byty, które również są oczyszczane. A bomby toplet są stopniowo usuwane, tak jak mówimy. (w porządku)

Lynn – Dlaczego mam poczucie, że sprawy spowolniły. Czy tak jest dokładnie czy chcę po prostu zbyt dużo?

COBRA – To tylko psychiczna reakcja na sytuację, gdy nic się nie zmienia tak szybko jakbyśmy chcieli, to jest normalna reakcja. To nie obiektywna ocena. To po prostu: sprawy trwają zbyt długo, ale sprawy trwają zbyt długo od dłuższego czasu. To nic nowego, to, coś, co się dzieje na bieżąco, (tak)

Lynn – Wiem, że nie lubisz pytań ilościowych, ale wydaje się, że jesteśmy w miejscu, w którym robimy postępy, ale podnosi nas na duchu, gdy dajesz nam pewną liczbę lub procent, co wskazuje, że jesteśmy w lepszym miejscu. Ta osoba myśli tak samo jak ja. Przepraszam Cobra.

COBRA – OK, nie lubię dawać procentów po prostu dlatego, że nie tylko my słuchamy tego, a zwłaszcza gdy mają miejsce krytyczne operacje sił Światła. Mamy w tym roku wiele takich krytycznych operacji. Nie jest mądre, aby dawać dużo intela i jest to jeden z powodów, dla których moje aktualizacje są krótsze, ponieważ nie mogę powiedzieć wiele, nie narażając krytycznych operacji. (Rozumiem, mam nadzieję, że wszyscy inni również)

COBRA – Tak, tak.

Aaron – Kiedy Wydarzenie pojawi się, bezpiecznie będzie być na zewnątrz lub czy nastąpią zmiany na Ziemi w tym czasie?

COBRA – bezpiecznie będzie być na zewnątrz. W tym momencie nie nastąpią drastyczne zmiany na Ziemi. (Dobrze, dziękuję)

Lynn- Cobra, kiedy dusza wchodzi do ciała, w łonie matki czy w chwili narodzin?

COBRA – w większości przypadków występuje to między drugim a trzecim miesiącem do 6 lub 7 miesiąca. W rzadkich przypadkach zdarza się to przed i rzadko po tym. Daję ci przybliżone wartości, aby mieć poczucie tego.

Lynn – Więc między 2-4 miesiącem.

COBRA – Powiedziałbym, że między 2 a 6 miesiącem (Ok dziękuję)

Aaron – Następne pytanie: czy Centralna Rasa ukończyła stając się wysoce rozwiniętą, pod manipulacją Archontów? Czy mógłbyś podzielić się z nami swoimi myślami Cobra?

COBRA – rasa Centralna rozwinęła się całkowicie niezależnie od Archontów. (Ok dziękuję)

Lynn – Powiedziałeś, że: “Do 11 listopada 2011 r. wszystkie negatywne linie czasowe planety Ziemi już się zawaliły, a pozytywna przyszłość planety jest pewna. Nie będzie też alternatywnych Ziem. Dlatego jasna przyszłość planety jest pewna. . . . i dla większości mieszkańców planety “. Czy jest to również prawda dla równoległych Ziem? Czy są równoległe Ziemie i równolegli my? (nie) Cobra, rozumiesz?

COBRA – Tak rozumiem, ale odpowiedź brzmi nie.

Lynn – Ale nadal podtrzymujesz to, co było na początku.

COBRA – Tak, tak, zgadzam się z tym, co powiedziałem. Tak.

Lynn – Jaka jest różnica między ziemią równoległą a liniami czasowymi?

COBRA – Linie czasowe są po prostu możliwymi przyszłościami. Równoległa ziemia to pojęcie, które niektórzy ludzie używają, gdy próbują wytłumaczyć co się dzieje. (Ok dziękuję)

Aaron – Jakie są dokładne etapy lub protokoły, które podnoszą nasze wibracje, aby zmienić fizjologię naszego ciała?

COBRA – istnieją protokoły Wzniesienia, które łączą się z aktywacją ciała świetlistego, a następnie te mogą i zmieniają w pewnym momencie fizjologię ciała.

Aaron – Skomentowali to, Bio-kineza?

COBRA – Nie, nie, nie, nie.

Aaron – Oni powiedzieli: czy te same kroki mogą posunąć naprzód aż do odnowienia kości, a nawet zmiany koloru oczu?

COBRA – Powiedziałbym, w pewnym momencie, który może być końcowym rezultatem, ale jeszcze nie jesteśmy tam. (Ok dziękuję)

Lynn- Cobra, jakie masz odczucie na temat, czy potrafimy odtworzyć 24 nici DNA.

COBRA – Nie zgodziłbym się z 24 niciami DNA. To właśnie kolejna koncepcja New Age, która została wprowadzona. (Ok dziękuję)

Aaron – Czy to prawda, czy nie jest to prawdą?

COBRA – znów jest to pojęcie new age, które zostało wprowadzone do populacji na powierzchni.

Aaron – Chciałbym trochę omówić w szczegółach ten temat. Nasze DNA ma 2 nici.

COBRA: Tak, DNA ma 2 nici.

Aaron – nie rozumiem, jak może przejść od 2 do 12 lub 24.

COBRA – Dokładnie, nasze fizyczne DNA nie przejdzie do 12 lub 24

Aaron – jest takie, jakie jest. Słyszeliśmy to od lat. Myślę, że to tylko kolejna plotka lub mit.

COBRA – to kolejna koncepcja new age i chciałbym powiedzieć, że każdy musi używać swojego zdrowego rozsądku, czytając książki lub artykuły internetowe lub cokolwiek, co zostało opublikowane za pośrednictwem alternatywnych mediów.

Aaron – ciężko było mi to przyjąć gdy po raz pierwszy to usłyszałem. Cieszę się, że rozjaśniłeś to.

COBRA – Tak. Zasadniczo mamy 12 nici DNA na płaszczyźnie eterycznej, ale nie na płaszczyźnie fizycznej.

Aaron – Ach, to robi różnicę.

COBRA – to zupełnie inna historia, tak.

Lynn – przejdźmy do następnego pytania: Chociaż istnieje szereg informacji online dotyczących projekcji astralnej, czy jest to mądre, stosowanie projekcji astralnej?

COBRA – To jest mądre, jeśli wiesz, co robisz. To nie jest mądre, jeśli po prostu eksplorujesz różne wymiary z ciekawości.

Lynn – OK. Ta osoba mówi dalej: czy możemy ufać doświadczeniom projekcji astralnej?

COBRA – Powiedziałbym, że wiele rzeczy jest możliwe, gdy stosujesz projekcję astralną, więc nie zawsze jest to bezpieczne. (OK)

Lynn – Więc jeśli ktoś chce to zrobić, powinniśmy na początku prosić o wskazówki. Jak rozpoznać, czy jest to bezpieczne czy nie.

COBRA – Zalecałbym raczej nie robić tego. Jeśli zadajesz takie pytanie, może lepiej nie robić tego. (OK, w porządku, dziękuję)

Aaron – Co oznacza “monadyczne rozszerzenie” w odniesieniu do zachowań człowieka i obecnej świadomości ludzkiej stanu zniewolenia?

COBRA – Musiałbym wiedzieć, co masz na myśli mówiąc monadyczne rozszerzenie. Ponieważ rozszerzenia monadyczne są terminami używanymi na różne sposoby przez różnych ludzi.
Aaron – Mają go w cudzysłowiu, ale nie wiem, co to znaczy. OK.

Lynn – Czy możesz skomentować pogląd, że istnieje wiele wersji nas samych istniejących w tym samym czasie.

COBRA – W pewnym sensie tak, ponieważ istnieje Wyższe Ja, prawdziwe Ja i istnieje przedłużenie tego do ciała fizycznego w naszej fizycznej inkarnacji.

Lynn – Czy te wersje znajdują się w równoległych światach, wymiarach lub liniach czasowych?

COBRA – Właśnie odpowiedziałem na to pytanie. (OK, w porządku Aaron)

Aaron – Czy to prawda, że ​​duża część ludzkiej populacji została już sklonowana?

COBRA – Nie, to nieprawda. (OK)

Aaron – Czy są “kopie” ludzi chodzących po planecie używane przez programy kontroli umysłu?

COBRA – w większości przypadków nie jest to prawdą. (OK, dobrze wiedzieć)

Aaron – Proszę o komentarz. Jaki procent populacji można sklonować w tym czasie?

COBRA – bardzo, bardzo mały procent.

Aaron – Czy sklonowanie człowieka jest skomplikowane . Nadal muszą przejść przez lata. . .

COBRA – Można klonować ciało, ale nie można klonować duszy, więc nadal nie można dokładnie powielić człowieka.

Aaron – Dodatkowo są czynniki środowiskowe gdy dorastają.

COBRA – jest wiele czynników, dotyczy to również czynników środowiskowych. (dziękuję Cobra)

Lynn – czy można wprowadzić duszę osoby do klonu.

COBRA – Tak, oczywiście.

Lynn – Więc ta osoba musiałaby wtedy umrzeć, racja?

COBRA – Jeśli chcesz, tak, klon to tylko kopia ciała fizycznego, oczywiście możesz umieścić osobę w tym, a także ją wyjąć. (hmmm )

Aaron – Jak długo trwa aby klon dorosną.

COBRA – klony mogą rozwinąć się dość szybko, nawet w ciągu kilku miesięcy z pomocą bardzo zaawansowanych technologii. (wow)

Lynn – Czy to prawda, że ​​”prędkość orbity” naszego globu wynosi 66 600 mil na godzinę?

COBRA – zawsze trzeba mierzyć prędkość względem__________czegoś. Więc prędkość jest zawsze względna. Musisz określić szybkość globu względem czego?

Lynn – ta osoba mówi: że “krzywizna dla jednej mili kwadratowej” wynosi 666 stóp? a “Oś nachylenia” wynosi 66,6 stopni?

COBRA – ta historia nie jest prawdą.

Lynn: Jakie jest znaczenie ezoteryczne i okultystyczne tych interesujących wymiarów planetarnych w odniesieniu do obniżania lub podnoszenia naszej świadomości? Czy jest tu jakiś związek?

COBRA – nie ma związku, ponieważ już stwierdziłem, że co najmniej jedna z tych liczb jest nieprawidłowa. (ale 2 z nich są poprawne?)

COBRA – Może być, jeśli otrzymam więcej informacji na temat tego, z jakiego punktu ta osoba mierzy prędkość. W pewnych okolicznościach może to być słuszne, ale nie mam wystarczających informacji od tej osoby o definicji jaką ta osoba ma na myśli. (Rozumiem, dziękuję Cobra).

Aaron – Cobra, spędziłem 10 lat robiąc GPS i globalną analizę jeśli chodzi o fizykę i matematykę, to są błędne liczby. Nie mogę nawet zrozumieć 66 000 mil/godzinę.

COBRA – To może być szybkość związana z ruchem ziemi związana z pewnym punktem wewnątrz galaktyki. Może to być coś takiego, ale potrzebuję więcej informacji. (wyprowadzisz się z Ziemi i to może być gdzieś prawdziwe )

Aaron – Przejdźmy do następnego pytania: Czy możesz nam powiedzieć, na czym polega Korekta Procesu?

COBRA – Nie, znowu nie mogę odpowiedzieć na to pytanie. (tak, to trochę niejasne. dziękuję Cobra)

Lynn- Cobra, czy świadomy sen jest pomocny?

COBRA – Może być pomocny Tak. Ponownie, jeśli jest to zrobione z właściwą świadomością.

Lynn – Czy powinniśmy spędzać czas robiąc lub ucząc się tego?

COBRA – tak, jeśli czujesz się tak prowadzony/a, a jeśli czujesz się pewnie w tym i możesz sobie z tym poradzić, tak.

Lynn – Czy masz jakieś wiarygodne źródła, które możesz nam przekazać, abyśmy zdobyli więcej wiedzy na ten temat.

COBRA – Musisz wysłać mi e-mail i mógłbym ich poszukać. Nie mam ich teraz. (Ok dziękuję)

Aaron – Następne pytanie: Ludzie są zafascynowani niewidzialnością – wyszukiwarka google pokazuje prawie 140 filmów takich jak The Invisible Man czy nawet książka Harry Potter i niewidzialny płaszcz . Skąd bierze się taka fascynacja niewidzialnością?

COBRA – ludzie fascynują się wszystkim, co wykracza poza zwykłą rzeczywistość, więc jest to jedna z tych fascynacji.

Aaron – Czy niewidzialność jest techniką maskującą, więc to zasłania a nie czyni rzeczy rzeczywiście niewidzialnymi?

COBRA – Właściwie tak, to jest technologia maskująca, która może odbijać promienie w określony sposób tak, że nie są widoczne dla oka. Bardziej zaawansowane technologie maskowania mogą nawet teleportować fotony i inne fale radiowe, aby nie zostały wykryte. Istnieje wiele różnych metod.

Aaron – czy jest to jeden z wielu sposobów, w jaki ludzie byli kontrolowani – przez ograniczoną wizję?

COBRA – nie, nie nie.

Aaron – kolejne: czy jest to jeden z wielu sposobów, w jaki ludzie byli kontrolowani przez ciemne siły niewidzialne dla nas?

COBRA – Nie, tak się nie dzieje, z wyjątkiem bardzo rzadkich przypadków przez grupę Chimery.

Aaron – Niektóre osoby ze zdolnościami paranormalnym lub rozwiniętą intuicją potrafią “widzieć” pola energii ludzi lub istot zarówno jasnych, jak i ciemnych. Wydają się być w stanie “widzieć” szersze widmo światła. Czy to jest dokładne?

COBRA – w większości przypadków nie. (Ok dziękuję)

Lynn – po Wydarzeniu lub podczas lub po naszym wzniesieniu nasze widzenie rozszerzy się, aby móc widzieć więcej długości fal światła lub wymiarów, aby widzieć, co było dla nas niewidoczne?

COBRA – To co się zdarzy to, wiele osób będzie mogło zobaczyć niefizyczne płaszczyzny wraz ich wyższymi czakrami.

Lynn – czy to nastąpi po Wydarzeniu, czy też musimy poczekać na Wzniesienie.

COBRA – Po Wydarzeniu na pewnym etapie procesu Wniebowstąpienia.

Lynn – Więc jest przestrzeń pomiędzy Wydarzeniem a Wniebowstąpieniem?

COBRA – Tak, oczywiście. Tak, wiele razy to wyjaśniałem. (OK)

Aaron – Czy to możliwe, że jeśli ktoś prosi o więcej Boskiej interwencji, może przyspieszyć proces wyzwolenia Ziemi? Twoje zdanie na ten temat Cobra?

COBRA – Tak, tak. (OK)

Lynn – Czy orby(ciała świetliste) są pojazdami służącymi do podróży?

COBRA – Większość tych ciał niebieskich jest tylko. . . w rzeczywistości większość orbów, to co ludzie nazywają orbami, są odbiciami z soczewek.

Lynn – Czy mógłbyś powiedzieć trochę o Orbach, które nie są odbiciami?

COBRA – Które nie są odbiciami (tak) – Są to eteryczne i plazmowe istoty, które faktycznie oddziałują na obszar bliski powierzchni planety i w pewnych warunkach ludzie widzą je.

Lynn – Wielu ludzi widzi je na fotografiach lub w nocy, a także w noktowizorach. Czy istnieją różne rodzaje Orbów? Czy kolory coś oznaczają?

COBRA – Tak, istnieją różne rodzaje Orbów.

Lynn – A co z kolorami?

COBRA – Po prostu istnieją różne gatunki Orbów i różnych barw, po prostu oznacza, że ​​pochodzą z różnych gatunków lub gałęzi.

Lynn – Czy są z pewnego wymiaru?

COBRA – znowu, większość z nich żyje na płaszczyznach eterycznych i plazmowych.

Lynn – OK. Czy istnieją negatywne Orby?

COBRA – bardzo rzadko.

Lynn – Czy możemy komunikować się z Orbami lub wezwać je?

COBRA – Tak, można.

Lynn – czy pomagają nam w uzdrawianiu?

COBRA: Tak, pomagają. (Dziękuję Ci)

Aaron – Czasami widzę Gwiazdy, które błyszczą naprawdę szybko i zaczynają się poruszać, zazwyczaj są to pary, trzy lub cztery. Czy są to statki na niebie, które są ukryte?

COBRA – Tak, w wielu przypadkach tak.

Aaron – A jeśli są ukryte i słyszą nas telepatycznie, możemy się z nimi porozumieć?

COBRA – Możesz spróbować.

Aaron – Jak blisko są?

COBRA – zależy to od sytuacji. Czasami mogą podejść bardzo blisko.

Lynn – ta osoba mówi: widzę plejadiański statek na zachodnim niebie. Czy usuwa on zanieczyszczenia w atmosferze? Jeśli nie, co oni robią?

COBRA – OK, zależy to od tego, czy naprawdę widzisz plejadiański statek. Tak, jest wiele plejadiańskich statków, które oczyszczają zanieczyszczenia. (OK)

Lynn- Cobra, dziękuję ci bardzo. Pozwolę Aaronowi zadać ostatnie pytanie, a potem damy Ci odejść.

Aaron – To krótkie pytanie Cobra. Brzmi ono: Czy to prawda, że ​​25 procent ludzkiej rasy to ludzie?

COBRA – Nie (nie sądziłem tak)

Aaron – Jeśli 75 procent nie jest ludźmi, to kim oni są?

COBRA – większość ludności na tej planecie to istoty ludzkie, zdecydowana większość tak. (OK dziękuję Cobra)

Lynn – Czy 144,000, czy oni pochodzą z innego miejsca, aby pomóc tutaj.

COBRA – Z wielu systemów gwiezdnych, tak.

Lynn – Cobra chciałabym jeszcze raz podziękować za to, że byłeś z nami dzisiaj i zawsze doceniamy Twoją wizytę i mam nadzieję, że ludzie docenią te informacje z naszej październikowe aktualizacji.

COBRA – OK. OK. Dziękuję bardzo za ten wywiad.

Aaron – dziękuję.

Na zakończenie chciałabym podziękować całemu zespołowi, dzięki któremu ten wywiad był możliwy:

Cobrze za bycie łaskawie naszym gościem. Jego strona internetowa: http://2012portal.blogspot.com/

Aaronowi – mojemu wspólnikowi w wywiadzie, technikowi dźwięku i montażu

DOV za nasz motyw muzyczny: Voices of the World

Danell za jej umiejętności w transkrypcji

Zespołowi CobraQuestions: za ich pytania

Adzie za modulację

Dane za kulisami

I wszystkim naszym wspaniałym słuchaczom!

I pamiętajcie zawsze, że … Wszyscy jesteśmy Głosami Świata.

Muzyka: Voices of the World

 

 

 

Źródło: http://prepareforchange.net/2017/10/18/cobraprepare-for-change-october-2017-interview/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.