[Recreating Balance ] Gaja i Yaldabaoth / Pasożyty plazmowe – Medytacja Odłączenia

[Recreating Balance ] Gaja i Yaldabaoth / Pasożyty plazmowe – Medytacja Odłączenia

 

Zamieszczam tutaj poniżej potężny artykuł napisany przez dwóch moich przyjaciół:

————————-

W artykule Cobry z 12 października nawiązał on do artykułu “Wojna o świadomość”

https://www.fifty8magazine.com/war-on-consciousness

Ten komentarz znalazł się w artykule: Jak wygrać tę wojnę? Walczymy z Archontami tak, jak robili to starożytni Gnostycy: wiedzą, mądrością i odłączeniem.
Starając się zrozumieć sposoby odłączenia Gai od Yaldabaoth, Cobra został zapytany, czy może być użyta do tego medytacja Figury 8 dla przecięcia więzów zaproponowana przez Phyllis Krystal. Cobra odpowiedział, że to wspaniały pomysł!
Cobra zasugerował również włączenie dwóch podobnych do robaków pasożytów plazmowych i istoty Yaldabaoth. Wspomniane są tutaj:

http://2012portal.blogspot.com/2017/09/short-situation-update.html

Ta medytacja może być robiona indywidualnie lub w grupie. Jeśli robisz to indywidualnie, najlepiej, aby medytować przez 2 minuty, kiedy obudzisz się rano i tuż przed snem. Medytacja grupowa odbywa się raz w tygodniu w niedzielę o godzinie 15.45 czasu GMT (17:45 w Polsce)przed cotygodniową medytacją.
———————————————————————————–
Gaja i Yaldabaoth / Pasożyty plazmowe – Medytacja Odłączenia:

Wprowadź się w zrelaksowany stan świadomości. Połącz się ze swoją obecnością JAM JEST.

Ustanów intencję użycia tej medytacji jako narzędzia przyspieszającego proces odłączenia Gai od Yaldabaoth i dwóch podobnych do robaków pasożytów plazmowych we wszystkich wymiarach i płaszczyznach czasoprzestrzennych.

Wizualizuj dwa złote koła w kształcie liczby 8 znajdujące się na ziemi przed tobą.

W centrum złotego koła znajdującego się najbliżej Ciebie wyobraź sobie słowo “Gaja” napisane pięknymi kwiatami, które wyrastają z ziemi wewnątrz kręgu.

Naprzeciwko koła Gai wizualizuj inne złote koło z Yaldabaoth i dwoma plazmowymi pasożytniczymi robakami na ziemi.

 

Wypełnij każdy okrąg esencją każdej istoty, poczuj je zakorzenione na ziemi przed sobą. Niech koła dotykają się, ale nie zachodzą na siebie.

Począwszy od miejsca, w którym obydwa koła stykają się, wizualizuj lśniące, neonowe, niebieskie światło płynące wokół Yaldabaoth i dwóch pasożytniczych plazmowych robaków w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara (od lewej do prawej) na ziemi, aż cały okrąg zostanie nakreślony lśniącym niebieskim światłem.

Od punktu, w którym dwa koła dotykają się, niech to neonowe niebieskie światło płynie po lewej stronie kręgu Gai, poruszając się przeciwnie do ruchu wskazówek zegara wzdłuż ziemi wokół Gai i z powrotem do miejsca, w którym dwa koła dotykają, aby utworzyć pełną figurę 8. Utrzymuj to lśniące, niebieskie neonowe światło płynące wokół figury 8 przez 2 minuty.
Gdy światło płynie, poczuj Gaję, Yaldabaoth, dwa pasożytnicze plazmowe robaki i lśniące, niebieskie światło, zakotwiczone na ziemi.

Zobacz teraz lśniący niebieski promień światła Archanioła Michała, który przecina więzy i odłącza oba koła, uwalniając Gaję od Yaldabaoth i plazmowych pasożytów. Podziękuj za wszystkie lekcje oraz   wszystkim istotom, które pomogły uwolnić Gaję.

Zwycięstwo światła!

Link do Figury 8 przecinającej więzy:
https://www.imagerynet.com/ties/ties.html


Cała medytacja trwa zazwyczaj około 4 minut. Niektóre kluczowe rzeczy, które wpływają na jak największą skuteczność medytacji to:
1) utrzymywanie wszystkich aspektów medytacji (Gaja, Yaldabaoth / Pasożyty i niebieskie światło) na ziemi
2) Utrzymywanie uzdrawiającego neonowego niebieskiego koloru wokół figury 8.

przez: Sonja i Sequoia

 

 

 

 

Źródło: http://recreatingbalance1.blogspot.com/2017/10/gaia-yaldabaothplasma-parasites.html

2 thoughts on “[Recreating Balance ] Gaja i Yaldabaoth / Pasożyty plazmowe – Medytacja Odłączenia

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.