[guidelinesweb] Skupienie na SERCU, część III

Jedna z naszych wcześniejszych lekcji nosiła tytuł “Jesteśmy tu by wyzwolić cię z iluzji”.

Wciąż jesteśmy. TO JEST NASZYM CELEM I INTENCJĄ.

Czemu? Ponieważ trzeci wymiar to Królestwo Iluzji. Nie możesz wejść w Nową Ziemię, 5. Wymiar, z mentalnością Dwoistości – z myśleniem trójwymiarowym i jego wypadkową sceną fałszywych obrazów, miraży i iluzji.

Nasze przesłanie NIE mówi o percepcji pozazmysłowej ani o żadnych innych Paranormalnych sprawach.

Nie musisz być Jasnowidzem, Medium, Jasnoczującym lub Jasno – cokolwiek innego, aby się Wznieść.

Wszystko, czym musisz być, to SKUPIONYM NA SERCU. Kiedy już tam dotrzesz, Żyj stamtąd, a staniesz się 5 wymiarowy. Jest to rezultat automatyczny.

Kiedy staniesz się Skoncentrowany na Sercu, osiągniesz świadomość Jedności i automatycznie zaczniesz myśleć i czuć – z tej przestrzeni. To coś znacznie więcej niż myślenie i czucie – bardziej jak stanie się tym, co postrzegasz. To jest twoja świadomość połączona z twoją Obecnością JAM JEST. W tym momencie naprawdę jesteś JESTEM TYM KIM JESTEM – wiedza staje się wewnętrzna, jest częścią twojego bycia. To ty – jesteś tym, co postrzegasz – jesteś tym, co widzisz.

KIEDY JESTEŚ SKUPIONY NA SERCU, MOŻESZ WIDZIEĆ, MOŻESZ WIEDZIEĆ, MOŻESZ ZROZUMIEĆ PONIEWAŻ TWOJA ŚWIADOMOŚĆ JEST RÓWNIEŻ WEWNĄTRZ PRZESTRZENI TEGO, CO OBSERWUJESZ.

NIE POSZUKUJESZ SWOJEJ WEWNĘTRZNEJ STRONY. JESTEŚ WEWNĄTRZ SIEBIE ROZGLĄDAJĄCYM SIĘ ZA SOBĄ SPOGLĄDAJĄCYM NA SIEBIE, ROZGLĄDAJĄCYM SIĘ ZA SOBĄ SPOGLĄDAJĄCYM NA SIEBIE, ITD, ITD. (Jak sala luster!)

W tym procesie ewolucji powracamy do Jedności Istnienia – Jedności Świadomości w Boskim Sercu!

NIECH TAK BĘDZIE. ZROBIONE.

Babunie, 11/04/2011

 
Źródło: https://guidelinesweb.wordpress.com/2017/11/01/heart-centeredness-part-three/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.