Oczyszczanie chazarskich gangsterów nasila się, podczas gdy Trump chroni się w Azji

2017-11-06

Oczyszczanie chazarskich gangsterów nasila się, podczas gdy Trump chroni się w Azji

 

Nie ma żadnych wątpliwości, że ogólnoświatowe oczyszczanie mafii chazarskiej osiągnęło teraz punkt zwrotny, z którego nie ma już powrotu, z aresztowaniami i czystkami w USA i Arabii Saudyjskiej.

Na Bliskim Wschodzie, powiązany z Iranem Hezbollah obecnie skutecznie rządzi Libanem po tym, jak saudyjski marionetkowy premier Saad Hariri został zmuszony do dymisji. Po jego rezygnacji nastąpiła czystka setek książąt, generałów, przywódców religijnych i innych przez de facto saudyjskiego króla Muhammada bin Salmana.

Te czystki były szczególnie ważne, ponieważ odcięły jedno z ostatnich głównych pozostałych źródeł pieniędzy i siły mafii Bush / Clinton. Wielu z usuniętych książąt było homoseksualistami powiązanymi z członkami rodziny Bushów i ich najwyższymi zastępcami, kiedy studiowali w Stanach Zjednoczonych, zgodnie z wyznaniami Kay Griggs, żony członka Stowarzyszenia Czaszek i Kości oraz innych.

https://www.youtube.com/watch?v=Dp_i1F-1lcA

W ten sposób źródła Pentagonu opisały nadchodzące rozprawienie się z problemem: “Saudyjska czystka pedo terrorystycznej frakcji Bush-Clinton – w tym brata Osamy bin Ladena – Bakr bin Ladena i anty-Trumpa [księcia] Al-Waleeda bin Talala – została zaplanowana w czasie wycieku Paradise Papers,

https://www.theguardian.com/news/2017/nov/05/paradise-papers-leak-reveals-secrets-of-world-elites-hidden-restance?CMP=Share_AndroidApp_New_Post

… aresztowania Tony’ego Podesty i kapitulacji Hillary Clinton i Johna Podesty. “Tony Podesta jest potężnym lobbystą z Waszyngtonu, którego brat John był menedżerem kampanii Hillary Clinton (Rockefeller) i szefem sztabu Billa Clintona (Rockefeller). Al-Waleed kupił duże udziały w Citibanku Rockefellera.

Konsekwencje tych przecieków, aresztowań i czystek rozeszły się w wielu kierunkach. Wstrząsy wtórne, dalsze aresztowania i dalsze czystki z pewnością będą odczuwalne na Bliskim Wschodzie, w Japonii, Europie i USA w nadchodzących dniach.
Już teraz Sekretarz Handlu Trumpa Wilbur Ross (dziecko) został zamieszany. Podobnie jak kanadyjski magnat Stephen Bronfman, którego rodzina dorobiła się fortuny sprzedając gorzałę dla Al Capone. Te nazwiska to tylko wierzchołek góry lodowej.

Początek czystki został zaplanowany na czas wizyty Trumpa w Azji, aby łatwiej chronić Trumpa i jego rodzinę przed działaniami odwetowymi, mówią źródła Pentagonu i CIA.

Jednak znakiem tego, że bitwa jest daleka od zakończenia, w zeszłym tygodniu dwa oddzielne ostrzeżenia dotyczące Trumpa zostały przekazane temu pisarzowi. Jednym było “źródło bliskie Korei Północnej”, a drugim był weteranem oficer CIA stacjonujący w Azji. Źródło powiązane z Koreą Północną mówi, że jeśli Trump sprowokuje wojnę przeciwko Korei Północnej “nie zostawi Azji przy życiu.” Źródło CIA ze swojej strony, powiedziało: “Słyszałem szepty w cieniu, że czeka na niego specjalna niespodzianka w Wietnamie, i to nie jego spotkanie z Putinem na uboczu.”

Z perspektywy Azji pozbycie się księcia Al-Waleeda jest interesujące, ponieważ jest on głównym aktorem stojącym za wartym 100 miliardów dolarów saudyjskim funduszem dla koreańsko-japońskiego potentata Masayoshi Son. Son jest facetem, który kupił powiązaną z Rockefellerem Fortress Investment Group. Fortress jest właścicielem Musashi Engineering, firmy, która produkuje maszyny do głosowania, które fałszują wybory dla premiera niewolnika Shinzo Abe i jego partii.

To właśnie CIA w Azji miało do powiedzenia na jego temat: “Odnośnie Masayoshi Son, oczekuje się ataku serca lub rytualnego samobójstwa – oczywiście ze stresu. Może to być świąteczny lub noworoczny prezent dla mieszkańców Japonii. “

Na razie jednak, japoński polityczny establishment niewolników, wyczuwając, że stawką jest ich przetrwanie, pracuje tak ciężko, jak to możliwe, aby podlizać się Trumpowi, podczas gdy odwiedzi ten kraj. Źródła zbliżone do rodziny cesarskiej mówią, że cesarz nagrodził Trumpa obligacją wartą 1 biliardów Jenów (około 9 bilionów dolarów), dzięki uprzejmości Henry’ego Kissingera.

To może dać czas waszyngtońskiej korporacji, której Trump jest prezydentem, ale jej prawdziwe losy zostaną prawdopodobnie rozstrzygnięte w Wietnamie, gdy Trump spotka się z prezydentem Rosji Władimirem Putinem i prezydentem Chin Xi Jinpingiem.

Źródła Pentagonu uważają, że Xi jest teraz prawdziwym mocarzem Chin i przedstawiły następującą analizę jego pozycji po kongresie:

“Wygląda na to, że przewodniczący Xi jest obecnie najważniejszym przywódcą bez namaszczonego następcy i kontroluje pięć głosów w Biurze Politycznym Komitetu Stałego (PBSC), ponieważ Han Zheng jest jedynym facetem z Szanghaju lub frakcji Jiang, a premier Li Keqiang pochodzi z Frakcja Hu. Pozostali czterej faceci są bezbarwni i lojalni wobec Xi, mimo że wyrośli z Hu i Jiang. Wang Huning wydaje się zapewniać ciągłość, ponieważ pracował także dla Jiang i Hu. “

Jednak źródła chińskiego wywiadu powiedziały temu pisarzowi, że Xi Jinping został wybrany na przywódcę, ponieważ jest wysoki i wygląda dobrze w sesjach zdjęciowych G20, ale jest tak naprawdę tylko pionkiem w kolektywnym podejmowaniu decyzji. Ogólna równowaga w Biurze Politycznym Komitetu Stałego to dwa głosy dla południowych Chin (Guandong), dwa dla nadbrzeżnych Chin (Szanghaj) i trzy dla Północy i Środka (Pekin).

W każdym razie nowy chiński reżim jest gotowy do działania, a jeśli świat będzie miał szczęście, zignoruje chazarski blef o rozpoczęciu 3 wojny światowej i wymusi bankructwo świata, zakłócając i terroryzując korporację D.C. Zobaczmy, co stanie się w Wietnamie 10 i 11 listopada i trzymajcie kciuki.

Właściciel korporacji D.C. – Zarząd Rezerwy Federalnej – nie ma już Chazarów w  zarządzie, teraz gdy Janet Yellen, Stan Fischer, a teraz szef nowojorskiego Fedu Goldmanita, William Dudley zostali usunięci. Nowe niechazarskie kierownictwo Fed zostanie zostawione na lodzie, ponieważ system, który przejmują, upada, czy tego chcą, czy nie.

W październiku, w pierwszym miesiącu po tym, jak rząd Stanów Zjednoczonych nie dotrzymał terminu 30 września, dług rządu USA wzrósł o 200 miliardów dolarów w ciągu jednego miesiąca, podczas gdy zatrudnienie zmalało o 960 000 osób. Ten sam rząd udaje, że jego całkowicie zależna filia w Portoryko nie ma elektryczności z powodu huraganu, a nie dlatego, że nie jest w stanie zapłacić rachunków za prąd. Tymczasem, pomimo załamującej się realnej gospodarki, rynek akcji wciąż osiąga nowe maksima, w dużej mierze dzięki zakupowi przez szwajcarski bank centralny należący do Rothschilda.

http://www.zerohedge.com/news/2017-11-03/people-not-labor-force-soar-record-954-million-968000-drop-out-one-month

http://www.zerohedge.com/news/2017-10-30/us-government-quietly-added-200-billion-national-debt-month-alone

http://www.zerohedge.com/news/2017-11-03/swiss-national-bank-now-owns-record-88-billion-us-stocks

Wydaje się również, że Chazarom brakuje miejsc, z których można kraść złoto. Pamiętacie, jak kanadyjski rząd ogłosił, że jego rezerwy złota wyczerpały się w marcu 2016 roku?

http://www.ctvnews.ca/business/canada-s-gold-reserve-sell-off-makes-sense-experts-1.2804492

Wygląda na to, że od tego czasu zaczęli sprzedawać sztuczne złoto, biorąc pod uwagę, że Royal Canadian Mint została przyłapana na sprzedaży fałszywej sztabki złota.

http://www.zerohedge.com/news/2017-10-30/could-be-huge-gold-bar-certyfikowany-royal-canadian-mint-exposed-fake

Nie zapominajcie o Sekretarzu Skarbu USA Stevenie Mnuchin mówiącym z Fortu Knox w dniu zaćmienia słońca z 21 sierpnia, że ​​ “Cieszy się, że złoto jest bezpieczne”, nie dając ani jednej uncji (nie mówiąc już o gramie) dowodu, że to prawda.
Im szybciej wojska amerykańskie i agencje zresetują całą strukturę rządu USA, mam nadzieję, że z pomocą Kanady, tym mniejszy będzie ostateczny ból.

W każdym razie białe kapelusze z amerykańskiego wojska i agencji z całą pewnością kontynuują oczyszczanie wpływów mafii chazarskiej. Źródła Pentagonu twierdzą, że oskarżenia wymierzone przeciwko byłemu kierownikowi kampanii Trumpa Paulowi Manafortowi za brak rejestracji jako zagraniczny przedstawiciel “mogą być nowym sposobem na wyłączenie z gry lobbystów i [chazarskich] żydowskich organizacji takich jak AIPAC (American Israel Public Affairs Committee) za działanie jako niezarejestrowani zagraniczni agenci Izraela. “

Także czystka w Hollywood zaczyna narastać lawinowo. Oto jak źródło z Pentagonu podsumowało sytuację: “Harveywood przemienił się w Pedowood, podczas gdy Kevin Spacey został ujawniony jako pedo, który również latał samolotem Jeffa Epsteina,” Lolita Express “z Billem Clintonem. Spacey został zmuszony do wyjścia z ukrycia jako gej, aby połączyć LGBT z pedosami, aby powstrzymać chazarską normalizację homosów, pedosów i pederastów.

Źródło kontynuuje, zauważając, że “po Harveyu Weinsteinie, kara była” szybka i wściekła “, podczas gdy Netflix zwolnił Spaceya z” House of Cards “, CBS może usunąć chazarskiego aktora Jeremy’ego Pivena z telewizyjnego dramatu” Wisdom of the Crowd “lub odwołać show, a inny chazarski drapieżnik producent / reżyser Brett Ratner stracił umowę z Warner Brothers i został wyrzucony z wytwórni za napaść seksualną. “

Według wywiadu amerykańskiej marynarki wojennej, prawdziwą siłą stojącą za czystką w Hollywood było NSA, która po cichu informowała ofiary pederastów, że mogą dostarczyć dowodów, by poprzeć oskarżenia przeciwko ich prześladowcom.

Teraz, gdy waszyngtońscy politycy, środowisko akademickie i Hollywood są oczyszczani z satanistycznej gangsterskiej kontroli Chazarów, zakładamy, że medyczny i farmaceutyczny establishment będzie następny na liście. Ważnym miejscem na start byłby ciężki nalot na siedzibę American Medical Association, ze szczególnym uwzględnieniem informacji związanych z rakiem. Na tym froncie rozumiemy, że Bill Gates śpiewał już jak kanarek pod specjalną pieczą.

Pewne jest, że wojna przeciwko ludobójcom czczącym Szatana chazarskim gangsterom jeszcze się nie skończyła, ale nie można już dłużej zaprzeczać, że przegrywają i są skazani na zagładę. Zostali ostrzeżeni, aby “poddali się lub zginął”. Spodziewamy się, że oba będą miały miejsce w coraz większych ilościach, zanim skończy się ten koszmar, a ludzkość zostanie uwolniona.

 

 

Źródło: https://benjaminfulford.net/2017/11/06/purge-khazarian-mobsters-intensifies-trump-kept-safe-asia/

https://theeventhub2015.blogspot.com/2017/11/full-article-benjamin-fulford-2017-11.html

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.