Przesłanie dla Wojowników Światła, Poszukiwaczy Prawdy, Indygo i Gwiezdnych Nasion.

Przesłanie dla Wojowników Światła, Poszukiwaczy Prawdy, Indygo i Gwiezdnych Nasion.

 

Nie wierzcie we wszystko, co głosimy lub widzimy. Przeprowadź programowanie. Pozbądźcie się uwarunkowań. Otwórzcie nasz umysł na możliwość. Wyłączcie bezpiecznik propagandy polaryzacji. Wznieście się ponad yin i yang. Skorzystajcie z naszej energii, aby zrozumieć nasz świat. Z kolei nasza energia stworzy nasz świat. Cyklicznie. Spiralnie. Ekspansja. I kurczenie. Rosnące bóle mogą zaszkodzić, mogą sięgnąć głęboko do naszego rdzenia. Zostańcie jednocześnie obserwatorem i obserwowanym. Widzimy więcej z zamkniętymi oczami, niż z otwartymi. Oczy są naszym słabym punktem, łatwo rozpraszającym i zwodzącym. Nasza energia reaguje na częstotliwości, które nie mogą kłamać. Im bardziej dostroimy się do naszej energii, tym bardziej reagujemy na subtelności w naszym otoczeniu. Czujemy nie tylko fale w tym wymiarze, ale doświadczamy częstotliwości wokół tej rzeczywistości.

Uświadamiamy sobie czwarty wymiar i jego interakcję z trzecim. Zauważamy znaki ostrzegawcze drapieżnego DNA lub interferencję czwartego wymiaru z nastrojonymi antenami. Negatywne istoty, które albo wybierają chciwość, władzę i nienawiść nad miłością, albo są zwodzone na niższe wibracyjnie pola, są ogromnie zagrożone przez pracowników światła. Ich energia odczytuje nasze, widzą nasze światło i jak ćmy, do płomienia, lgną do nas. Pasożyci, narcyzi, znęcający się, prześladowcy, prymitywne młode dusze i demoniczne mroczne dusze przyjdą po pracownika światła w pokoju. Wampiry energetyczne są we wszystkich kształtach i rozmiarach, to nasze energetyczne anteny będą nas o nich ostrzegać. Nie mniej jesteśmy podatni na charyzmę, urok i manipulację, niż każdy inny. Możemy zmniejszyć poziom zmysłów matrixa i wyostrzyć nasze energetyczne czujniki za pomocą medytacji. Możemy chronić siebie i podnosić nasze wibracje za pomocą kryształów, modlitwy i mantr. Ufamy naszemu trzeciemu oku. Przebijamy się przez fałszywą twarz, aby zobaczyć prawdę w częstotliwości energetycznej.
Dostrzegamy tajnych gliniarzy, facetów w czerni, zmiennokształtnych i infiltratorów. Instynktownie priorytetowo traktujemy nasze bezpieczeństwo, słuchając naszego wnętrza, unikając ciemnych zaułków. Jaszczurki lub ludzie z DNA jaszczurek stają się oczywiści. Ludzie reptyliańscy, którzy nie wiedzą, czym są, podejrzewają, że to robimy. I mają rację. To ich denerwuje. Podobnie jak w przypadku wszystkich drapieżników, nasza odmowa ukłonu w kierunku ich woli zakłóca ich dominujące algorytmy. Przybędą oni po pracowników i wojowników światła raz po raz. Widzimy przez ich hologramy lub maski matrixa. Nasze ciarki na skórze. Chmura ciemności emanuje od negatywnych ludzi. Natura jest tym, czym jest. Widzimy Rycerzy Jedi jasnych jak na dzień i nie możemy uwierzyć, że wszyscy inni ich nie widzą. Ich łaska, ich żwawość, ich nieustraszoność i skupienie. Widzimy anioły błagające i węże w garniturach. Stopniowo wychodzimy z etapu, gdy energia staje się wroga. Usunięcie to przeżycie. Przestajemy dbać o to, co widzą inni. Patrzymy w niebo. Medytujemy pod drzewami w parku. Śmiejemy się z naszymi przyjaciółmi i tańczymy przy głośnej muzyce.

Jesteśmy Wojownikami Gai i nie boimy się. Wierzymy w pokój. Wśród wszystkich narodów, wszystkich ludzi, w domach i systemach słonecznych. Jesteśmy tutaj, aby podnieść wibracje na Gai. Aby pomóc w przebudzeniu jej ludzi. Przychodzimy tutaj jako gwiezdne ziarna, indygo, pracownicy światłą, uzdrowiciele i nauczyciele. Jesteśmy ludźmi w tym życiu, pod wrażeniem tego doświadczenia. Jesteśmy tu wojownikami z pierwszej linii, aby uzdrawiać i prowadzić. Rozświetlamy ciemność i zalewamy Gaję światłem. Maszerujemy do rytmu uniwersalnej miłości. Naszym rytmem jest duchowy wzrost. Naszą misją jest pokój na ziemi. Naszym wyzwaniem jest matrix. Przybywamy jako wolontariusze w rzadkim i doniosłym czasie w wieloświecie. Stwórcy są tutaj. Wiele istot z miłością dla Gai i jej ludzi podróżowało przez gwiezdny krajobraz i galaktyki, aby być tutaj dla nas. Nie jesteśmy sami. Jesteśmy otoczeni miłością. Przewodnicy, anioły i wniebowstąpione istoty delikatnie popychają nas, chroniąc nas. Lśnijcie swoim światłem, kosmiczni bracia i siostry, chronieni przez cały czas w miłości. Pokój.

Mantry

Proszę moje wyższe ja, aby zasiliło piramidę światła, która mnie otacza.

Chronię się w wibracji miłości.

Wydycham strach, wdycham pokój.

Jestem jednym z uniwersalnym strumieniem miłości.

Zakotwiczam moje światło w sieci Gai.

Przez cały czas jestem połączony do uniwersalnej częstotliwości miłości. Namaste.

 

 

 

 

Źródło: https://awakening5dhealing.com/2018/05/12/message-for-lightwarriors-truth-seekers-indigo-and-starseed/

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.