[Portal] Aktualizacja Protokołów Przystąpienia

Aktualizacja Protokołów Przystąpienia

Post o Protokołach Przystąpienia wywołał silne reakcje i dlatego wymaga aktualizacji.

Po pierwsze, nigdy nie stwierdzono, że przyjęcia do Ruchu Oporu przed Wydarzeniem będą miały miejsce. Stwierdzono, że mogą, lub mogą się nie zdarzyć. Protokoły Przystąpienia zostały przekazane ludności na powierzchni, aby można było się przygotować na wypadek, gdyby się zdarzyły.

Po drugie, jeśli przystąpienia przed wydarzeniem będą miały miejsce, mogą nie zdarzyć się w najbliższej przyszłości (dni, tygodni, a nawet miesięcy).

Po trzecie, te przyjęcia są przeznaczone tylko dla bardzo małej liczby osób, od 20 do 200 osób. To NIE jest masowa kampania rekrutacyjna do Ruchu Oporu.

Po czwarte, te przyjęcia są przeznaczone tylko dla dwóch kategorii osób, pierwsza kategoria to bardzo zaawansowani Pracownicy/Wojownicy Światła z minimalnymi przywiązaniami do populacji na powierzchni, którzy wymagają zasłużonego odpoczynku w piękniejszym i kochającym otoczeniu, a druga kategoria to Pracownicy/Wojownicy Światła z praktycznym doświadczeniem w dziedzinie antropologii kulturowej, komunikacji, seksuologii, psychologii doradztwa, psychologii kultury, socjologii i pracy socjalnej. Ta druga kategoria pomoże Oporowi w przyszłych interakcjach z populacją na powierzchni, ponieważ członkowie Oporu w dużym stopniu nie wiedzą, jak wchodzić w interakcję z często reaktywną ludzkością na powierzchni.

Po piąte, te przyjęcia będą bardzo rzadko przedstawiane członkom na powierzchni z silnymi przywiązaniami rodzinnymi. Ludność na powierzchni doświadczy wielu niespodzianek w swoich osobistych związkach po Wydarzeniu i musi rozróżniać emocjonalne przywiązanie i bezwarunkową miłość:

 

Po szóste, kandydaci do przyjęcia do Oporu przejdą proces wewnętrznego przygotowania, więc jeśli i kiedy przystąpienie się wydarzy, będą mogli zaufać temu procesowi poprzez wewnętrzne duchowe połączenie z ich wewnętrznym głosem prawdy i z Oporem. Osoby z nadmierną ilością lęku i nieufności nie są rozważane na kandydatów.

No Panic

Po siódme, przystąpienie do Ruchu Oporu jest uważane za duchowe doświadczenie inicjacyjne i dlatego kandydat musi przejść przez doświadczenie pełnego zharmonizowania z własną wolną wolą i samodzielnie. Jest to wejście do wyższej rzeczywistości i NIE jest pułapką, prowadzącą do jakiejś reptyliańskiej bazy podziemnej.

Po ósme, bananowe komentarze, które pojawiły się w Internecie w ciągu ostatnich kilku dni, są dowodem, że większość populacji na powierzchni nie jest gotowa na kontakt. Więc nie narzekajcie, jeśli będą opóźnienia w przyszłości.

Na szczęście wielu ludzi jest na tyle rozsądnych, by na własne oczy przekonać się, że nie zostałem zastąpiony klonem, i że moje informacje wciąż są ważne:

https://prepareforchange.net/2018/05/13/prepare-for-change-important-cobra-announcement/

Zwycięstwo światła!

 

 

 

 

 

Źródło: http://2012portal.blogspot.com/2018/05/entry-protocols-update.html

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.