Rodzina magów

Rodzina magów

 

 

Angielska rodzina Breakspear należy do klanu Iluminatów, który wywodzi się z Włoch, biorąc swoją nazwę od rodziny Lancellotti. Lance oznacza ​​włócznię a rotti oznacza złamać. Lancerotti to kolejna włoska odmiana popularniejszego nazwiska Lancellotti. Rodzina Lancellotti ma gałęzie na południu Włoch z rodziną Lanza z Sycylii i rodziną Lancellotti z Campanii, która później połączyła się z rodziną Massimo w Rzymie. Rodzina Breakspear stworzyła jedynego angielskiego papieża w historii Papieża Adriana IV lub Nicolasa Breakspear. Papież Adrian IV wydał bullę papieską Laudabilitera nakazującą Normanom w Anglii, by najechali na Irlandię, co zrobili i sprowadzić ją pod władzę papiesko-rzymską, co również uczynili. Właśnie dlatego Irlandia jest dziś w większości katolicka. Papież Adrian IV koronował Świętego Cesarza Rzymskiego Fryderyka I i nakazał stracić księdza Arnolda z Brescii za sprzeciw wobec rzymskiego autorytetu papieskiego. Kardynał Boso Breakspeare był krewnym papieża Adriana IV i był zarówno włoski jak i angielski. W Anglii nadal istnieje rodzina Breakspear. Piosenkarka Cindy Breakspeare urodziła Damiana Marleya z Bobem Marleyem. Wielu znanych aktorów i muzyków jest związanych ze szlachtą. Dlatego pozwolono im stać się sławnymi.
Breakspear lub Lancellotti to także miejsce, z którego pochodzi postać Lancelota z legendy o Arturze. Rodzina Maggi była szlachtą z gminy w Brescii, we Włoszech, tuż obok gminy Merlino, w prowincji Lodi i Lombardii. Joey Merlino jest dziś szefem Filadelfijskiej Mafii i prawdopodobnie jest związany z rodzinami Maggi lub Melzi. Rodzina Melzi rządziła jako Książęta Lodi z Benigno Melzi d’Eril 8 ksiąze Lodi i 17 Hrabią Magenta jako obecnym przywódcą tej rodziny. Franceso Melzi d’Eril jest włoskim producentem filmowym z wieloma powiązaniami w Hollywood. Czarnoksięstwo to oszustwo. Szefowie mafii to wysoko wykwalifikowani kłamcy i manipulatorzy. Magi lub Maggi oznacza magika lub czarodzieja, tak jak Merlin, jak Merlino, był czarodziejem w legendzie o Arturze. Rodzina Maggi z Brescii osiedliła się w Szwajcarii i stała się zamożna po tym, jak Julius Maggi połączył swoją zupę i przyprawę Maggi z Nestle. Rodzina Maggi osiedliła się także w Brazylii, tworząc Grupę Soja Amaggi, której właścicielem jest Blairo Maggi, która jest warta około 960 milionów. Te linie krwi Iluminatów są starożytne i wracają od tysięcy lat. Rodzina Maggi prawdopodobnie sięga do Persji i Indii i wywodzi swoją nazwę od Majhi i Maji. Magi to termin używany dla wyznawców Zoroastrianizmu, który wywodzi się z Persji i Iranu.
Vallemaggia to kanton włoskojęzyczny w Ticino, w Szwajcarii, niedaleko włoskiej granicy z Maggią jako gminą miejską. Rodzina Magi jest kontynuacją starożytnej nieżydowskiej rodziny Magia, która prawdopodobnie osiadła w Szwajcarii w czasie upadku Cesarstwa Rzymskiego. W księdze Mateusza mirra wymawiana jak “mer” jest ziołem, które zostało podane jako dar przez trzech magów lub trzech mędrców. Zioła i chemikalia są wykorzystywane w czarach do wywoływania stanów podobnych do transu, które umożliwiają kontrolę umysłu lub zaczarowanie. Mirrę można połknąć lub użyć jak kadzidła i prawdopodobnie jest ona dodawana do potraw i wina w celu wzmocnienia ich czarów. Mirra to miejsce, z którego wywodzi się imię czarodzieja Druida, Merlina. Druidzi, podobnie jak czarodzieje, używali świętego drewna(ang.- holly wood). Mark Breakspear to hollywoodzki projektant efektów specjalnych, a Michael Breakspear to australijski neurolog, który specjalizuje się w badaniu fal oscylujących i ich wpływu na mózg. Są czarodziejami zaangażowanymi w Hollywood i psychologię. Rodzina Breakspear w Londynie jest właścicielem krematorium i pracuje z rodziną Massimo z Roccasecca, która przeprowadziła się do Londynu. Włoska rodzina Lancellotti połączyła rodzinną gałąź z rodziną Massimo. Książę Ludovico Massimo-Lancellotti i książę Ascanio Massimo-Lancellotti są członkami tej rodziny, a także książę Filippo Massimo-Lancellotti jako szef tego rodu i najwyższy architekt iluzji.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://ahuwahzeus583992924.wordpress.com/2018/02/08/house-of-the-magicians/

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.