[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Środa, 13 czerwca 2018

Archanioł Gabriel ~ Środa, 13 czerwca 2018

 

Przez Shelley Young

 

 

 

Może to wydawać się zniechęcające, gdy doświadczacie zmiany energetycznej po zmianie energetycznej. Chcielibyśmy, abyście zrozumieli, że jest to doskonały wskaźnik waszego sukcesu w waszej podróży do oświecenia.

Jesteście teraz w stanie poruszać szybko zmieniającymi się energiami lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Istnieje kilka przyczyn takiego stanu rzeczy. Zdobyliście umiejętności zarówno w zakresie uwalniania, jak i integracji. Akceptujecie fakt, że wymagana jest dobra dbałość o siebie i uczycie się słuchać swojego ciała i pozwalacie mu przejąć inicjatywę. Wasze zaufanie jest znacznie lepiej rozwinięte w procesie, który pozwala wam pozostać w przestrzeni akceptacji, która umożliwia zmianę z dużo większą gracją, łatwością i wygodą.

Aktywacja waszego ciała świetlistego i ucieleśnienie coraz większej ilości waszego najwyższego ja jest skomplikowanym procesem, który jest zawiły i inteligentny. Wasze ciało i wasza dusza dokładnie wiedzą, co robią. Jeśli czujecie się przytłoczeni energetycznie, poproście o pomoc. Jesteśmy tutaj aby pomóc! Rozumiem również, że mogą istnieć czasy, w których trzeba tymczasowo odizolować się, aby umożliwić wystąpienie procesów energetycznych. Te czasy nie potrwają nawet sekundy dłużej niż to konieczne i na dłuższą metę doprowadzą was do głębszego połączenia.
Może być bardzo korzystne, aby rozpocząć dziennik zmian, w którym można śledzić własne unikalne objawy i jak korelują one z elementami astrologicznymi, aktywnością słoneczną lub innymi wydarzeniami energetycznymi. Odnotowywanie, jak wasze ciało reaguje i co przynosi wam wygodę i ulgę, będzie bardzo pomocne, zwłaszcza, że ​​kiedy jesteście w fazie energetycznej regulacji, wchodzicie w zmienioną przestrzeń, która może utrudnić zapamiętanie tego, co zadziałało później.

Będziecie mogli, ze swoją świadomością, dokładnie powiedzieć, co dzieje się energetycznie, po prostu słuchając swojego ciała. Dojdziecie do punktu, w którym będziecie tak biegli w rozpoznawaniu, co się dzieje w oparciu o to, jak reaguje wasze ciało, że nie będziecie już musieli polegać na zewnętrznych źródłach, aby powiedziały wam, co dzieje się energetycznie.

Jest to jeszcze inny sposób, w jaki stajecie się chętnymi partnerami do tańca z wszechświatem i obejmujecie swoje własne mistrzostwo i połączenie z całością. Im bardziej jesteście w stanie zrozumieć swoje własne unikalne reakcje na energie, tym bardziej zaczniecie dostrzegać również efekt energetyczny jaki macie na innych i różne środowiska, ponieważ rozwiniecie głębsze poczucie wewnętrznej wiedzy i świadomości w sobie samym i dla ciągle zmieniającej się energii, którą posiadacie.

Więc znowu mówimy, nie czujcie się zniechęceni falami energii, których doświadczacie teraz, ale raczej przyjmijcie je jako pozytywny dowód pracy, którą wykonaliście i jak jesteście gotowi na jeszcze większe ucieleśnienie boskiej energii jako oświecające istoty ludzkie boskiej służby na planecie. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2018/06/13/daily-message-wednesday-june-13-2018/

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.