Orsini i Rosenberg Alchemiczna Organizacja Przestępcza

Orsini i Rosenberg Alchemiczna Organizacja Przestępcza

 

 

Rodzina Orsini z Rzymu, rodzina Orsini-Rosenberg z Austrii oraz rodzina Roseneberg z Czech i Bawarii kontrolują Różokrzyżowców, będących tajnym stowarzyszeniem alchemików. Wszystkie te rodziny używają róży na swoim herbie. Zakon Różokrzyżowców nazywany jest także Zakonem Różowego Krzyża. Alchemia to manipulowanie ludzką psychiką i biologią poprzez chemikalia. FDA, American Chemical Society i większość firm spożywczych i farmaceutycznych są kontrolowane przez Różokrzyżowców. Rodzina Merck to niemieccy biznesmeni, którzy założyli chemiczno-farmaceutyczną firmę Merck Group. Rodzina Merck założyła także Merck Finck & Co., prywatny bank w Niemczech, a książę Alois Konstantin z Lowenstein-Wertheim-Rosenberg był niedawno dyrektorem tego banku. Godło Merck z Darmstadt zawiera człowieka trzymającego trzy róże. Rodzina Orsini stała za propagandą eboli i opracowała śmiercionośne szczepionki przeciw Eboli jako rozwiązanie problemu fałszywej eboli. Twórca Georgia Guidestones(kamienny monument), którego celem jest regulowanie populacji ludzkości, używał imienia RC Christian jako pseudonimu i był to naprawdę Robert C Cook, amerykański genetyk zaangażowany w kontrolę populacji i eugenikę. RCC jak Roman Catholic Church (kościół rzymskokatolicki) i jak Rosy Cross(różowy krzyż). Różokrzyżowcy stworzyli wideo na YouTube, umieszczając sześcian czasu z MM i 16 na nim. MM jako 2000 i 16 razem oznaczały rok 2016. Zamierzali oni uwolnić fałszywą epidemię w 2016 r., aby obalić Stany Zjednoczone i zająć się społeczeństwem swoimi śmiercionośnymi szczepionkami. Przedstawione zdjęcia wirusa Ebola pod mikroskopem wyglądają jak dwie ósemki. 8 + 8 = 16. Japoński film o nazwie Virus użył wirusa o nazwie MM88, zaprojektowanego przez amerykańskiego eugenika. Używanie filmów, mediów i takich liczb jest formą magii zaprojektowanej dla podświadomego manifestowania swoich planów. Gdy tylko to wszystko zostało ujawnione, propaganda Eboli zakończyła się w ciągu tygodnia. Są oni również za propagandą Zika.
Szczepionki są jednym z najbardziej niszczycielskich narzędzi wykorzystywanych przez tyranów i psychopatów na ludzkości, a ich głównym celem jest atakowanie układu nerwowego i osłabianie układu nerwowego osób i pola elektromagnetycznego. Dzięki temu mogą skuteczniej kierować ludzi na niszczące częstotliwości radiowe. Rodziny Orsini i Rosenberg również były odpowiedzialne za Czarną Plagę. Zatrudniali ludzi do zatruwania wody w celu rozprzestrzeniania się choroby. Piosenka Ring O Roses sięga czasów Czarnej Plagi. Używali płatków róż, aby zamaskować zapach śmierci. Znalazłem też dwie osoby o nazwisku Rosenberg, które dziś pracują na wysokich stanowiskach w firmie Bayer. Rodzina Colonna w Rzymie ściśle współpracuje z rodziną Orsini i zajmuje się również farmaceutykami. Stefano Colonna opracował epoksydację Julii-Colonna, z której dziś korzystają Bayer i Evonik. Epoksydacja Julii-Colonna służy do wiązania toksycznych substancji chemicznych z ludzkimi enzymami. Rodziny te nadzorują firmy chemiczne, takie jak Bayer, Evonik, Merck i Serono, i używają Różokrzyżowców do infiltrowania i zarządzania firmami spożywczymi i farmaceutycznymi. Książę Domenico Napeoleone Orsini, książę Benedetto Orsini i książę Raimondo Orsini są szefami tej rodziny. Książę Dominique Lowenstein-Wertheim-Rosenberg i książę Alois Konstantin z Lowenstein-Wertheim-Rosenberg są austriacko-niemieckimi członkami tego klanu. Książę Alois Konstantin jest dowódcą rzymsko-katolickiego Zakonu Świętego Grobu w Jerozolimie. Rosenheim używa róży na swoim herbie i jest miastem w Bawarii, gdzie rządziła rodzina Lowenstein-Wertheim-Rosenberg. Billinu Anton Kathrein Jr. jest właścicielem Kathrein-Werke, firmy produkującej systemy antenowe, założonej w Rosenheim. Kathrein-Werke jest zaangażowana w atakowanie ludzi falami radiowymi i hakowanie ludzkiej fizjologii i systemów biologicznych.
Rodzina Orsini to prastary ród Rzymu, który twierdzi, że wywodzi się z rodu Julia-Claudian, podobnie jak twierdzi rodzina Colonna. Rodzina Orsini to watykańskie rodziny królewskie i częściowo są właścicielami Stolicy Apostolskiej. Nazwa Orsini pochodzi od łacińskiego słowa Ursa, które oznacza niedźwiedź, dlatego też rodzina Orsini-Rosenberg używa niedźwiedzia na herbie i róż. Słowo Ursa naprawdę pochodzi z Syrii, języka akadyjskiego i słowa Arsu. Ukrywają to powiązanie etymologiczne, odkąd zostało ono po raz pierwszy ujawnione. Wiele z linii Czarnej Szlachty to Urartu-Asyryjczycy lub Scyto-Asyryjczycy, którzy osiedlili się później w Rzymie. Ich linia krwi pochodzi z aryjsko-babilońskiej szlachty i scytyjskich klanów na północ od starożytnego Iranu i Syrii. Luigi Ursino był szefem mafii Ndrangheta i członkiem La Provincia. Rodzina Orsini najprawdopodobniej miała prawa własności w stosunku do klanów Camorra i Sacra Corona Unita, gdy rządziły one w całych regionach Neapolu i Apulii. Rodziny Orsini i Rosenberg mają częściową własność nad izraelskimi mafiami, w tym zbrodniczą działalnością prowadzoną przez Zeeva Rosensteina, który jest międzynarodowym handlarzem ekstazy działającym z Izraela. Zeev Rosenstein działał również w Stanach Zjednoczonych i dostarczał ekstazy wspólnikom Gambino. Ekstazy to syntetyczny narkotyk stworzony przez chemików, których nazywano alchemikami w starożytnym i średniowiecznym świecie. Fundacja Rockefellera zorganizowała międzynarodowe spotkanie w Bellagio we Włoszech i ustanowiła program szczepień dla dzieci, aby promować szczepienie dzieci. Włoska aktorka Isabella Orsini jest nieoficjalną krewną Rodziny Orsini, a ponieważ jest szlachcianką, została poślubiona z belgijską rodziną Ligne. Ojciec chrzestny Isabelli Orsini to także multi miliarder i były czterokrotny premier Włoch Sivlio Berlusconi. Rodzina Orsini mianowała trzech papieży i kilkudziesięciu wysokich rangą kardynałów dla Kościoła rzymskokatolickiego. Posiadali różne zamki i kilka tytułów lordowskich w państwach papieskich i we Włoszech. Rodziny Orsini i Rosenberg są niszczycielską plagą ludzkości.

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: https://ahuwahzeus583992924.wordpress.com/2018/02/04/orsini-and-rosenberg-alchemical-mafia/

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.