Zwróćcie uwagę na zakłócenia ∞ Stwórcy

Zwróćcie uwagę na zakłócenia ∞ Stwórcy

 

“Kiedy jest coś, co rozprasza waszą obecność, kiedy coś odciąga waszą uwagę, nie możecie odwrócić wzroku, nie możecie tego zignorować, jest tam coś, co powinniście odkryć. Cokolwiek to jest, istnieje powód, dla którego pociąga was rozproszenie, hałas, niedoskonałość lub osoba, od której nie możecie usunąć swojej świadomości.

Ważne jest, abyście przyznali się do tych rzeczy, a nie po prostu uważali, że są one zasadniczo rozpraszające dla każdego, kto ich doświadczy. To rozprasza was i rozprasza was z jakiegoś powodu, który możecie odkryć za pomocą małego spojrzenia. Oczywiście wszystko, co napotkacie w swojej rzeczywistości, wszystko, czego doświadczacie w swojej rzeczywistości, jest tam przez was. I macie narzędzia niezbędne do odkrycia znaczenia tego, co macie na swojej drodze.

Tak więc, kiedy coś was rozprasza, chcemy, żebyście w to głębiej zagłębili się. Jeśli to dźwięk, zamknijcie oczy, zwróćcie uwagę na hałas. Co w was wywołuje ten hałas? Jeśli jest to coś, od czego nie można oderwać wzroku, spójrzcie tak uważnie, jak to tylko możliwe, aby uzyskać efekt, jaki chcecie by to miało. Ponownie, jeśli coś przyciąga waszą uwagę, to jest dobre. Jest bardzo celowe. A waszą pracą jest odkryć, jaki cel mieliście na myśli.

Zazwyczaj to, co rozprasza was, jest czymś, czemu się opieracie. A jeśli macie opór wobec czegoś, jest coś, co musicie oczyścić. Oczyszczanie jest procesem koniecznym, jest niezbędnym krokiem w waszej ewolucji. Więc równie dobrze możecie wykorzystać fakt, że zauważyliście rozproszenie i skorzystajcie z tego.

Nie śpieszcie się i bądźcie spokojni dla siebie w tym procesie. Te rzeczy mogą wydawać się drobnymi przykrościami, ale zwykle za nimi jest dużo więcej do odkrycia. Uwolnienie tego, czemu przeciwstawiacie się, będzie wyzwalające, dzięki czemu będziecie mogli przez cały dzień być świadomymi i skupiać się na tym, na czym chcecie się skupić. Jest to doświadczenie, które pragniecie mieć i doświadczenie, które będziecie mieć. Możemy wam to obiecać. “

 

 

 

 

 

 

 

Źródło: http://danielscranton.com/pay-attention-to-the-distractions-%e2%88%9ethe-creators/

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.