[Trinity Esoterics] Archanioł Gabriel ~ Wtorek, 7 sierpnia 2018

Archanioł Gabriel ~ Wtorek, 7 sierpnia 2018

Przez Shelley Young

 

 

 

 

 

To wspaniałe błogosławieństwo, że macie dostęp do tak wielu informacji. Pozwala to na przyspieszony wzrost i ekspansję wielu z was, ponieważ macie tak wiele wiedzy na wyciągnięcie ręki. To w dużym stopniu przyczynia się do waszego procesu oświecenia i przebudzenia planety.

A jednak przy tak dużej ilości informacji będzie wiele różnych głosów, opinii i perspektyw. Może się wydawać chaotyczne, gdy prezentowane są sprzeczne informacje. Chociaż rozumiemy, że może wydawać się to przytłaczające, jest to również wspaniały dar dla was, ponieważ sprawia, że ​​musicie doskonalić swoje rozeznanie, połączyć się z wnętrzem aby zobaczyć, co rezonuje z wami, aby wziąć to co pasuje do was i po prostu zostawić resztę za sobą i ostatecznie wiedzieć, że najlepszą drogą, którą powinno się podążać jest ta prowadzona przez waszą własną mądrość i serce.

Relaksujcie się z hałasem i znajdźcie spokój wewnątrz. Wiele z wielu opcji, które są wam przedstawione pozwala wam odkryć własną prawdę, jak nigdy przedtem i to Drodzy, jest wzmocnienie. ~ Archanioł Gabriel przez Shelley Young

 

 

 

 

 

Źródło: http://trinityesoterics.com/2018/08/07/daily-message-tuesday-august-7-2018/

 

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.