[Benjamin Fulford] Tajne stowarzyszenia, tajne służby i religie: obecny układ sił

Ben Fulford2018-08-06

Tajne stowarzyszenia, tajne służby i religie: obecny układ sił

Autor: Benjamin Fulford, White Dragon Society

 

 

Tajna wojna o planetę Ziemia nasila się i zmierza ku swojemu szczytowi. Z tego powodu przed rozpoczęciem jesiennych bitew warto przyjrzeć się najważniejszym tajnym stowarzyszeniom na świecie, rządom, religiom i programom, z którymi są powiązane.

Pierwszą rzeczą, którą ludzie muszą zrozumieć patrząc na tę kwestię, jest to, że w świecie rzeczywistym agencje szpiegowskie, tajne stowarzyszenia i armie są podporządkowane religiom. Powodem tego jest to, że chociaż Mao Tse-Tung powiedział: “Moc wyrasta z lufy pistoletu”, to naprawdę wyrasta z umysłu osoby trzymającej broń. Tak więc walka o planetę Ziemia jest naprawdę walką o serca i umysły ludzi, którzy naprawdę liczą się podczas walki o władzę – wojowników.

Zacznijmy od azjatyckich tajnych stowarzyszeń. Ogólnie rzecz biorąc, ich pogląd jest taki, że Zachód rządził planetą wystarczająco długo i teraz jest ich kolej. Jednak azjatyckie tajne stowarzyszenia, podobnie jak ich zachodni partnerzy, są podzielone na kilka konkurujących ze sobą grup.

Największą jest prawdopodobnie Hongowie z 55 milionami członków, głównie w Chinach i azjatyckich społecznościach na całym świecie. Prezydent Chin Xi Jinping jest członkiem tej grupy. Można to postrzegać jako rodzaj połączenia między izbą handlową a grupą gangsterów. Tak przy okazji, to samo dotyczy zachodnich tajnych stowarzyszeń, ponieważ posiadanie dużych pieniędzy i wielkiej władzy wymaga ochrony. Hongowie są ściśle związani z Chinami, ale nie tak jak Komunistyczna Partia Chin. Ich hierarchia opiera się na merytokracji a nie na liniach krwi. Istnieje również odłam z Tajwanu, ale tracą wpływ i siłę ze względu na słabe przywództwo i zdradę ich tajnej deklaracji z 19 marca.

Hongowie mówią, że chcą rządu światowego, aby ludzkość mogła żyć w pokoju i dobrobycie. Jednak w oparciu o moje osobiste doświadczenia z nimi, muszą oni stać się bardziej wielokulturowi jeśli mają odnieść sukces.

Drugą ważną grupą azjatycką jest rodzina Smoka. Jest to grupa starożytnych, królewskich rodów z ich sieciami służących i ich skarbami historycznego złota. Są najsilniejsi na Tajwanie, w północnych Chinach i Azji Południowo-Wschodniej. Korea Północna jest jedną z ich głównych twierdz, ponieważ kraj ten jest prawdziwym spadkobiercą dynastii mandżurskiej, która rządziła Chinami podczas dynastii Qing (1644-1912). Są również silni w północnych Chinach, Japonii i Mongolii. Są spadkobiercami mongolskich wojowników, a każdy kraj, którego nazwa kończy się na “-stan”, takich jak Pakistan lub Afganistan, ma silne dziedzictwo mongolskie. Rodzina Smoka ma bliskie związki z europejskimi rodzinami królewskimi, a także wierzy w rząd światowy, ale uważają, że dziedziczne rody i konstytucyjne monarchie są potrzebne, aby zapewnić rządowi stabilność i ciągłość.

Innym ugrupowaniem, które było bardzo potężne była Organizacja Czarnych Smoków (BDS). Byli oni za imperialistycznymi japońskimi siłami w czasie drugiej wojny światowej dla stworzenia większej wschodnioazjatyckiej kooperacji. Grupa ta myślała, że ​​naziści wygrają II wojnę światową i będą próbowali zniewolić, a następnie wyeliminować rasy azjatyckie i inne niż białe, jak wskazał Hitler w Mein Kampf. BDS było bardzo skuteczne w rekrutowaniu pozaeuropejskich ludzi na całym świecie w ich dążeniu do położenia kresu panowaniu Europy/Zachodu. Jednak, jak wyjaśnił to afro-amerykański aktywista temu pisarzowi: “Wszyscy byliśmy na korzyść ich celów, z wyjątkiem tego, że powiedzieli nam, że wszyscy musimy stać się Japończykami i być posłuszni Japończykom.” Istnieje kilka organizacji, które twierdzą, że są spadkobiercami Organizacji Czarnego Smoka, ale żadna z nich nie ma żadnej prawdziwej władzy.

Drugim wielkim tajnym stowarzyszeniem azjatyckim jest Błękitny Smok, są oni spadkobiercami Zabójców. Są silni w Persji (Iran) i świecie muzułmańskim, zwłaszcza muzułmanów w Indiach. Wierzą, że wielki przywódca zwany Mahdi wyjdzie i uwolni świat od zła przed Czasami Ostatecznymi. Grupa ta, choć nie ma wyraźnego przywódcy, pracuje nad wspólnym celem uwolnienia świata muzułmańskiego, zwłaszcza Bliskiego Wschodu, od neokolonialistycznych władców.

Istnieją inne azjatyckie grupy i mniejsze jednostki, takie jak powiązany z Shinto Trójnożny Kruk, ale nie są głównymi graczami w obecnej bitwie o planetę Ziemia i dostosują się do tego, kto zwycięży.

Teraz spójrzmy na tajne stowarzyszenia Zachodu odkąd wiele już o nich napisano a nasi czytelnicy są bardziej obeznani z nimi, dostarczymy tutaj tylko zarys.

Nadrzędną grupą w zachodnim społeczeństwie jest chrześcijaństwo. Podczas gdy ludzie Zachodu walczyli między sobą od tysiącleci, wciąż mają tendencję do jednoczenia się w obliczu wspólnego niechrześcijańskiego zagrożenia. Tradycyjnie byli to muzułmanie, ale obecnie istnieje nacisk na “sojusz chrześcijański” aby zrównoważyć wzrost Azji.

Na początek spójrzmy na Szkocki Ryt Wolnej Masonerii, który może być postrzegany jako główne tajne stowarzyszenie w świecie Anglo. Są powiązani z monarchią brytyjską, Imperium Brytyjskim i niekatolickim chrześcijaństwem. Są dominującą siłą w świecie Anglo, a mianowicie Australii, Kanadzie, Nowej Zelandii, Wielkiej Brytanii i USA. Za kulisami współpracują z Chinami i Rosją. Wspierają większą rolę Azji w odnowionej globalnej architekturze, ale wolą walczyć na śmierć niż zostać niewolnikami Azjatów.

Druga duża grupa zachodnia to Loża P2 Wolnej Masonerii. Ta grupa kontroluje 1,5 miliarda członków Kościoła katolickiego i mafię. Są również bardzo wpływowi w wojskowo-przemysłowym kompleksie dzięki kontroli nad zakonami rycerskimi, takimi jak Rycerze Maltańscy, Krzyżacy itd. Ta grupa doświadczyła czegoś w rodzaju zamachu stanu w 2013 r., kiedy usunięto przeklętego papieża (Benedykta XVI) z urzędu za bycie szatańskim pedofilem. Również pod rządami papieża Franciszka Kościół Katolicki reorientuje się z miejsca swego urodzenia w Europie w kierunku Afryki i Ameryki Południowej, gdzie żyje przeważająca większość jego wyznawców.

Teraz zwracamy się do najbardziej problematycznej grupy Zachodu – Żydów i ich tajnych władców, czczącej szatana mafii chazarskiej. Żydowskie tajne stowarzyszenie, w swoim czystym sensie, opiera się na opowieści, że kiedy Jeruzalem dostało się w ręce Babilończyków wszyscy męscy potomkowie króla Dawida zostali zamordowani. Dlatego, aby zachować linię rodu Dawida, jego tajna służba zaczęła strzec swych żeńskich potomkiń. To jest początek tradycji, że musisz mieć żydowską matkę aby zostać uznanym za Żyda. Ta grupa z powodzeniem zinfiltrowała królewskie i arystokratyczne rodziny Europy. Wierzą, że mają dziedziczne prawo do rządzenia ludzkością dane im przez Boga. Ich symbolem, jak widać na wielu herbach europejskich członków rodziny królewskiej, jest Lew Judy.

https://fr.wikipedia.org/wiki/Fichier:Ranulf_le_meschin.svg

Ich historycznymi przeciwnikami na Zachodzie są Gnostyccy Iluminaci, którzy śledzą ich historyczne pochodzenie do greckiego matematyka Pitagorasa (570-495 pne), a także ich duchowe pochodzenie do ocalałych z Atlantydy, cywilizacji, o której mówią, że została zniszczona przez powódź 26 000 lat temu. Gnostyccy Iluminaci rekrutują geniuszy wieków do swoich szeregów i są przeciwni rządom linii krwi. Twierdzą, że stoją za Rewolucją Francuską, Amerykańską i Rosyjską, a teraz pracują nad światową rewolucją.

Wreszcie przechodzimy do mafii chazarskiej. Ich historię można przeczytać w artykule w linku poniżej:

https://www.veteranstoday.com/2015/03/08/the-hidden-history-of-the-incredibly-evil-khazarian-mafia/

Możemy dodać do tego, że najwcześniejszym historycznym odniesieniem do mafii chazarskiej jest Hyksos, lud pasterski, który najechał Egipt około roku 1650 pne. Czcili zwierzę o koźlej twarzy z rozwidlonym ogonem o imieniu Baal, którego wizerunek można zobaczyć poniżej:

https://realgoodhead.bandcamp.com/track/blasphemous-worship-of-baal-demo

Ten bóg połączył się z egipskim bogiem Setem i jest źródłem tego, co teraz nazywamy Szatanem, Molochem itp. Ich wyznawcy przejęli władzę w USA i świecie zachodnim po 11 września 2001 roku. Aktywnie planowali oni zabić 90% ludzkość i zniewolić resztę. Wielu wyższych rangą oligarchów jest członkami tej grupy. Można to zaobserwować na przykład u czcicieli Molocha, którzy każdego lata gromadzą się w Bohemian Grove. Ich siedzibą jest kompleks rodzinny Rothschildów w Zug w Szwajcarii, ale mają wiele innych baz. Kluczowym źródłem ich siły jest przejęcie światowego systemu finansowego i stworzenie światowego niewolnictwa za pomocą pieniężnej “Magii” – którą jest pusty pieniądz – tworzenie pieniądza z niczego.
Wreszcie przechodzimy się do Towarzystwa Białego Smoka. WDS jest luźnym sojuszem, którego członkami są europejskie królewskie rody, przywódcy Gnostyckich Iluminatów, przywódcy przemysłowo-wojskowi, rosyjski FSB, tajna policja Korei Północnej, japoński wywiad wojskowy, tajne stowarzyszenia azjatyckie itp. Sojusz WDS powstał w odpowiedzi na plany ludobójcze Chazarów. Ponadto są zaniepokojeni niesamowitą niekompetencją ludzi, którzy obecnie zarządzają planetą.

WDS naciska na pokój na świecie i masową kampanię, podobną w skali do III wojny światowej, aby natychmiast zakończyć ubóstwo i zniszczenie środowiska. Chcą także, aby ukryta technologia (na przykład 6000 patentów ukrytych w USA ze “względów bezpieczeństwa narodowego“) została uwolniona, aby rozpocząć nową erę bezprecedensowego dobrobytu i ogromnej ekspansji we wszechświecie.

Kluczem do tego jest usunięcie kontroli nad światowym systemem finansowym z rąk Chazarów. Tegoroczna jesienna ofensywa zostanie wymierzona w tym kierunku a szczególna uwaga zostanie zwrócona na Bank Rozrachunków Międzynarodowych (BIS) i jego spółki zależne, takie jak Rada Rezerwy Federalnej, Europejski Bank Centralny, Bank Japonii, Bank Anglii, itp.

Chazarzy wiedzą, że jeśli prawdziwy zakres ich zbrodni, w tym ofiary z ludzi, kanibalizm, zatrucie żywności i systemów medycznych, ich rozpętywanie wojen itp. zostanie ujawniony, zostaną ukarani. Zróbmy to.

 

 

 

 

 

 

 
Źródło: https://benjaminfulford.net/2018/08/06/secret-societies-secret-services-and-religions-the-current-balance-of-power/

 

 

 

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.