Archanioł Zadkiel via Linda Robinson, 23 lipca, 2017

 

Archanioł Zadkiel via Linda Robinson, 23 lipca, 2017

Pozdrowienia Ukochani,

Tu Archanioł Zadkiel, wraz z Archai Święty Ametyst, witamy Was w Miłości i Światłości. Dziś chcemy omówić wewnętrzny spokój i rozwój świadomości.

Energia wyższych wymiarów dociera do waszej planety. Występuje to wraz z wieloma zmianami w skali globalnej. Mogą wystąpić także zmiany w najbliższym otoczeniu. Możecie nawet zapytać, jaki ma być  następny krok na waszej drodze.

Zmiana jest rzeczą stałą. Może się to wam wydawać niewygodne, lub możecie to  przyjąć. Niezależnie od waszej perspektywy, kiedy szukacie pozytywnych aspektów zmian, może to pomóc w rozwoju i rozszerzeniu świadomości.

Gdy koncentrujecie się na potencjalnych skutkach zmian, które mogą przynieść korzyści zarówno dla Was, jak i innych, przynosi to większą częstotliwość wibracji, która może pomóc  naświetlić nowe możliwości dla poszerzenia świadomości.

Rozwój świadomości często zaczyna się od skierowania do wnętrza i uświadomienia sobie Boskiej Iskry i wewnętrznego spokoju, które tam zamieszkują.

To jest punkt, w którym możecie znaleźć przewodnictwo, gdy warunki zewnętrzne zmieniają się wokół was. Wasz wewnętrzny punkt spokoju może być odczuwany jako oaza i bezpieczny port, a może być odczuwany  jako wasz  prawdziwy dom.
 

W Waszym wewnętrznym punkcie spokoju możecie otrzymać wskazówki i rozważać nowe możliwości w ciszy waszego Istnienia. To jest miejsce, w którym możecie uwolnić się od oczekiwań  co inni myślą, że powinniście zrobić, a zamiast tego niech wasze serce prowadzi was drogą, która jest odpowiednia w waszym odczuciu . Hałas zewnętrznego świata zastępowany jest przewodnictwem wewnętrznej wiedzy i wyższych rzeczywistości.

Kiedy zwrócicie się do środka, możecie stać się świadomi oddechu. Czujecie, że wasze ciało się rozluźnia i stopniowo koncentrujecie się na Waszym wewnętrznym punkcie spokoju, lub Boskiej Iskrze, która łączy Was ze Wszystkim co Jest.

Kiedy nadal koncentrujecie się na oddechu i Waszym wewnętrznym punkcie spokoju, stajecie się bardziej skupieni na wnętrzu, a okoliczności zewnętrzne będą zdawały się odejść.

Kiedy upajacie się w milczeniu wewnętrznej ciszy, Wasza świadomość zaczyna wzrastać na wyższy poziom. Możecie czuć się trochę inspiracji wpływającej do waszej świadomości. Może to wzrosnąć do łagodnego przepływu, który można porównać do cząstek Światła poruszających się przez lejek szeroki na szczycie i zwężający się w dół do kanału świetlistych cząstek wiedzy.

Te cząstki Światła mogą zawierać mądrość   waszej osobistej drogi wzniesienia, lub mogą zawierać wiedzę o uniwersalnych naukach. Cząsteczki Światła zaczynają rozszerzać pole energetyczne o nowe możliwości. Rytm odpływu i przypływu energii zwiększa się, gdy pole energetyczne rozszerza się i styka się ze Światłem.

To Światło rozszerza się od Ciebie do środowiska wokół Was. Im bardziej pozostajecie w tym stanie, tym dalej pole energetyczne będzie się rozszerzać. To tak, jakbyście mieli ciągły przepływ przychodzących i wychodzących  energii wyższych wibracji i możecie poczuć, że jesteście w tym przepływie.

Gdy to nastąpi, możecie być świadomi wyższych wymiarów i bardziej rozszerzonych koncepcji. To, co może wydawać się być jedną lub drugą koncepcją w trzecim wymiarze, może mieć odcienie różnic na innych poziomach.

Na przykład Złota Zasada czynienia innym, jak byście chcieli by wam czyniono, mogłaby rozwinąć się od działań w trzecim wymiarze do obejmowania myśli i zamiarów w wyższych wymiarach. Możecie być bardziej świadomi okoliczności stojących za zewnętrznymi przejawami.

Kiedy to nastąpi, zdacie sobie sprawę, że dotykacie   rozszerzonej świadomości.

Jeśli okaże się, że wasza koncentracja jest chwiejna, może to być Wasza obecna świadomość dostosowująca się do połączenia z rozszerzoną świadomością.

W miarę regularnego przechodzenia do wewnętrznego spokoju, może się okazać, że otrzymujecie łatwiej nowe spostrzeżenia. Te spostrzeżenia mogą również zacząć się spontanicznie, gdy zajmujecie się codziennymi obowiązkami. Za każdym razem, kiedy czujecie, że nie jesteście dostrojeni, możecie zatrzymać się i zwrócić  do wnętrza, aby doświadczyć wewnętrznej ciszy i poczuć rozszerzoną świadomość.

Ukochani jesteśmy szczęśliwi, że zatrzymujecie się, by doświadczyć wewnętrznej ciszy i rozszerzonej świadomości. Jesteśmy z Wami, otrzymujecie Światło inspiracji dla największego dobra wszystkich.

Wiedzcie, że jesteście bardzo kochani.

JESTEŚMY Archanioł Zadkiel i Archai Święty Ametyst

… otaczamy Was miłością.

I tak jest.

 

 

Źródło:http://sananda.website/archangle-zadkiel-via-linda-robinson-july-23d-2017/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.