Kuthumi via Lynette Leckie-Clark, 25 lipca 2017

 

Kuthumi via Lynette Leckie-Clark, 25 lipca 2017

Pozdrawiamy was w Świetle, które obejmuje wszystkich. Stoję z moimi braćmi i siostrami Wielkiego Białego Bractwa, Maryją, Jezusem, Quan Yin, Maitreją, Maha Chohan i Hilarionem. Zebraliśmy się  razem w jedności, Świetle, w Źródle.

Inni z Białego Bractwa czekają gotowi do pomocy tym w kryzysie, te piękne dusze płaczą za miłością, płaczą za przebaczeniem, płaczą o spokój serca. Aby pokój nastał musi najpierw zamieszkać w sercu, fizycznym i wyższym sercu, zanim pokój przepłynie do duszy i ogarnie całą istotę.

Każdy z was został poprowadzeni do tego momentu   wielkiej przemiany wszystkich dusz energetycznych, które zdecydowały się zamieszkać na Ziemi w tym ekspansywnym i decydującym czasie. Wielu jest wezwanych, aby służyć swoim bliźnim, Ziemi i w rzeczywistości Bogu / Źródłu. Zebraliśmy się razem, aby wzmocnić te odważne dusze, które   są w trakcie przebudzenia ich wiedzy duszy w Boskim Świetle Wszystkiego.

Widzicie, aby móc służyć w tej wielkiej transformacji wymaga się dużo siły na wszystkich poziomach waszego istnienia, a także  moi przyjaciele, wielkiej wiary. Wielka wiara, o której mówię, mieszka w was. W sercu, waszym wyższym sercu Światła, a co za tym wielkiej miłości do wszystkich. My z  Wielkiego Białego Bractwa spotkaliśmy się, aby pomóc Wam na drodze transformacji, oświecenia do Światła Duszy. Idę z wami wraz z legionami Wielkich Aniołów Służby i całą hierarchią Boga / Źródła. Prosimy Was, abyście byli z nami teraz, abyście rozpalili na nowo wielki płomień Światła zamieszkujący w waszych sercach od dawna. Próby i wysiłki na ciele fizycznym zmęczyły tak wiele odważnych dusz. Wielu potrzebuje uzdrowienia ciał emocjonalnych, umysłowych i fizycznych. Dlatego ja Kutumi i moi bracia i siostry przybyliśmy. Każdy z nas ma wielki cel dla całej ludzkości i Ziemi, w tym dla mądrych istot morskich, królestwa mineralnego i zwierząt ziemi i nieba. Czuwamy nad wszystkim i prosimy każdego z was byście podążali za nami pod  naszą opieką nad Ziemią i wszystkim,co mieszka wewnątrz i na Ziemi.

Co więcej, wzywamy wszystkich pracowników Światła, aby zapalili ich wewnętrzny płomień, by stawał się większy, aby zebrali się razem jako jeden Wielki Świat, aby doprowadzić ludzkości i Ziemię do równowagi.

Nie bójcie się proszę. Nie dawajcie strachowi  swojej cennej energii z ciała emocjonalnego. Myśli podążają za  emocjami. Najpierw musi być uczucie w waszej istocie. Rozpoznane zostanie zakorzenione  przez ciało mentalne, przyspieszone przez ego, jeśli dostanie przyzwolenie od was samych. Więc widzicie, że odpowiedzialność za samego siebie leży na bardzo wewnętrznym poziomie waszego bytu.

Wielu szuka równowagi w sobie. Widzimy to. Prowadzimy Was teraz, aby ponownie zrównoważyć, wzmocnić waszą wiarę, najpierw w sobie i swoich działaniach, podążając za Wielkim Planem Transformacji dla wszystkich. W ramach Wielkiego Planu jest podnoszenie wibracji – pierwszy krok.

Aby poprawić równowagę, konieczne jest przeglądanie i rozpoznawanie własnych poziomów wibracji. Aby odnowić i wzmocnić, musicie w razie potrzeby przeanalizować, wstrzymać i dostosować swój cel oraz przepływ wibracyjny. Więc…. Zamknijcie oczy, wyciszcie siebie i swoje najbliższe otoczenie, oddychajcie głęboko ……  . Jeszcze raz.

Po raz trzeci napełniaj  płuca powietrzem, najwięcej jak tylko potrafisz, z każdym oddechem. Umieśćcie dłoń na wyższym sercu (między fizycznym sercem i gardłem) – odpocznijcie. Oddychajcie.

Wezwijcie Światło, zobaczcie je, poczujcie je. Teraz poczujcie jak wielki spokój zaczyna płynąć nad wami i wewnątrz was.

Zbierajcie siłę i odnowę z tego światła i spokoju. Wdychajcie je. Pozwólcie, aby was otoczyło, zobaczcie wasze wyższe serce jako całość, biały płomień światła otaczający was … Oddychajcie.

Dla tych z was, którzy chcą mojej obecności i głębszego energetycznego połączenia, skorzystam z tego kanału (Lynette) i poprowadzę was osobiście przez ten proces transformacji, oczyszczenia i wzmocnienia.

Czujemy, że ten proces jest tak bardzo potrzebny, aby wielu znowu zrównoważyło światło i wiarę w tym czasie, w tym roku, gdzie trwa wielka transformacja i rzeczywiście konieczne jest to dla wszystkich.

Nasza miłość, Światło, nasz pokój, który chętnie dajemy.

Ja Kuthumi, z Maryją, Jezusem, Quan Yin, Maitreyą, Maha, Chohanem, Hilarionem i całym Wielkim Białym Bractwem , Wielkimi Aniołami Służby i naszymi legionami pomocników.

Źródło: http://sananda.website/kuthumi-via-lynette-leckie-clark-july-25th-2017/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.