Trzy protokoły operacyjne dla Pracowników Światła

Trzy protokoły operacyjne dla Pracowników Światła i jak wykrywać i zamykać kanały ciemności w swojej sieci, aby chronić relacje i działania.

 

Pozdrowienia Miłujący Wolność,Pracownicy Światła, Towarzysze …

Dla tych, którzy jeszcze mnie nie znają … Oto mój pierwszy artykuł i audycja radiowa, aby skorzystać z tego później, aby lepiej zrozumieć, kim jestem.

 

 

Spis treści

Część I

Protokoły operacyjne dotyczące ochrony relacji … sieci i działań by poruszać się bardziej płynnie… w ten sposób utrzymując tempo w kierunku Wydarzenia.

 

Część II

Protokół nr 2: Wykorzystanie 10 wskazówek dla zagrożonych atakami Pracowników Światła…, aby szybko zamknąć kanały zakażenia w sieci, a tym samym zapobiec rozpadowi związków i ryzyku w działaniach …I

Protokół nr 3 – Zrozumienie misji

 

 

Ważna Przedmowa

Z energiami coraz bardziej intensywnymi … i ciemnością coraz bardziej zdesperowaną, aby ocalić siebie … jawne ataki – i subtelne manipulowanie tłem – relacje Pracowników Światła są bardziej zajadłe niż kiedykolwiek.

Jestem pewien, że czuliście to, a przynajmniej widzieliście…

To jest straszna rzecz być świadkiem tego, nie mówiąc już o doświadczaniu …

Ataki z najbardziej długotrwałymi wpływami wydają się pochodzić od przynoszących szkodę/zaatakowanych Pracowników Światła i/lub świadomych ciemnych dusz pozujących na Pracowników Światła… które przyłączają się do różnego rodzaju grup/ sieci Pracowników Światła , które odnoszą sukcesy w różnego rodzaju operacjach wyzwolenia planetarnego.

Stąd ten artykuł … Aby pomóc Pracownikom Światła wypełniać duchowe obowiązki z większą łatwością i łaską, jednocześnie utrzymując ich sieć miłujących relacji z towarzyszami i rodziną dusz, które wyraźnie w znacznym stopniu naruszane są przez ciemność … w ramach ogólnej próby zakłócenia sieci wykonywanych działań i zsynchronizowanych globalnych medytacji …, które zdziesiątkowały ciemność w ostatnich latach, a co więcej, znacznie skróciły czas od teraz do Wydarzenia – nie tylko raz, ale kilka razy dzięki tak ogromnym sukcesom Pracowników Światła pracujących Razem w potężnych sieciach.

 

Problem staje się jeszcze bardziej dotkliwy, ponieważ Pracownicy/Wojownicy Światła   poświęcają dużo własnego czasu przy bardzo ograniczonych zasobach…

 

… przeprowadzając istotne operacje na całej planecie, aby nie tylko przyspieszyć czas do Wydarzenia … ale przygotować planetę do wstrząsu i uderzenia (w każdym znaczeniu tego słowa) Błysku Wydarzenia i samego Wydarzenia.

Praca ta odbywa się zdalnie lub obejmuje podróże fizyczne do określonych miejsc, gdzie ciemność ma swoje fizyczne zakotwiczenia na tym świecie.

Wiąże się z tym realne ryzyko…
… i ci, którzy nieustannie odkładają swoje życie w 3W na bok i podejmują realne zagrożenia, podróżując do miejsc często mocno ufortyfikowanych przez eteryczne, plazmowe lub inne niefizyczne technologie “zasłony” … ze stałym gniazdem Archontów wewnątrz służącym zarówno jako ochrona bram wspomnianych centrów mocy, a także używając tych warstw ochrony, przez które uruchamiane są operacje wobec Pracowników Światła … zasługują na szczególny szacunek.

Szczególny zaszczyt należy się również tym Pracownikom Światła, którzy zdecydowali się odważnie stłumić energie matrixa (przez wykonywanie pracy w pełnym wymiarze), aby pomagać finansować i organizować takie operacje. Tym samym doprowadzając je do realizacji.

 

Prawdziwe “Grube Ryby”!

Praca sama w sobie składa się z rzeczy, takich jak “sadzenie” konkretnych kryształów w celu wzmocnienia wolnej woli lub kamieni Cintamani, aby otworzyć ” Portale Światła” po intensywnym oczyszczeniu wszystkich eterycznych okupantów i technologii fortyfikacyjnych Zasłony i zastąpieniu ich Aniołami i Boginiami (w większości przypadków) … i zmiana przeznaczenia takich struktur i organizacji z ich pierwotnych ciemnych celów, aby teraz zakotwiczały tylko Światło … ( nie będę podawać żadnych szczegółów).

Ogólnie rzecz biorąc, im większy wpływ na sukces danej operacji … tym jest to trudniejsze . Doświadczeni pracownicy sieci z czasem nauczyli się tej trudnej lekcji .

Ataki / przeszkody, a także represje to nie tylko niefizyczne, ale także fizyczne, takie jak technologia skalarna. Te działania nie są zabawne … i jak wiadomo, ich obecny Modus Operandi(sposób działania) to masowo atakować relacje, które łączą razem te operacje.

Konferencje same w sobie (najbardziej wpływowe) są również działaniami. Nawet Pracownicy / Wojownicy Światła, jak Cobra i Corey Goode oraz David Wilcock, nie są odporni na najbardziej złośliwe ataki przed organizowaniem konferencji, w których uwalniają wrażliwe i istotne informacje, które również przyspieszają wyzwolenie planety. I to pomimo ich bezpośrednich powiązań z (i tym samym wsparcia ze strony) zaawansowanych istot o wysokim poziomie, takich jak Plejadanie, Anszara i Ruch Oporu.

 

Część I

Protokoły operacyjne dotyczące ochrony relacji … sieci i operacji by poruszać się bardziej płynnie… w ten sposób utrzymując tempo w kierunku Wydarzenie.

 

Postanowiłem przedstawić te protokoły bardzo krótko i zwięźle. W ten sposób łatwiej je zapamiętać, a zatem i zastosować. Jeśli te trzy rzeczy są praktykowane … to wystarczy.

Wystarczy powstrzymać konflikty wynikające z różnic… ścierania się paradygmatów … i stosować różne praktyki, które są dostępne by uzupełniać się … by nie konkurować, nie mówiąc już o kolidowaniu (… dzięki ciemności) z praktykami innych Pracowników Światła.

 

“Wszyscy przyszliśmy tu w tym życiu, aby wnieść nasze szczególne umiejętności, aby pomóc w wyzwoleniu planety. Wszyscy mamy rolę do odegrania… “

Athena: Praktykująca Energię / Uzdrowiciel i Lightworker

 

 

W rzeczywistości … te protokoły operacyjne są rodzajem kardynalnej zasady dla wszystkich pracowników Światła zaangażowanych w działania.

 

“… geniusz, żyje w prostocie”

Albert Einstein …

 

Będą działać  jak klej, aby utrzymać zespół razem, zjednoczyć się … a uzyskana harmonia pozwoli na bardziej radosne doświadczenia.

 

To dlatego, że pozwalają na poszanowanie …

  1. Różnic jeśli chodzi o to jak jesteśmy stworzeni. Mianowicie, jak stworzone są nasze indywidualne systemy energetyczne i po co są zbudowane.
  2. Poznanie, uznanie i poszanowanie tych celów … a te cele będą różne dla różnych Pracowników Światła … Najlepsze przykłady to pracownicy Bogini, których zadaniem jest po prostu przekazywać energię Bogini przez swoje pola do tego świata, nawet nie myśląc o tym … i Wojownicy Światła, którzy są przeznaczeni do   wysyłania do raczej nieprzyjemnych miejsc, w których wystąpiło zagrożenie życia, w tym utrata życia. Podczas gdy inni z nas są brokerami energetycznymi za kulisami … typy biurokratycznych systemów energetycznych … stale łączące, organizujące i wysyłające właściwych ludzi z właściwymi zdolnościami by wykonać określoną pracę.
  3. Zrozumienie i poszanowanie różnych celów duszy pomiędzy Pracownikami Światła, którzy uzupełniają się nawzajem w ramach działań i tworzą silną synergię podczas pracy w harmonii.
  4. Podstawowa świadomość, zrozumienie i przestrzeganie zasad … że niektóre wskazówki otrzymane przez każdego Pracownika Światła … są wskazówkami przeznaczonymi tylko dla nich … ze względu na ich osobisty charakter duszy … cel duszy … jak i po co jest zbudowany ich system energetyczny, z przyrodzonymi “talentami” I umiejętnościami.
    Jeśli chodzi o ostatni punkt, doświadczenie pokazało, że większość Pracowników Światła albo nie zdaje sobie sprawy z tego, albo nie stosuje … dlatego nie szanuje.

Doprowadziło to do bardzo naiwnej, niszczącej i kosztownej mentalności zaprogramowanej że, musimy tylko “skupić się na rozprzestrzenianiu Światła Bogini”, poprzez proste skupienie lub medytację!

Cóż … możesz być powołany tylko w tym celu, więc … to twoje wskazówki … nie innych”.

Ta niskiej świadomości (i lekceważąca) mentalność została wykorzystana przez ciemność jako bardzo rozważna, potężna, ale subtelna taktyka poprzez dotkniętych uszczerbkiem Pracowników Światła lub ciemnych istot, które pozują jako Pracownicy Światła …by podważać agresywnie   masowe transmutowanie i wyzwolenie krytycznych ośrodków mocy, które są zwykle mocno ufortyfikowanymi ośrodkami

Więcej na ten temat, za chwilę …

 

PROTOKÓŁ nr 1:

Uznanie i poszanowanie różnic w tym, w jakim celu każdy z nas jest energetycznie zbudowany i co ma tu do zrobienia, podczas operacji … które mogą być dla ciebie nieznane

Krótko mówiąc, niniejszy protokół jest skoncentrowany wokół:

Uznania … Poszanowania … i miłowania naszej wyjątkowości i różnic … tak jak jedności i równości.

 

Jeśli otrzymujesz wskazówkę, aby skupić się wyłącznie na Świetle i na niczym innym, więc to powinieneś zrobić … to twój cel … to właśnie po to jesteś stworzony i dlatego tu jesteś.

 

… to nie znaczy, że to te same wskazówki dostają inni Pracownicy Światła. Musisz więc szanować i respektować ten fakt. Niektórzy Pracownicy Światła, otrzymują wskazówki, aby udać się do najbardziej ciemnych miejsc (zarówno fizycznych, jak i niefizycznych) i przekształcić je w Światło.
To jest ich wskazówka … bo to jest ich cel, do tego właśnie oni są stworzeni i dlatego są tutaj.

I hej … ktoś musi zrobić brudną robotę … (masowa transmutacja w niezbyt bezpiecznych miejscach).

 

Okaż szacunek i cześć tym wszystkim, bo są tymi, którzy upewniają się, że droga została oczyszczona, aby Bogini rozprzestrzeniła swoje światło wszędzie … Szczególnie w miejscach, które mają najwięcej różnic.

… Więc ważne, aby nie narzucać twoich wskazówek, które są przeznaczone dokładnie dla Ciebie ; wskazówek, które opierają się na tym, po co jesteś tutaj i do czego zostałeś stworzony, na innych Pracowników Światła. To nie tylko niska świadomość … ale podważa synergię pomiędzy Pracownikami Światła, promuje podział i dysharmonię … i ryzykuje opóźnienie Wydarzenia i pełne przygotowanie do płynnego przejścia, gdy uderzy Błysk Wydarzenia.
To nie jest gra … ponieważ zapewniam was, przekonasz się, że świat nie będzie tak pełen “miłości i światła”, jeśli do momentu dotarcia Błysku nie zostanie osiągnięta pewna masa krytyczna oczyszczenia.

Więc upewnij się, że nie jesteś tym, który dosłownie wzywa innych Pracowników Światła (… to jest dosłownie doświadczenie osobiste) po tym, jak wyczerpali się po ciężkiej (i skutecznej) kampanii gdzieś na świecie … próbując przekonać ich, że ” Nie musisz robić tego rodzaju pracy oczyszczającej… po prostu skup się na “Świetle Bogini “

 

Zaraz po tym jak skończyła się ta rozmowa telefoniczna mój towarzysz dosłownie zaczął wykasływać istoty przez 5 minut, (fizyczny kaszel) … i energie wyraźnie popsuły w tym samym czasie.

Tak więc w tym osobistym – przykładzie z prawdziwego świata – …   wtedy, gdy nasze podejrzenia zostały potwierdzone i wiedzieliśmy, że mieliśmy negatywny kanał w naszej sieci. Potem intuicyjnie prześledziliśmy czas, kiedy ktoś z nas otrzymał dar fizyczny z tego samego kanału i stare problemy zdrowotne zaczęły się ponownie pojawiać.

 

Ten faktyczny incydent jest również przykładem mentalności sekciarskiej “miłości-światła”, którą ciemność narzuca przez ciemne istoty lub zaatakowanych Pracowników Światła  …, aby podważyć prace oczyszczające. To jest nie tylko bardzo lekceważące wobec weteranów Pracowników/Wojowników Światła … ale jest to również naiwne … lekceważenie celu innych i tego, do czego zostali stworzeni i po co tu są…

 

… a także otwiera energetyczne kanały dla ciemności, aby zainfekować sieć, a tym samym zburzyć relacje wśród Pracowników Światła po zakażeniu.

Więc jeśli zauważyłeś ciągłe załamanie relacji w sieci, gdzie kiedyś nie tak dawno temu rzeczy były radosne i podnoszące na duchu podczas interakcji ze sobą … to najprawdopodobniej miało miejsce, a ciemność weszła do Twojej sieci przez takie naiwne i lekceważące “wskazówki” i działania.

To się pogarsza. więc jeśli takie działanie ma miejsce pokazuje, że dana osoba została zaatakowana i zmanipulowana przez ciemność, ponieważ co innego ciemność mogłaby robić innego, niż starać się zatrzymać lub przynajmniej podkopać Pracowników Światła poprzez słowną perswazję. I…

 

… od realizacji takich zadań w oparciu o intuicyjne informacje otrzymane tylko przez nich dlatego, że jest to przeznaczone tylko dla nich z powodu tego, po co zostali stworzeni.

Szczególnie, gdy takie “wskazówki” są przekazywane Pracownikowi Światła, który właśnie zakończył istotne czynności wymagane do prawidłowego sekwencjonowania kamieni milowych w celu ostatecznego wyzwolenia planety.

 

Ważne wskazówki:

Jeśli planujesz operację … a jeden z twoich członków zespołu uzyskuje wskazówki, których ty nie masz … to całkiem okej powiedzieć:

 

“… Nie mogę powiedzieć, że otrzymuję te same wskazówki, ale szanuję twoje wytyczne i cel, i będę starał się ci pomagać, jeśli będę mógł, albo poprzez wsparcie finansowe, albo pomoc w kontaktach w danym miejscu, albo po prostu dając pełne energetyczne i kochające wsparcie dla twojej misji … “

… i oboje werbalnie otwarcie przyznajcie to. Następnie po prostu spróbuj pozwolić lub zgodzić się, aby ta osoba postępowała zgodnie z jej wskazówkami.

Ta potężna wskazówka może nie działać w 100% cały czas. Ale zdaj sobie sprawę, że różnice pojawiają się w każdej organizacji, w której ludzie muszą współpracować, aby osiągnąć duże cele … czy jest to korporacja 3W Matrixa … czy fundacja charytatywna … lub organizacja non-profit.

 

Powyższa faza po prostu otwiera linię czasową harmonijnego rozwiązania, ponieważ rozpoczyna się od protokołu     nr 1: … nie narzucając wskazówek ani perspektywy, które mogą być tylko dla Ciebie , na innych, dla których wskazówki mogą się różnić ze względu na to, po co oni Tutaj są , a tym samym … po co zostali stworzeni.

Obejmuje to szczegółowe, intuicyjne informacje z ostatniej chwili, które często trafiają do Pracowników Światła lub Pracowników Sieci na zasadzie “potrzeby wiedzy” … w trakcie operacji. Bardzo podobnie do tego, jak tajne służby muszą działać we wszelkiego typu agencjach

 

część druga

 

PROTOKÓŁ nr 2:

Użyj 10 oznak zaatakowanego Pracownika Światła…, aby szybko zamknąć kanały infekcji w sieci, a tym samym zapobiegać zburzeniu relacji i ryzyku dla operacji.

Następujące główne oznaki zostały zebrane nie tylko na podstawie wieloletniego doświadczenia w organizowaniu i wykonywaniu często trudnych i intensywnych i jak dotąd udanych operacji z zespołem / siecią … ale są również oparte na 3W doświadczeniu zawodowym co najmniej jednego towarzysza, który nie tylko był świadkiem tych samych rzeczy, z którymi miałem do czynienia … ale także dobrym wykształceniu – na poziomie 3W – w dziedzinie psychologii.

 

… dosłownie ta osoba ukończyła studia Magna Cum Laude (z wyróżnieniem) na prestiżowym uniwersytecie i studiowała z najbardziej znanymi psychologami i badaczami w tej dziedzinie.

 

Oznacza to, że studiowali i musieli zapamiętać stos książek dotyczących zachowań człowieka i obserwacji klinicznych “nienormalnej” psychologii człowieka i sposobów ich rozpoznawania. Obejmowało to PTSD i cechy osób z urazami, cechy zachowań psychopatów … i wiedzę jak rozpoznać dysfunkcyjne zachowania wykazywane przez tych ludzi. I równie ważne … rozpoznawanie, jak zachowanie tych osób wpływa na innych wokół nich.

Więc z klinicznymi kwalifikacjami   i pewnością, że nie tracisz czasu na słuchanie opinii lub postrzeganie jako nic więcej niż „osobista sprzeczność” (… chyba że mamy na to czas) … Oto 10 kardynalnych oznak  że masz zainfekowaną, złamaną lub ciemną osobę w swojej sieci (i co z tym zrobić), dzięki czemu będziesz mógł podjąć odpowiednie działania … zanim rzeczy wymknął się spod kontroli i zobaczysz smutne konsekwencje tego wszystkiego – plus zagrożenie spowolnienia wyzwolenia planety … to jest cel Ciemności.

 

 

10 objawów ciemnego lub zaatakowanego członka w sieci

 

Jeśli dwie lub więcej z poniższych oznak są spójne z zachowaniem jednego z członków zespołu / grupy lub jego części, wykonaj kolejne kroki. Oznaki te nie mają zastosowania do jawnych lub oczywistych negatywnych kanałów, (osoby zachowujące się agresywnie, regularne zaburzenia funkcji na które inni narzekają, itp.), Ponieważ są one łatwe do wykrycia i zaradzenia.

To jest ciche, bardziej wyrafinowane i często “jasne”, które trudno jest zauważyć, podczas gdy stopniowo infekują twoje miłujące połączenia … i radość po prostu znika.

 

Oznaka nr 1: brak rzeczywistego wkładu …

W rzeczywistości nie przyczyniają się niczego szczególnego… oryginalnego … lub zasadniczo konstruktywnego, zwłaszcza osobiście, ale także w zespole, w grupach dyskusyjnych. Może to wymagać, abyś zatrzymał się i zastanowił nad stałymi komentarzami użytkowników, aby uświadomić sobie to . Jest to jedna oznaka, że te osoby są albo zaatakowane, albo negatywne.

 

Oznaka # 2: Ciągła ocena innych …

Obsesyjnie i konsekwentnie składają komplementy innym na każdym kroku, w grupach dyskusyjnych. Odbywa się to w celu uzyskania przychylności, akceptacji i zaufania w sieci. Często pociąga to za sobą ryzyko, że widzisz to jako nic innego, jak tylko zaatakowaną osobę, która jest słodka i miła.

 

Oznaka # 3: zauważalnie mała lub żadna weryfikacja i szczegóły dotyczące ich działań …

 

Obserwują i ciągle publikują rzeczy, które osiągnęły (lub twierdzą, że osiągnęły) … samodzielnie lub osiągnęli inni spoza grupy, o której ty i twoja sieć nic nie wiedzą … z widocznym, a jednocześnie spójnym brakiem szczegółów dotyczących ich “operacji” . Te “osiągnięcia” mogły lub nie mogły mieć miejsca … ponieważ nikt z Twojej grupy nie może sprawdzić, czy operacja rzeczywiście miała miejsce, ponieważ zawsze były wykonane przez “ich kontakty” , które dogodnie są na terenie całego kraju lub świata. Bardzo popularna osoba, rzeczywiście …

Być może zauważyliście, że członkowie zespołu, których znasz, często udzielają ustnych lub pisemnych raportów i podają poważne szczegóły o tym, co przeszli, aby osiągnąć sukces, we wszystkich aspektach operacji. Ci członkowie zespołu, których znasz, to prawdziwi współpracownicy … i przyczyniają się do procesu wyzwolenia w bardziej skuteczny sposób.

 

Oznaka # 4: Zatrzymaj się na chwilę … spójrz wstecz i zbierz ” chronologiczne notatki ” …

 

Kiedy interakcje i całe doświadczenie z siecią popsują się… zatrzymaj się na 5 minut i zastanów się, kiedy to się zaczęło … a następnie cofnij się o dwa miesiące, a następnie przypomnij sobie osoby, które weszły do Twojej sieci podczas tego okresu. Odnotuj krótką listę tych osób.

 

Oznaka # 5: często pojawiają się jasno i wyraźnie, wykorzystując efekt “czarnej dziury” …

Lata doświadczeń i trudne lekcje nauczyły nas czegoś nazywanego zjawiskiem “Czarnej Dziury”. To tutaj osoba, która “wchodzi na scenę” … wygląda i czuje się dobrze, nawet cudownie, ale po pewnej szybkiej refleksji … zdajesz sobie sprawę, że sprawy zaczęły się psuć wokół ciebie ( i wokół nich) nie tak długo po ich przybyciu do twojej sieci. Podstawową dla każdego  Pracownika Światła musi być pełna świadomość, że:

 

… ciemność, która działa przez zranioną, a tym samym zaatakowaną jednostkę, nie mówiąc już o ciemnych duszach, świadomie pozujących jako Pracownicy Światła … często robią to energetycznie ukrywając się (lub powiedzmy konserwatywnie … działając) jako ktoś naprawdę miły, w każdym sensie.

Możesz zauważyć wskazówkę dzięki zaobserwowaniu tego, co dzieje się wokół nich (stąd nazwa – zjawisko czarnej dziury … ponieważ nie widzisz ciemności w osobie w taki sam sposób jak nie widzisz czarnej dziury. Wydają się pogodni i mili, wszystko co związane z “Miłością i Światłem”) … ale tak jak w czarnych dziurach, zauważysz rzeczy wokół nich, które są zepsute … Mianowicie z ludźmi i relacjami w sieci.
Jeśli relacje rzeczywiście popsuły się w Twojej sieci wkrótce po tym, jak ta osoba pojawiła się na scenie, możesz znaleźć praktyczne i bezpieczne kroki w celu podjęcia działań, które pomogą uchronić relacje i sieć przed walkami wewnętrznymi i zapobiec cichemu odejściu dobrych i potężnych ludzi- byłoby to stratą dla Ciebie sieci potrzebującej talentów i umiejętności, które współgrają z talentami innych – wymienione poniżej.

 

Oznaka # 6: pojawiają się tak zwane “dawanie” …

 

“Altruistycznie”, a nawet agresywnie rozdają fizyczne prezenty, takie jak kamienie … kryształy … koraliki lub inną biżuterię dla osób z Twojej sieci w celu “ochrony” lub by pomóc w ich ewolucji duchowej.

Jeśli się to wydarzyło … odrzuć to,  jeśli otrzymałeś takie “prezenty”, ale zauważasz, że życie nie przynosi nic lepszego i nie wpłynęło to na rozwój twego świadomego wglądu w ewolucji osobistej, zostaw to, jeśli zauważysz, że inne osoby w sieci które otrzymały takie prezenty wyglądają jakby były pod ciągłym i zmasowanym atakiem – że nie potrafią sobie poradzić … tak, jak zawsze potrafiły w przeszłości …

… do punktu, w którym nawet potrzebują kogoś, aby być z nimi fizycznie zawsze, aby czuć się bezpiecznie … to jest to silna oznaka, że otrzymali takie fizyczne prezenty od negatywnego kanału w sieci.

Te prezenty są najczęściej … zanieczyszczone … i są przeklęte lub posiadają portal wewnątrz, który atakuje odbiorcę (często ukochanego, partnera lub przyjaciela) lub ma na celu osłabienie osobistej aury i innych form ochrony osobistej, więc tracą zdolność radzenia sobie z intensywnymi energiami kompresji przełomu w sposób w jaki do tej pory radzili sobie . Tak więc, ty też cierpisz … pośrednio. Jeśli zauważysz osoby z Twojej sieci, które nie potrafią odzyskać sił po atakach, a które mogły w przeszłości i to trwa … szybko zadaj im pytanie, czy w ciągu 12 miesięcy otrzymali prezent fizyczny od kogoś.

 

Oznaka # 7: To wszystko to miłość i światło …

Ci ludzie kładą duży nacisk na “Światło Bogini ” … “Miłość i Światło” … tylko i często wyrażają podstawowe twierdzenia metafizyczne, które wszyscy znają od 10-15, a nawet 30 lat … z wyraźną nieobecnością nowych, umacniających nowinek Lub poglądów, które faktycznie umocnią Twoją sieć / grupę.

W ten sposób ich energetyczny wpływ na grupę wydaje się być jałowy, jako nieinspirujące stwierdzenia, których wszyscy dawno temu nauczyli się ze swojego”prawa przyciągania” … jak to często bywa. To pomaga skupiać negatywną energię w grupie, co jest świadomym lub nieświadomym zamiarem zaatakowanej / lub ciemnej osoby.

Takie komentarze również powodowały zdenerwowanie weteranów, zapalonych Pracowników/Wojowników Światła w Twojej sieci, którzy sprawdzili się w polach miejsc często ryzykownych i przezwyciężyli wielkie cierpienia z powodu straszliwych doświadczeń, którym zostali poddani przez negatywne ataki przed … podczas … i po udanej operacji .

Zatem w sieci jest gromadzone więcej energii negatywnej, sprawiając, że ukochani towarzysze są bardziej narażeni na negatywne zakażenia i ataki na relacje.

 

Oznaka # 8: Powtarzanie po wszystkich, bez wnoszenia oryginalności do Twojej grupy …

Wydaje się, że ciągle papugują inne rzeczy, o których mówią inni ludzie … ze zwykłymi odpowiedziami: “… tak, ja też” lub “… wow, ja też to widziałem” lub “… właśnie miałem to powiedzieć” w konsekwentny sposób. Tak więc znowu … nie wnosząc nic do grupy, ale zamiast tego wykonując stare działania ciemności, które są energetycznym wampiryzmem przez ciągłą uwagę – dostając się we frywolny sposób … i wnosząc tylko tępą energię z powodu braku oryginalnej pierwotnej myśli … wnikliwości … lub cokolwiek umacniającego Twoją sieć.

 

Oznaka # 9: Przyjaciele,z którymi miałeś niesamowite, zapadające w pamięci doświadczenia i których tak bardzo lubiłeś, znikają z twojego życia … i / lub, po cichu odchodzą z grup dyskusyjnych(chat)… i / lub, kłócą się z Tobą lub innymi w Sieci, ze wzrastającą regularnością.

 

Ten podtytuł mówi wszystko … i to jest smutny, niepotrzebny, ale nieunikniony wynik negatywnych kanałów (osoby zaatakowane lub ciemne, które pojawiły się, często po utworzeniu sieci i odnoszeniu sukcesów) … nie będąc rozpoznanymi w grupie i usuniętymi lub odsuniętymi przez grupę w zgodny / planowany sposób.

 

Oznaka # 10: Stałe wstrzymywania lub opóźnienia w zadaniach wykonywanych podczas operacji.

Ta oznaka może mieć przyczynę bezpośrednio w niefizycznej ciemności. Ale ogólnie to, w naszym osobistym doświadczeniu … zostaje to naprawione poprzez przeprowadzenie sesji oczyszczającej dla operacji. Wiele razy nie było. To przez zaatakowanego lub ciemnego członka zespołu. Więc jeśli regularnie występują opóźnienia lub komplikacje jakiegokolwiek rodzaju, a to się dzieje konsekwentnie, możesz mieć negatywny kanał (osobę) w sieci.
Pamiętaj, to wszystko zostało omówione … ocenione … i przeanalizowane przez doświadczonego w terenie pracownika sieci, który ukończył z wyróżnieniem Psychologię, który była świadkiem tych samych rzeczy, jakie zrobiłem … w realnym środowisku i kontekście Grupy Pracowników Światła  / Sieci ze wszystkimi 3W i energetycznymi kontekstami.

Jednym z najbardziej udokumentowanych faktów w psychologii jest że… psychopaci, nie mówiąc już o chorych ludziach … wykonują świetną robotę, aby dokładnie wyglądać na kogoś kim naprawdę nie są. Dlatego właśnie zjawisko Czarnej Dziury w Oznace nr 5 ma kluczowe znaczenie dla Was.

 

Protokół nr 3

 

Oczyść misję, zanim się rozpocznie
Jeszcze jeden protokół, który chciałbym dodać, to oczyszczenie misji zanim się zacznie , a w niektórych przypadkach, również przed jej crescendo(szczytem).

 

Ogólnie nie jest to konieczne w przypadku tachionowych kamieni / kryształów sadzonych w łatwo dostępnych lub publicznie dostępnych miejscach, tylko trudnych do zdobycia miejscach, a na pewno dużych wirów i dużych naturalnych lub sztucznych miejscach mocy, które czasem mogą być trudne aby dostać się tam … lub po prostu “niepewne”, jeśli potrzebują pełnej sesji oczyszczania energii w tym miejscu.

Jeśli nie znasz dobrego praktyka zajmującego się energią, który ma wiele wspólnego z tym, oto jest źródło projektów oczyszczania , które w przeszłości przyniosły wspaniałe wyniki.

 

No i mamy… to tylko 3 protokoły do ​​stosowania … z poręcznymi 10 ​​oznakami zawsze do Państwa dyspozycji, dzięki czemu można łatwo i z powodzeniem używać protokołu # 2.

 

Tak … Na pewno możesz stworzyć więcej protokołów, które chcesz dodać do swojej sieci … ale najlepiej trzymać się jak najmniejszej liczby, aby łatwiej je było je stosować, również przez twoją grupę.

 

Są to podstawowe – konieczne – uniwersalne protokoły, które są wystarczające , aby ocalić sieć … aby ją chronić … i utrzymać te piękne i miłe kontakty z drogimi przyjaciółmi, których nigdy nie chcesz stracić, jeśli pojawi się niewłaściwa osoba, co może się zdarzyć jeśli nie będziesz ostrożny.

 

Wniosek

 

Więc jeśli w Twojej sieci, która w ciągu ostatnich 2-4 lat znacząco przyspieszała postęp w wyzwoleniu planety sprawy zaczną się psuć, .. i pojawił się członek, który pasuje do dwóch lub więcej powyższych oznak …

… ze względu na wyzwolenie planety, ze względu na ukochanych towarzyszy, którym ufasz od dawna- i ze względu na relacje z nimi – zadbaj o to, kopiując i wklejając niektóre komentarze tych nowo przybyłych (i lub rejestrując działania, które Ci ludzie konsekwentnie demonstrują …) pod dwie lub większą liczbę powyższych oznak i protokołów (które chcesz wkleić do tego samego word doc / wersji roboczej email) …

… i wyślij to do dwóch członków zespołu, na których zawsze polegałeś i którzy zawsze “dostarczali towary” w przeszłość, konsekwentnie (… sprawdzono z własnego doświadczenia) i zacznij tworzyć konsensus i ugodę , co robić .
Masz teraz narzędzia i wskazówki …

Ocal związki.

Spraw by Wydarzenie nastąpiło.

 

 

 

Nieznany Wojownik Światła.

 

Źródło:  https://www.returntoyourtruth.com/single-post/2017/05/11/The-3-Operational-Protocols-For-Lightworkers-How-to-Spot-and-Shut-Down-Darkness-Conduits-in-Your-Network-To-Protect-Your-Relationships-Operations

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.