Matka Ziemia via Natalie Glasson, 18 sierpnia 2017

 

Matka Ziemia via Natalie Glasson, 18 sierpnia 2017 r

Przyszłe przebudzenie Ludzkości i Ziemi przekazane przez Pierwotną Esencję Matki Ziemi

Kanał: Natalie Glasson – 18 sierpnia 2017 r. – Oryginalne źródło: Sacred School of OmNa

 

Pozdrawiam, jestem pierwotną esencją Matki Ziemi, czystą świadomością, która wypełnia energetyczne ciało i obecność Matki Ziemi. Można powiedzieć, że jestem wyższym aspektem lub świadomością Matki Ziemi. Utrzymuję w świadomości kody i mądrość zakotwiczoną w Ziemi podczas jej tworzenia, jak również czyste intencje wszystkich Istot Światła na Ziemi. W czasie Powstawania Ziemi i syntezy mojej świadomości jako Matki Ziemi z Ziemią było wiele emocji. Aby stworzyć Ziemię potrzebna była jasna i mocna wizja, która była potrzebna, aby wspomóc moją integrację z lądem oraz wcielenie się istot Światła na Ziemi. Wszystko zostało osiągnięte dzięki czystej, wyraźnej i silnej wizji, która zawierała wszystko, co było potrzebne w obecnym jak i dla przyszłego wzniesienia. Wszystko było zadbane, nawet wibracje energii, które mogłyby wspierać wiele istot Światła, takich jak wy sami w poruszaniu się po poziomach samopoznania na Ziemi. Ziemia została stworzona trójwymiarowo, fizycznie i solidnie, aby zwiększyć doświadczenia i lepiej zrozumieć wszystkie zmysły. Korzystanie z Ziemi, praca w harmonii i pokoju ze wszystkimi kreacjami na Ziemi było kluczowe.
Kody i mądrość określona jako ważne i święte przy tworzeniu Ziemi zachowały się wplecione w materiał dzisiejszej Ziemi i ludzkości. Posiadacie w swojej energii i świadomości te kody i mądrość czystych i jasnych intencji i wizji stworzonych przez wiele istot Światła. Mogą być one aktywowane i obudzone jeszcze raz do zsyntetyzowania z kodami, energią i Światłem, które zostały już zakotwiczone podczas obecnego etapu wznoszenia. Poprzez reaktywację kodów i mądrości powstałych w trakcie stworzenia Ziemi powracacie do lepszego zrozumienia waszej pełni jako Stwórców i waszego związku z Ziemią. Zaczynacie ucieleśniać i akceptować głębsze zrozumienie Ziemi i jej wyższy cel w większym obrazie wniebowstąpienia Stwórcy. Wasza perspektywa rozszerza się i zaczynacie poznawać Matkę Ziemię w nowy sposób, a tym samym współtworzyć Wniebowstąpienie Ziemi i ludzkości.

 

Przebudzenie kodów i mądrości z Pierwotnego Stworzenia Ziemi

 

“Wzywam moją społeczność przewodników, aby zgromadzili się blisko i otoczyli mnie swoimi miłującymi wibracjami. Każdy z was ma powód, aby być moim przewodnikiem, oddaję się waszemu boskiemu celowi jako moich przewodników i zachęcam was, abyście pomogli mi w osiągnięciu dalszego przebudzenia, mojego wzniesienia i odkryciu własnego Ja. Zapraszam moich przewodników, duszę, Pierwotną Świadomość Matki Ziemi i Stwórcę, aby skierowali do mojej istoty właściwą energię do obudzenia kodów i mądrości zrodzonych z wizji i intencji wielu istot Swiatła podczas stworzenia Matki Ziemi i jej ludzkości. Niech te święte kody i mądrość obudzą się właściwie, łącząc się z całą moją istotą i świętym Światłem, którym Jestem. Jeśli jest to właściwe, pragnę uzyskać wgląd w wizje i intencje, które zostały stworzone dla Ziemi, aby lepiej zrozumieć cel Ziemi z punktu widzenia większego obrazu. Teraz pozwalam na rozpoczęcie przebudzenia, syntezy i głębszego zrozumienia; Jestem teraz gotowa/gotowy na przyjęcie. Dziękuję .’
Po prostu pozwólcie sobie wejść w głęboką medytacyjną przestrzeń, aby obserwować i odbierać korzyści kodów i przebudzić w sobie mądrość oraz połączyć je z całą swoją istotą. Z cierpliwością i zaufaniem we własnym zakresie możecie otrzymać boskie rozeznania, które pomogą wam w waszym współistnieniu z Matką Ziemią.

 

Skupiając się na Prawdzie

 

Ziemia została stworzona przez wiele istot skupionych, mających wizję i intencję czystej i rozległej natury. Istoty, które stworzyły Ziemię i cel Ziemi, nie były przywiązane do wyniku, jaki stworzyły, ani też nie tworzyły wizji, które były sztywne i nieelastyczne. Utrzymywały zamysł w ich umysłach, sercach lub czakrze trzeciego oka, który często powstawał z przepływu energii wewnątrz nich i przez nich od Stwórcy. To tak, jakby otrzymały ziarno inspiracji od Stwórcy, któremu pozwoliły wniknąć w ich własną energię, obserwując to, w co się rozwinęło. Następnie pobudzały ideę lub rozwój, kochając to bezwarunkowo. Nie osądzały tej idei próbując manipulować lub wątpić w konieczność energii, którą współtworzyli ze Stwórcą. One po prostu kochały i akceptowały ją, dopóki nie poczuły się gotowe, aby zakotwiczyć ją na Ziemi, aby wszyscy mogli ją ucieleśniać i doświadczać.
Takie samo współtworzenie ze Stwórcą przez Pracowników Światła i skupienie są teraz potrzebne na Ziemi. Wielu z was zastanawia się, jak Ziemia i jej ludzkość obudzą się tak, że wszyscy będą mogli istnieć razem i doświadczać nieba na Ziemi. Wielu nie potrafi zrozumieć, jak to się stanie, a nawet zrozumieć, co trzeba zrobić, aby stworzyć konieczne przejście. Odpowiedź jest wewnątrz was. Wy jesteście odpowiedzią na to pytanie, jak obudzić ludzkość i dalej wznosić Ziemię. Posiadacie świętą więź ze Stwórcą; Macie możliwość komunikowania się i współtworzenia ze Stwórcą. Każde przebudzenie, wyrównanie, aktywacja Światła i wewnętrzna eksploracja, jakich kiedykolwiek doświadczyliście, pomogły wam istnieć jako wspaniały aspekt waszej prawdy. Połączenie energii i świadomości, które przyjęliście do swojej istoty stworzyło was jako unikalne źródło energii Stwórcy na Ziemi. Wtedy po prostu pozwólcie sobie otrzymać boską inspirację od Stwórcy, pozwalając, aby to osadziło się w waszej istocie, syntetyzując się z waszą własną energią i rozwijając się w intencję lub wizję. Poprzez ten proces tworzycie unikalną energię, która następnie zsyntetyzuje i połączy się z kreacją innych, odnośnie przebudzenia ludzkości i przyszłego wzniesienia Ziemi. To, co nie jest potrzebne, odejdzie; Tak jest nawet w intencjach i kreacjach, które tworzycie. Energie, które mają podobną wibrację i cel, tak jak inne są wzmacniane, zbudują, zostaną wzmocnione i zakotwiczone na Ziemi i w świadomości ludzkości, tworząc nowe przebudzenie do miłości, pokoju i harmonii. Dlatego ważne jest, aby utrzymać wysokie wibracje na wszystkich poziomach istnienia. Tworzycie przyszłość wzniesienia i wsparcie przebudzenia ludzkości na Ziemi.
Przebudzenie ludzkości w Nową Świadomość i wspieranie przyszłości Wzniesienia Ziemi

1. Pozwól sobie wejść w przestrzeń medytacyjną wewnątrz siebie i wybrać przestrzeń, w obrębie której spoczniesz (czakra serca, trzecie oko, dusza).
2. Poproś o ideę, wizję lub inspirację od Stwórcy, aby wesprzeć pełne przebudzenie ludzkości w miłość i prawdę oraz przyszłe wzniesienie Ziemi.
3. Kiedy otrzymasz energię Stwórcy, pozwól, aby zasiadła w wybranym wcześniej miejscu w Twoim wnętrzu i połączyła się z twoim Światłem.
4. Kiedy energia Stwórcy połączy się z twoim Światłem, powstanie nowa energia, postrzeganie, idea, wizja lub cel.
5. Wzmocnij to, co kształtuje się poprzez wyrażanie i otaczanie nowej energii swoją bezwarunkową miłością.
6. Tylko wtedy, gdy poczujesz się gotowa/gotowy, wyobraź sobie, że uwalniasz ze swojej istoty energię, która powstała do świata , Ziemi i ludzkości lub gdziekolwiek czujesz, że musi być zakotwiczona.
7. Uziem siebie i energię, którą teraz ucieleśniasz, wysyłając energię z wcześniej wybranej przestrzeni wewnątrz siebie przez kolumnę czakry do Czakry Ziemi.

Nie tylko tworzycie nową energię wspomagającą przebudzenie i wznoszenie się Ziemi i ludzkości, ale także tworzycie nowe przebudzenie we własnej istocie. Będziecie budzić Energię Stwórcy w swoim bycie, wzmacniając siebie, podnosząc wasze wibracje i wspierając siebie w jednoczeniu z prawdą Stwórcy. Kiedy zajmujecie się codziennymi obowiązkami, nie zdając sobie z tego sprawy, będziecie działać jako źródło Światła, miłości, przebudzenia i świadomości, które wspierają aktywacje miłości i prawdy w innych.

Wy jesteście przykładem wszystkiego, co chcecie zobaczyć i doświadczyć na świecie, ponieważ współtworzycie ze Stwórcą cały czas.

W uznaniu wszystkiego, kim jesteście,

Pierwotna Esencja Matki Ziemi

 

 

Źródło: http://sananda.website/mother-earth-via-via-natalie-glasson-august-18th-2017/

Leave a Reply/Dodaj Komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.